Hebe i Biedronka z nowymi terminalami od Pekao S.A.

Hebe i Biedronka z nowymi terminalami od Pekao S.A.

author
Alicja Uzarowicz
15 listopada 2019

Już niedługo dokonując zapłaty za zakupy w sieci sklepów Biedronka oraz w drogeriach Hebe transakcję kartą obsłużą nowiutkie terminale płatnicze. Dostawą multimedialnych urządzeń zajmie się na podstawie umowy zawartej z Jeronimo Martins Bank Pekao S.A. Nowe terminale są kolejnym etapem kilkuletniej już współpracy podmiotów.

Innowacyjność w XXI wieku to podstawa zdrowego rozwoju każdego biznesu. Z podobnego założenia wyszła spółka Jeronimo Martins, która zawarła kolejną umowę z Bankiem Pekao S.A. Instytucja finansowa, która już od kilku lat zajmuje się obsługą transakcji bezgotówkowych dla giganta, zaopatrzy w nowe terminale płatnicze Biedronki i drogerie Hebe.

Oznacza to, że już wkrótce podczas płatności kartą za zakupy możliwe będzie skorzystanie z nowego multimedialnego terminala. Klienci obu sieci już od kilku dni donoszą, że w istocie przy kasach pojawiły się już nowe urządzenia. Zaś domysł na temat zawarcia kolejnej umowy między Jeronimo Martins i Pekao S.A. potwierdza samo biuro prasowe banku.

Tym samym, dzięki najnowszym porozumieniu, to właśnie ten bank będzie obsługiwał transakcje płatnicze w sklepach sieci Biedronka i drogeriach Hebe przez następne pięć lat. Multimedialne terminale płatnicze wyposażone w ekran dotykowy wyprą starsze już urządzenia w 3 tys. supermarketów oraz około 200 drogeriach.

Biedronka i Hebe z nowymi terminalami

Chociaż dzisiaj wydaje się to odległą historią, to sieć sklepów Biedronka umożliwiła swoim klientom płatności kartą dopiero pięć lat temu. Z każdym upływającym rokiem popularność tej formy płatności wśród klientów sieci operatora Jeronimo Martins systematycznie rosła.

Niezbyt skora do postępu jeszcze pół dekady temu Biedronka przekonała się ponadto do kolejnych form płatności bez użycia gotówki. Albowiem już od września 2018 roku  klienci sieci za swoje zakupy mają możliwość zapłacenia BLIKiem, czyli jedną z form płatności mobilnych.

Zawarte porozumienie o dalszej współpracy, czyli na kolejne pięć lat było tylko kwestią czasu. Albowiem jeszcze pięć lat temu niektórzy klienci rezygnowali z zakupów w Biedronce z powodu braku gotówki przy sobie. Nie zawsze dodatkowo był czas na to, by wypłacić ją w pobliskim bankomacie.

Promocja Pekao S.A. na e-kody do Biedronki

W ostatnim czasie Pekao S.A. poinformował o promocji polegającej na programie poleceń wśród klientów firmowych, którzy korzystają z terminali typu POS dostarczanych właśnie przez ten bank. W jej ramach przedsiębiorca może otrzymać e-kody zakupowe na zakupy właśnie w Biedronce.

Z tejże przyczyny należało się spodziewać, że dojdzie do przedłużenia współpracy na linii Jeronimo Martins Polska – Pekao S.A. Dzięki poleceniu przez jednego przedsiębiorcę terminali obsługiwanych przez ten bank, można otrzymać e-kod zakupowy na kwotę 250 złotych. Pozostaje zatem polecać usługi i cieszyć się nowymi terminalami płatniczymi w Biedronkach i Hebe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Kredyt gotówkowy Siedlce
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
24 grudnia 2021

Kredyt gotówkowy Siedlce

Kredyt konsolidacyjny Olecko
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
16 lipca 2022

Kredyt konsolidacyjny Olecko

Komornik skarbowy – najważniejsze informacje
Dla zadłużonych
author
Halszka Gronek
27 kwietnia 2018

Komornik skarbowy – najważniejsze informacje

Profi Credit w Lubaniu
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
03 czerwca 2019

Profi Credit w Lubaniu

Ekologiczne oświetlenie w sortowniach Poczty Polskiej
Bez kategorii
author
Aneta Jankowska
15 kwietnia 2019

Ekologiczne oświetlenie w sortowniach Poczty Polskiej

Porównaj