Flight Delay Pass dla klientów Kantoru Walutowego Alior Banku

Flight Delay Pass dla klientów Kantoru Walutowego Alior Banku

author
Alicja Uzarowicz
25 grudnia 2019

Opóźnienia samolotów są bardzo dolegliwe dla klientów linii lotniczych. Aby nieco załagodzić efekty tych niedogodności, posiadacze karty wielowalutowej od Kantoru Walutowego Alior Banku mają możliwość skorzystania z usługi Flight Delay Pass. Pozwala ona na przebywanie z wybranych saloników lotniskowych na całym świecie.

Opóźnienie lotu może być dla podróżujących często fatalne w skutkach. Koczowanie na lotnisku w oczekiwaniu na samolot nie należy do sytuacji najprzyjemniejszych. Aby ułatwić nieco spędzanie czasu swoim klientom w przypadku, gdy nie uda się zrealizować lotu na czas, Alior Bank przygotował usługę Flight Delay Pass.

A mianowicie klienci Kantoru Walutowego spółki, którzy posiadają kartę wielowalutową a ich samolot opóźni się o minimum 2 godziny, mają szansę oczekiwać w znacznie wygodniejszych warunkach, niż te panujące na terminalach. Albowiem mogą oni spędzić ten czas w wybranych salonikach lotniskowych na całym świecie.

Saloniki te są tworzone po to, by podróżnicy mogli zrelaksować się przed odlotem, szczególnie tym opóźnionym. Dla osób, które często podróżują po świecie opcja ta może okazać się naprawdę przydatna. Choć opóźnień lotu oczywiście nie należy nikomu życzyć.

Flight Delay Pass dla klientów Alior Banku

Warunkiem koniecznym skorzystania z usługi jest bycie klientem Kantoru Walutowego Alior Banku oraz posiadaczem tamtejszej karty wielowalutowej. Co więcej, aby móc skorzystać z saloników lotniskowych, lot musi być opóźniony o przynajmniej 120 minut, a linia lotnicza musi przekazać tę informację do systemu Flight Stats.

Tak zwane business lounges (saloniki lotniskowe), są wyposażone w napoje, przekąski, stacje ładowania najróżniejszych urządzeń elektronicznych, WiFi oraz prasę. Klient Kantoru Walutowego może spędzać tam czas w towarzystwie osoby towarzyszącej. Jest to możliwe dzięki programowi LoungeKey, który otwiera drzwi klientom lotnisk do takich pomieszczeń na całym świecie.

Jak skorzystać z Flight Pass Delay

"

Zazwyczaj taki dostęp jest dodatkowo płatny lub zarezerwowany wyłącznie dla właścicieli prestiżowych kart płatniczych np. klientów usług private banking. My troszcząc się o naszych klientów i chcąc zadbać o ich komfort w podróży, oferujemy im usługę Flight Delay Pass bezpłatnie. Mogą dzięki niej miło spędzić czas oczekując na lot np. przeglądając czasopismo przy filiżance dobrej kawy

– powiedział Tomasz Dośpiał z Alior Banku.

Aby skorzystać z Flight Pass Delay, należy przed wyruszeniem w podróż zarejestrować swój lot na stronie internetowej Flight Delay Pass. W momencie, gdy linia lotnicza przekaże do tego systemu informację o ponad dwugodzinnym opóźnieniu lotu, użytkownik otrzyma wiadomość e-mail oraz SMS z kuponem na dostęp do LoungeKey.

W przypadku, gdy podróż odbywamy w towarzystwie współpasażera, należy przy rejestracji lotu podać jej imię i nazwisko, aby również on otrzymał taki kupon. Co więcej, w ramach jednej trasy nie ma żadnych ograniczeń co do ilości zarejestrowanych lotów – wystarczy wówczas dodać do systemu każdy odcinek trasy.

Tego rodzaju akcja promocyjna niewątpliwie zachęci użytkowników Kantoru Walutowego Alior Banku do wejścia w posiadanie karty wielowalutowej. Rozwiązanie umożliwia bowiem płatności w 160 światowych walutach, także tych mniej oczywistych. Co więcej, produkt jest bezpłatny, pod warunkiem wykonania nią przynajmniej jednej transakcji  w ciągu pól roku od jej otrzymania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Promocja: „Dla aktywnych – edycja VII” w PKO BP
Promocje bankowe
author
Patryk Byczek
07 października 2021

Promocja: „Dla aktywnych – edycja VII” w PKO BP

Spotify ze stratą mimo 124 mln płatnych subskrybentów
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
11 lutego 2020

Spotify ze stratą mimo 124 mln płatnych subskrybentów

Zmienione godziny otwarcia Banku Millennium
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
11 listopada 2020

Zmienione godziny otwarcia Banku Millennium

PKO BP w Ostrowcu Świętokrzyskim
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
01 sierpnia 2019

PKO BP w Ostrowcu Świętokrzyskim

PIT po terminie – jak uniknąć kary?
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
03 maja 2019

PIT po terminie – jak uniknąć kary?

Porównaj