Już od poniedziałku 18 marca w Lidlu będzie można zdobyć figurki „Dzikich Zwierzaków”. W nowej akcji niemieckiego sklepu wystarczy zebrać 10 naklejek, by otrzymać figurkę zupełnie za darmo. Jedna naklejka przysługuje za każde wydane 30 zł.

Autor: Dominika Sobieraj
Dodano: 14.03.2019
Udostępnij:

Dzikie Zwierzaki to kolejna, po Lidlakach, oferta promocyjna Lidla kierowana głównie do najmłodszych. Nowa oferta różni się jednak znacznie od poprzednich:

1. Dzikie Zwierzaki to nie maskotki, a twarde figurki zwierząt.

2. Figurki Dzikich Zwierząt będzie można zdobyć po zebraniu odpowiedniej liczby naklejek i nie będzie można ich – w przeciwieństwie do Lidlaków – kupić za gotówkę.

Jak zdobyć Dzikiego Zwierzaka?

Aby zdobyć Dzikiego Zwierzaka, trzeba zrobić zakupy w Lidlu za kwotę minimum 30 zł przynajmniej 10 razy. Za każde zakupy Klient może otrzymać dowolną liczbę naklejek, które mu przysługują (liczy się każda wielokrotność wydanych 30 zł). Oznacza to, że robiąc na przykład duże zakupy za 300 zł, od razu dostaniemy 10 naklejek, które będziemy mogli wymienić na figurkę. Przy zakupach za np.: 100 zł, otrzymamy 3 naklejki (za każde wydane 30 zł przysługuje bowiem jedna naklejka).

Figurek nie można kupić za gotówkę – jedyną szansą za ich zebranie jest okazanie 10 naklejek. Żeby uzbierać naklejki na wszystkie 10 figurek, Klient musiałby w ciągu niecałego miesiąca trwania akcji wydać w sklepach sieci Lidl 3000 zł.

Dzikie Zwierzaki – rodzaje

Lidl oferuje aż 10 wzorów nowych figurek:

1. Tygrys

2. Flaming

3. Lew

4. Lemur

5. Pingwin

6. Kangur

7. Słoń

8. Żyrafa

9. Zebra

10. Krokodyl


Figurki są różnych rozmiarów, ponieważ mniej więcej odwzorowują skalę wielkości danego zwierzęcia w rzeczywistości.

Przedstawiają się one następująco:

Oferta dodatkowa

W ramach promocji Lidl wprowadza do swojej oferty także inne gadżety z kolekcji Dzikie Zwierzaki.

Już od poniedziałku 18 marca w sklepach dostępne będą:

  1. Dwustronna pościel z bawełny renforce za 44,99 zł
  2. T-shirt dziecięcy za 12,99 zł
  3. Worek 5,99 zł
  4. Książeczka edukacyjna z zadaniami za 7,99 zł
  5. Gra karciana 2 w 1 za 19,99 zł

Wszystkie te produkty będą dostępne we wzorach ściśle związanych z figurkami oferowanymi w tej promocji. Przykładem mogą być koszulki bawełniane dla dzieci z firmy Lupilu, których wzory zostały już zaprezentowane na oficjalnej stronie sklepu Lidl https://www.lidl.pl/pl/Asortyment.htm?articleId=46938.


Źródło:

https://www.lidl.pl/pl/Poznaj-Dzikie-Zwierzaki-15307.htm

Oceń:
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Średnia: 0 / 5, łącznie 0 ocen
Komentarze (2)

co za problemy, typowe Polaczki!!! to jest za darmo figurka i nikt ci nie karze kupowac tego i placic 30 zl tylko jak robisz zakupy i tak i tak to po prostu dostaniesz za darmo

naciąganie przez Lidl klienta, za 30 zł można kupić dla dziecka lepszą edukacyjną zabawkę, wiecie że dziecku trudno odmówić- jestem tym zdegustowana- matka