„Foot Truck” od eobuwie nad morzem

„Foot Truck” od eobuwie nad morzem

author
Alicja Uzarowicz
10 lipca 2019

Coraz więcej firm decyduje się na specjalne rozwiązania na czas wakacji. Przykładem takiej inicjatywy jest „Foot Truck” od eobuwie. Chcąca być bliżej Polaków firma należąca do grupy CCC będzie podążać brzegiem Bałtyku swoim moblinym sklepem. Na klientów czekają najróżniejsze atrakcje.

W wakacje rynek e-commerce może napotkać pewien zastój – kiedy klienci planują urlopy, to nie zamówią raczej produktów online, bo nie będzie komu ich odebrać. Firma eobuwie swoim „Foot Truck” postanowiła wypełnić powiedzenie: „nie przyjdzie Mahomet do góry, to przyjdzie góra do Mahometa”.

„Foot Truck” (z ang. ciężarówka dla stóp) ma powierzchnię 100 mkw. Jest to wystarczająca ilość miejsca na zaoferowanie klientom szerokiej gamy usług. Po pierwsze, ciężarówka będzie stanowić mobilny sklep obuwniczy, w którym wybierać będzie można spomiędzy około 2 tys. modeli obuwia.

Co więcej, w przypadku braku rozmiaru czy poszukiwanego koloru, w „Foot Truck” będzie można zamówić buty online przez stronę eobuwie.pl. W ciężarówce znalazło się miejsce również na popularny ostatnimi czasy sprzęt służący do skanowania stopy w taki sposób, aby dobrać do jej kształtu najwygodniejsze obuwie – esize.me.

Foot Truck

Jak działa esize.me w „Foot Truck”?

Technologia ta jest całkiem prosta, a jednak bardzo wygodna i nowoczesna. Dzięki esize.me nie ma już konieczności mierzenia kilkunastu par butów i zastanawiania się nad ich wygodą. Dotychczas automaty esize.me można było odnaleźć na wyspach centrów handlowych oraz stacjonarnych sklepach firmy eobuwie.

Są to odpowiednie skanery, które tworzą model stopy 3D. Następnie skan stopy urządzenie porównuje ze skanami wszystkich butów na eobuwie. Dzięki temu wyświetlane są wszystkie proponowane buty, które niewątpliwie będą najwygodniejsze dla klienta.

Wyniki tej analizy klient może otrzymać w formie mailowej albo przypisanej do numeru telefonu. Dzięki temu można w każdej chwili sprawdzić, które pary obuwia byłyby najwygodniejsze, co znacząco skraca czas decyzji nad dokonaniem zakupu przez Internet.

Foot Truck

Gdzie dojedzie „Foot Truck”

W okresie szczytu urlopowego, czyli w lipcu i sierpniu, „Foot Truck” odwiedzi osiem destynacji nad polskim morzem. Będą to między innymi Władysławowo, Ustka, Kołobrzeg oraz Świnoujście. Ciężarówka stanowiąca mobilny sklep to jednak nie jest koniec atrakcji czekających na klientów.

Jak najlepiej przyciągnąć turystów do sklepu? Zorganizować atrakcje, które zachęcą odwiedzających nadbałtyckie miejscowości do sprawdzenia, co ciekawego dzieje się w „Foot Truck”. Eobuwie doskonale o tym wie, dlatego wszyscy klienci mogą spodziewać się ciekawych form spędzania czasu na urlopie zaproponowanych przez firmę.

Spółka eobuwie.pl, która należy do grupy CCC na każdym kroku stawia na nietuzinkowe podejście do sprzedaży. Ciekawym jest, iż swoją działalność firma rozpoczęła jako sklep internetowy. Już teraz udało się jej otworzyć 12 sklepów stacjonarnych w centrach handlowych oraz „Foot Truck”, czyli najpewniej jedyny mobilny sklep z  butami w Polsce.

Foot Truck


Źródła:
https://firma.eobuwie.pl/archiwa/816

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Morgan Stanley – co warto wiedzieć?
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
13 listopada 2019

Morgan Stanley – co warto wiedzieć?

Profi Credit w Oświęcimiu
Wpisy
autor wpisu
Marta-Bogacka-Nowak
15 listopada 2018

Profi Credit w Oświęcimiu

Alfa Kredyt
Bez kategorii
author
Aleksandra Gościnna
18 stycznia 2020

Alfa Kredyt

Santander Bank Polska w Gryfinie
Oddziały
author
Patryk Byczek
16 maja 2019

Santander Bank Polska w Gryfinie

Santander Bank Polska w Wadowicach
Oddziały
author
Patryk Byczek
26 maja 2019

Santander Bank Polska w Wadowicach

ING Bank Śląski w Łomży
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
06 czerwca 2019

ING Bank Śląski w Łomży

Porównaj