Bycie singlem ma swoje plusy i minusy. Serwis AliExpress co roku 11 listopada z okazji Dnia Singla organizuje wyprzedaże. Tegoroczna edycja promocji jest wyjątkowa, bo potrwa przez dwie doby.

Autor: Aneta Filipkowska
Dodano: 10.11.2018
Udostępnij:

Źródło: https://pl.aliexpress.com/?spm=a2g0s.9042311.0.0.3da25c0fNoiU32

Chiński Dzień Singla 11 listopada generuje bardzo wysokie przychody. W ubiegłym roku Alibaba (holding prowadzący platformę e-commerce) osiągnęła rekordowy przychód 25,3 mld dolarów. To o 39% więcej niż dwa lata temu. Wszystko za sprawą jesiennych promocji.

Produkty w obniżonych cenach
 

Wszyscy użytkownicy AliExpress czekają na listopad. Jedenastego dnia tego miesiąca sprzedawcy w serwisie przeceniają swoje produkty nawet do 80%. 
 

Dodatkowo, kupujący mogą skorzystać z wielu promocji, które organizuje sam serwis. Przykładem może być oferta “Deszcz Kuponów”, w ramach której będzie można zdobyć atrakcyjne zniżki do 12 listopada. 
 

Kolejną opcją, która zmniejszy ostateczną cenę naszych zakupów w serwisie, jest skorzystanie z programów cashbackowych – PlanetPlus, Refunder lub Go4Cash. W ten sposób, klienci mogą otrzymać zwrot wartości zakupów do 9%. 

Wyprzedaże z okazji Dnia Singla potrwają od soboty 10 listopada do 12 listopada do godziny 14:00.  
 

W przecenionej ofercie produktów znajdziemy:

  • buty i torebki
  • odzież oraz akcesoria dla dzieci i mam
  • odzież, obuwie i sprzęt sportowy
  • elektronika (smartfony, tablety, akcesoria)
  • produkty do domu i ogrodu
  • narzędzia

Polacy lubią kupować na AliExpress

W rozmowie z PayU, Gary Topp, Senior Operation Manager w AliExpress, podkreśla, że Polska jest centrum handlu elektronicznego i logistyki w Europie Środkowo-Wschodniej i ważnym rynkiem dla sprzedawców działających na platformie AliExpress. 

Widzimy dużą szansę na dalszy rozwój e-commerce w tym kraju i chcemy dzielić się naszą globalną wiedzą, aby umożliwić lokalnym partnerom udział w tym rozwoju – mówi.

Rabaty na serio?

Chociaż serwis kusi rabatami z okazji Dnia Singla, nie zawsze są one prawdziwe. Warto sprawdzić za pomocą specjalnych aplikacji (np. AliPrice) historię ceny produktu. Wielu sprzedawców zawyża ceny, aby później oznaczyć je jako listopadową okazję. 

Alibaba Group jest holdingiem założonym w 1999 w Hangzhou przez Jacka Ma, który prowadzi główną platformę e-commerce w Chinach i z wartością rynkową 486 mld USD. To jedno z największych przedsiębiorstw na świecie.

Komentarze