„Doceniaj, nie oceniaj” – druga odsłona inicjatywy BNP Paribas

„Doceniaj, nie oceniaj” – druga odsłona inicjatywy BNP Paribas

author
Alicja Uzarowicz
22 lutego 2020

W swoim najnowszym komunikacie Bank BNP Paribas poinformował o kolejnej odsłonie inicjatywy „Doceniaj, nie oceniaj”. Już po raz drugi spółka namawia, aby wspierać swoich najbliższych w realizacji ich ambicji i marzeń zamiast podcinać im skrzydła. Przy okazji bank przygotował specjalną ofertę kredytu.

Jak czytamy w najnowszym komunikacie BNP Paribas, ruszyła już druga edycja akcji „Doceniaj, nie oceniaj”. Podczas działań marketingowych i promocyjnych bank przypomina, że w realizacji planów i marzeń konieczne są nie tylko środki pieniężne, ale i wsparcie ze strony rodziny i najbliższych.

Akcja promocyjna rozpoczęła się w poniedziałek 17 lutego i przy okazji BNP Paribas będzie promować swój kredyt gotówkowy, który pozbawiony jest kosztów z tytułu prowizji. Oznacza to, że w tym banku łowcy swoich marzeń będą mogli odnaleźć środki na realizację planów i ambicji.

Fakt, iż obecnie trwająca akcja to już druga edycja przedsięwzięcia „Doceniaj, nie oceniaj”, świadczy o tym, że Polakom wciąż warto przypominać, jak ważne jest wspieranie innych. Czasem bowiem zwykłe wyrażenie dumy i wiary w to, co chcą osiągnąć nasi najbliżsi stanowi doskonałe motywatory i zachęca do działania.

„Doceniaj, nie oceniaj” – akcja BNP Paribas

"

Obawa przed krytyczną oceną innych potrafi zdusić w zarodku najbardziej kreatywne pomysły i inicjatywy. Dlatego też, postanowiliśmy wystartować z drugą edycją kampanii #DOCENIAJnieoceniaj, by po raz kolejny podkreślić, jak ważną rolę w codziennej komunikacji odgrywają pozytywne słowa

– powiedział Dariusz Maciołek z BNP Paribas, cytowany w komunikacie.

W dalszej części swojej wypowiedzi ekspert podkreślił, że jedną z ról banku jest wspieranie realizacji marzeń klientów od strony finansowej. Jednak kredyt na nawet najlepszych warunkach nie zdziała wiele w obliczu demotywującego zachowania najbliższych kredytobiorcy. Nie każdy ma w sobie siłę, by działać w akcie sprzeciwu wobec rodziny czy przyjaciół.

A zatem prowadzona kampania promocyjna ma skutecznie przypominać Polakom, jak cenne są wiara w siebie oraz wsparcie od najbliższego otoczenia w realizacji swoich planów i spełnianiu marzeń. Bo czy właśnie nie na tym polega szczęśliwe życie? Spełnienie nawet najmniejszego marzenia potrafi dostarczyć pozytywnej energii na bardzo długi czas.

„Doceniaj, nie oceniaj” – kredyt wspierający spełnianie marzeń

W ramach kredytu przypisanego do drugiej już edycji akcji promującej wspieranie najbliższych, można uzyskać finansowanie w wysokości od 1 000 do nawet 200 000 złotych. Niemałe obniżenie kosztów takiego kredytu stanowi fakt, iż nie jest on obarczony żadną prowizją. Jakie są pozostałe warunki kredytu?

Okres spłaty może wynosić od 6 miesięcy do 10 lat. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO), którą analitycy wyliczyli na dzień 10.02.2020 roku wynosi 10,37 proc. Co więcej, aby dodatkowo zabezpieczyć swój kredyt można ubiegać się o jego ubezpieczenie.

"

Działania promocyjne w ramach kampanii #DOCENIAJnieoceniaj obejmą telewizję, Internet, media społecznościowe i kina. W spocie zobaczymy, jak duży wpływ na nasze decyzje mają opinie bliskich. Widzimy w nim matkę, która opowiada o tym, jak na własnym przykładzie przekonała się o mocy wypowiadanych słów

– napisano w komunikacie BNP Paribas.

Jak się bowiem okazuje, choć sprzeczna na początku z instynktami rodziców wiara w powodzenie planów córki staje się słuszna. Ostatnia scena spotu przedstawia szczęśliwą już rodzinę spędzającą wspólny i rodzinny czas na wyremontowanym przez ich córkę poddaszu.


Źródła:
http://media.bnpparibas.pl/pr/485704/bank-bnp-paribas-po-raz-kolejny-zacheca-aby-doceniac-i-wspierac-innych-w-realizacji-marzen

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Polska gospodarka w najlepszym stanie od 1989 roku
Bez kategorii
author
Aneta Jankowska
01 stycznia 2019

Polska gospodarka w najlepszym stanie od 1989 roku

Alior Bank w Głuchołazach
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
16 czerwca 2019

Alior Bank w Głuchołazach

W jakich sklepach najchętniej robimy zakupy ?
Blog
author
Aneta Jankowska
17 stycznia 2018

W jakich sklepach najchętniej robimy zakupy ?

Lombardy w Zamościu
Lombardy
author
Patryk Byczek
04 stycznia 2023

Lombardy w Zamościu

T-Mobile Usługi Bankowe w Ostrowie Wielkopolskim
Oddziały
author
Patryk Byczek
07 marca 2019

T-Mobile Usługi Bankowe w Ostrowie Wielkopolskim

Jak płacić mniej za prąd?
Poradnik
author
Dominika Sobieraj
14 grudnia 2022

Jak płacić mniej za prąd?

Porównaj