Gang Słodziaków 2019. Ile zapłacimy za maskotki?

Gang Słodziaków 2019. Ile zapłacimy za maskotki?

author
Dominika Sobieraj
21 sierpnia 2019

Gang Słodziaków powraca. Już w najbliższy poniedziałek 26 sierpnia, pluszowe zwierzaki trafią do sieci sklepów Biedronka. Tym razem będziemy mogli wybierać spośród aż 10 nowych maskotek. Sprawdzamy, jak zdobyć Gang Słodziaków 2019 oraz ile kosztują.

Gang Powraca z nowymi maskotkami

W tegorocznej edycji Gangu Słodziaków na Klientów sklepów sieci Biedronka czekają zupełnie nowe wzory maskotek. Pluszaki, które pojawiły się w ubiegłym roku, tym razem będą do zdobycia w wersji Słodziaków Juniorów.

Borsuk Bartek, Nietoperz Nikodem, Dzięcioł Dominik, Sarenka Hania, Lisek Lucuś, Pszczółka Pola, Nietoperz Nikoś, Dzięciołek Dominiczek, Sówka Zosia i Zajączek Zuzia. Znane są już personalia wszystkich maskotek z Biedronki.

Gang Słodziaków 2019 – od kiedy

Tegoroczny Gang Słodziaków rusza 26 sierpnia 2019 roku, czyli już w najbliższy poniedziałek. Naklejki będzie można zbierać do 7 listopada.

Nagrody (pluszowe maskotki oraz książki) będzie można odbierać przez cały czas trwania akcji oraz w okresie od 8 listopada do 1 grudnia, o ile zapasy maskotek nie zostaną wcześniej wyczerpane.

Słodziaki oraz nową książkę “Przyjaciele mogą wiele, czyli magia z leśnej polany Gangu Słodziaków” można tradycyjnie odebrać za darmo po uzbieraniu odpowiedniej liczby naklejek albo kupić w cenie regularnej.

Gang Słodziaków 2019 – maskotki

W tegorocznej edycji Biedronka oferuje zwykłe duże słodziaki oraz pomniejszone maskotki z zawieszką nadające się na przykład na breloczki do kluczy.

Słodziaki 2019 – lista maskotek

1. Borsuk Bartek


2. Nietoperz Nikodem


3. Dzięcioł Dominik


4. Sarenka Hania

 

Słodziaki Junior 2019

1. Lisek Lucuś


2. Pszczółka Pola


3. Nietoperz Nikoś


4. Dzięciołek Dominiczek


5. Sówka Zosia


6. Zajączek Zuzia

Jak zdobyć Gang Słodziaków 2019

Maskotki z Gangu Słodziaków, podobnie jak w poprzedniej edycji, odbieramy za darmo po uzbieraniu odpowiedniej liczby naklejek na karcie kolekcjonerskiej. Karty będą wydawane w Biedronkach od dnia 26 sierpnia 2019 roku.

Zasady zbierania naklejek są bardzo proste. Jak wskazuje Biedronka w oficjalnym komunikacie:

Każdy 1 punkt równa się jednej naklejce. Punkt otrzymujemy za każde jednorazowe zakupy na kwotę 40 zł (w przypadku wydania wielokrotności tej kwoty, otrzymujemy również zwielokrotnioną liczbę naklejek, na przykład przy zakupach za 80 zł naklejki wydawane są podwójnie, a przy zakupach za 120 zł już potrójnie).

Przy każdych zakupach możemy dostać również dodatkowe punkty. Są one przyznawane wtedy, kiedy:

– okażemy kartę Moja Biedronka,

– wśród naszych zakupów znajdzie się owoc lub warzywo,

– kupimy produkty specjalne o wartości minimum 10 zł.

W przypadku spełnienia wszystkich warunków “za zakupy z zarejestrowaną kartą „Moja Biedronka” na kwotę minimum 40 zł, wśród których znajdzie się przynajmniej 1 warzywo lub 1 owoc oraz produkty specjalne o wartości minimum 10 zł, będzie można otrzymać 4 naklejki (4 pkt). Przy analogicznych zakupach na kwotę min. 80 zł, liczba punktów wzrasta do 8″.

