Darmowe przejazdy hulajnogami Lime 26 maja

Darmowe przejazdy hulajnogami Lime 26 maja

author
Alicja Uzarowicz
22 maja 2019

Cała Polska szykuje się już do niedzielnych wyborów do Parlamentu Europejskiego. Ze względu na fakt, iż wybory w Polsce inne niż prezydenckie nie charakteryzują się zbytnim zainteresowaniem, zachęcanie do pójścia na wybory spada na różne podmioty. Przykładem takiej inicjatywy jest akcja firmy Lime.

Firma Lime, zajmująca się wypożyczaniem hulajnóg w dużych miastach Polski, wpadła na dosyć ciekawy pomysł mogący zwiększyć frekwencję Polaków na niedzielnych wyborach do Europarlamentu. Co ciekawe, ze względu na fakt, iż firma swoim zasięgiem obejmuje już kilka państw Europy,  mieszkańcy tych krajów także będą mogli pojechać na wybory za darmo.

“Chcemy zachęcić ludzi do głosowania, oferując im wygodny, przyjemny i bezpieczny sposób na dotarcie do lokali wyborczych” – powiedziała Paulina Mróz, dyrektorka Lime w Polsce. Niedzielna promocja firmy jest organizowana we współpracy z portalem reprezentującym kampanię informacyjną prowadzoną przez sam Parlament Europejski – tymrazemglosuje.eu.

"

Frekwencja w kolejnych wyborach europejskich utrzymuje się na bardzo niskim poziomie. W 2014 r. w Polsce wyniosła niespełna 24 proc. Wszyscy powinniśmy robić, co w naszej mocy, by zachęcać ludzi do głosowania i Lime, jako integralna część europejskich miast, chce również mieć w tym udział

– dodała Paulina Mróz, dyrektorka Lime Polska.

Jak skorzystać z darmowego przejazdu hulajnogą Lime?

Promocja niewątpliwie stanowi dla firmy Lime świetną reklamę. Aby bowiem pojechać hulajnogą tej firmy na wybory w niedzielę, należy pobrać aplikację. Następnie po zarejestrowaniu się każdy użytkownik otrzyma w dniu wyborów specjalny kod rabatowy w formie newslettera.

Kod ten będzie ważny 26 maja pomiędzy godzinami 6:00 i 21:00, czyli w godzinach, w których czynne są lokale wyborcze. W jakich krajach Europejczycy będą mogli skorzystać z promocji? Hulajnogami na wybory mogą pojechać Czesi, Niemcy, Austriacy, Belgowie, Duńczycy, Francuzi, Grecy, Hiszpanie, Szwedzi i Portugalczycy.

Dystrybutor miejskich hulajnóg elektrycznych Lime przypomina jednocześnie o warunkach bezpieczeństwa korzystania z tej formy transportu. Bardzo ważne jest bezpieczne poruszanie się w trakcie drogi i zwracanie uwagi na innych uczestników ruchu. Nie bez znaczenia pozostaje również miejsce, w którym pozostawimy hulajnogę.

Od początku istnienia Lime w Polsce mnożyły się skargi na to, jak niektórzy użytkownicy kończą swoje przejazdy. Pochodziły one głównie od środowisk zrzeszających osoby niewidome i niedowidzące. Hulajnoga pozostawiona na środku chodnika może bowiem spowodować zagrożenie upadkiem. Świadoma tego firma słusznie przypomina więc o pamiętaniu o bezpieczeństwie.


Źródła:
https://www.tymrazemglosuje.eu/
https://www.li.me/programs/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Bykowe – podatek dla samotnych
Ekonomia
author
Patryk Byczek
09 sierpnia 2018

Bykowe – podatek dla samotnych

Santander Bank Polska w czołówce rankingu Złoty Bankier
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
25 czerwca 2020

Santander Bank Polska w czołówce rankingu Złoty Bankier

Nowy wniosek o otwarcie konta w ING
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
10 września 2019

Nowy wniosek o otwarcie konta w ING

Leasing online w Banku Millennium
Wpisy
autor wpisu
Maciej_Stanko
10 maja 2013

Leasing online w Banku Millennium

Egzekucja komornicza z rachunku bankowego dłużnika
Porady
autor wpisu
Marek_Rutkowski
03 stycznia 2013

Egzekucja komornicza z rachunku bankowego dłużnika

Porównaj