Fiat 500L na wynajem od Credit Agricole

Fiat 500L na wynajem od Credit Agricole

author
Alicja Uzarowicz
15 sierpnia 2019

W swoim najnowszym komunikacie Bank Credit Agricole poinformował o nowym modelu samochodu w ramach swojego produktu finansowego. Mowa tutaj o nowym Fiacie 500L oraz ofercie wynajmu długoterminowego. W ramach oferty za 990 zł miesięcznie przez okres maksymalnie czterech lat klienci Credit Agricole mogą wypożyczyć ten samochód.

Bank Credit Agricole w swoim najnowszym komunikacie poinformował o możliwości zawarcia umowy najmu długoterminowego na samochód. I to nie byle jaki, bo nowy Fiat 500L City Cross. Umowa ma formę leasingu prywatnego, a jej najważniejsze warunki prezentujemy poniżej.

Swoją ofertę bank kieruje przede wszystkim do rodzin – tenże model samochodu doskonale nadaje się na podróże małe i duże z większym bagażem. Jednocześnie w komunikacie podkreślono, że samochód ten doskonale sprawdzi się także podczas poruszania się po mieście.

Klient zawierający umowę najmu nie musi martwić się praktycznie o żadne formalności, poza umową i wynikającymi z niej obowiązkami. Tych jest jednak niewiele, gdyż firma Carfleet z grupy kapitałowej Credit Agricole zajmuje się większością uporczywych dla klientów czynności.

Fot. Credit Agricole

 

Credit Agricole z nową ofertą kredytów hipotecznych

Fiat 500L od Credit Agricole

W komunikacie podkreślono, że klient banku, który zdecyduje się na najem otrzymuje nowe fabrycznie auto i nie musi martwić się ani o kupno ani o wymianę opon podczas umowy. Ta zawierana jest na 48 miesięcy, czyli cztery lata. Z góry znany jest zatem koszt najmu, w komunikacie określony na kwotę 990 zł miesięcznie.

Co więcej, osoba wypożyczająca samochód na tychże zasadach ma zapewnione wsparcie telefoniczne, jak również opłacone okresowe koszty przeglądów technicznych na czas trwania umowy. W przypadku, gdy klientowi tak bardzo auto przypadnie do gustu, że nie będzie chciał się z nim rozstać, jest szansa na pozostawienie go dla siebie.

Wiąże się to oczywiście z zapłatą kwoty określonej w umowie. Co ważne, istnieje także limit kilometrów, którego przekroczenie wiąże się z koniecznością dopłaty według stawek zawartych w tabeli opłat i prowizji, załączonej do głównej umowy leasingu. Wynosi on 80 000 km, co daje spore pole do popisu w 4 lata.

Zmiany w logowaniu do serwisu Credit Agricole

A co z ubezpieczeniem?

Zgodnie z informacjami zawartymi w komunikacie Credit Agricole pakiet ubezpieczeniowy zawierający OC i AC leży w gestii klienta, czyli nie jest zawarty w cenie umownej. W tym przypadku istnieje całkowita dowolność w wyborze towarzystwa ubezpieczeniowego, choć istnieją pewne warunki co do zakresu ochrony pojazdu.

Istnieje jednak alternatywa w postaci ubezpieczeń Carfleet. Korzyściami płynącymi z korzystania z tej formy zabezpieczenia są chociażby koordynacja likwidacji szkód oraz naprawa w przypadku szkody bez dopłacania podatku VAT. Ze względu na fakt, iż naprawą oraz formalnościami ubezpieczeniowymi zajmuje się ta sama firma, możliwe jest także bezgotówkowe rozliczenie kosztów dokonanych napraw.

Darmowy kredyt 0% w Credit Agricole

Źródła:
https://www.credit-agricole.pl/o-banku/aktualnosci/2019/nowy-fiat-500l-w-ofercie-credit-agricole
https://formularz.credit-agricole.pl/lead?lid=248531

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Kolejny spadek w ilości upadłości firm
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
17 lipca 2019

Kolejny spadek w ilości upadłości firm

T-Mobile Usługi Bankowe we Wrocławiu
Oddziały
author
Patryk Byczek
06 marca 2019

T-Mobile Usługi Bankowe we Wrocławiu

Plus Bank opinie
Banki
author
Dominika Sobieraj
14 listopada 2020

Plus Bank opinie

Ile kosztuje dostawa z TESCO?
Bez kategorii
author
Sandra Tessmer
11 lipca 2019

Ile kosztuje dostawa z TESCO?

Pożyczki Łomża
Pożyczki miasta
author
Patryk Byczek
28 stycznia 2022

Pożyczki Łomża

Porównaj