Ile zapłacimy za maskotki z Gangu Słodziaków?

W regularnej cenie Słodziaka można kupić za 49,99 zł. Ci, którzy nie uzbierają kompletu naklejek, mogą natomiast kupić Słodziaka w niższej cenie – po uzbieraniu 40 naklejek cena Słodziaka maleje o ponad połowę (można go wtedy kupić za 19,99 zł). Darmowy Słodziak przysługuje nam jedynie po uzbieraniu 60 naklejek.

Pierwsza edycja Gangu Słodziaków – jakie maskotki?

W pierwszej edycji Gangu Słodziaków Biedronka oferowała Klientom zupełnie inne wzory. Można było wtedy zebrać kolekcję sześciu pluszaków:

  1. lisa Lucka,
  2. jeża Jeżyka,
  3. sowę Zosię,
  4. bobra Borysa,
  5. rysia Rysia,
  6. zająca Zuzię.

Do domów Polaków trafiło wtedy ponad 7 milionów pluszowych maskotek. W ramach akcji wydane zostały również ponad 2 miliony książek o przygodach członków Gangu Słodziaków.

Tegoroczna, już czwarta z kolei książka o Gangu Słodziaków, nosi tytuł: Przyjaciele mogą wiele, czyli magia z leśnej polany Gangu Słodziaków.

Kolekcje dużych maskotek nie powtarzają się, a zatem ten, kto w ubiegłym roku uzbierał wszystkie maskotki, może bez przeszkód zbierać naklejki na kolejne wzory i powiększyć swoją kolekcję o nowe wzory dużych członków Gangu Słodziaków.

Niektóre z ubiegłorocznych wzorów maskotek pojawią się natomiast w pomniejszonej formie jako słodziaki Junior (dostępne za darmo za jedynie 40 naklejek). Jako Juniory ze wzorów z tamtego roku pojawią się sówka Zosia, zajączek Zuzia i lisek Lucuś.

"

W ramach tegorocznej akcji nasze sklepy odwiedzi dziesięciu nowych bohaterów Gangu Słodziaków. Chcemy po raz kolejny pokazać, że da się połączyć zabawę i zbieranie maskotek z ważnym przekazem, jakim jest zachęta do czytania.

Trzy książki opowiadające o przygodach pierwszego Gangu trafiły do ponad 2 milionów polskich domów. Jesteśmy pewni, że i tym razem nasi bohaterowie skłonią niejedną rodzinę do wspólnego głośnego czytania, odkrywania magicznego świata Słodziaków i zabaw pobudzających wyobraźnię.

– wskazuje cytowany w komunikacie Biedronki Piotr Szymanowicz, starszy menedżer ds. marketingu w sieci Biedronka.


Źródło:

https://media.biedronka.pl/68231-gang-slodziakow-z-magicznej-polany-prosto-do-biedronki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Prawdopodobna nowelizacja Kodeksu Spółek Handlowych
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
14 lipca 2019

Prawdopodobna nowelizacja Kodeksu Spółek Handlowych

Kredyt konsolidacyjny Łowicz
Wpisy Inne
author
Dominika Sobieraj
28 kwietnia 2017

Kredyt konsolidacyjny Łowicz

Ferratum Bank rozdaje Klientom 100 zł
Promocje bankowe
autor wpisu
Lukasz_Zubrzycki
28 lutego 2018

Ferratum Bank rozdaje Klientom 100 zł

Expander w Tychach
Wpisy
autor wpisu
m_szydlowski
29 stycznia 2015

Expander w Tychach

Pożyczki bez zaświadczeń Parczew
Pożyczki miasta
author
Patryk Byczek
24 października 2017

Pożyczki bez zaświadczeń Parczew

Platforma Bezcenneniespodzianki.pl
Wpisy
author
Aneta Jankowska
27 września 2017

Platforma Bezcenneniespodzianki.pl

Porównaj