IKEA Bydgoszcz – kontakt, godziny otwarcia

IKEA Bydgoszcz – kontakt, godziny otwarcia

author
Dominika Sobieraj
19 stycznia 2022

Sklepy IKEA zlokalizowane są jedynie w największych miastach w Polsce. Jeden z nich mieści się w Bydgoszczy pomiędzy ścisłym centrum miasta a Fordonem. Sprawdź dane kontaktowe, numer infolinii oraz dokładny adres bydgoskiego sklepu IKEA.

Ikea Bydgoszcz - kontakt

Sklep IKEA w Bydgoszczy zlokalizowany jest na obrzeżach centrum miasta, w drodze do Fordonu. Budynek jest osobnym sklepem, nie wchodzi w skład żadnego większego kompleksu handlowego. Dyrektorem sklepu IKEA Bydgoszcz jest Piotr Siwiec.

źródło grafiki: https://www.ikea.com/pl/pl/stores/bydgoszcz/

IKEA to sklep, w którym możemy znaleźć właściwie wszystko, czego potrzeba do urządzenia funkcjonalnego i nowoczesnego mieszkania. W ofercie sklepu znajdują się zarówno meble z niskiej, jak i z wysokiej półki cenowej.

Jeżeli nie możemy pozwolić sobie na zakup nowego wyposażenia domu lub mieszkania za gotówkę, zawsze możemy skorzystać z ofert kredytów na remont mieszkania albo z oferty kredytowej IKANO Banku. Punkt IKANO Banku jest zlokalizowany wewnątrz bydgoskiego oddziału IKEA.

Ikea Bydgoszcz – kontakt

Adres:

ul. Skandynawska 1
85-776 Bydgoszcz

Godziny otwarcia: 

poniedziałek-sobota 10:00 – 21:00
niedziela handlowa 10:00 – 20:00

Kontakt: 

22 275 00 00

Mapa dojazdu:

Ludzie spędzają w bydgoskim sklepie IKEA zazwyczaj od 45 minut do 2 godzin. Najmniej popularne godziny to godziny tuż po otwarciu oraz tuż przed zamknięciem (10:00-12:00 oraz 19:00-20:00). Zdecydowanie więcej ludzi jest w sklepie w soboty niż w dni robocze, więc jeżeli chcemy wybrać się na spokojne zakupy, wybierzmy dzień między poniedziałkiem a piątkiem.

Spis treści:

  1. Ikea Bydgoszcz - kontakt
  2. IKEA Bydgoszcz - godziny otwarcia
  3. IKEA Bydgoszcz - dojazd
  4. IKEA Bydgoszcz - promocje
  5. IKEA Bydgoszcz - praca
Zwiń spis treści

IKEA Bydgoszcz - godziny otwarcia

To, że sklep IKEA w Bydgoszczy jest czynny w godzinach od 10:00 do 21:00 we wszystkie dni tygodnia poza niedzielą, nie oznacza, że w tych samych godzinach możemy korzystać ze wszystkich jego usług. Warto wiedzieć na przykład, że magazyn wydawania towaru jest czynny od godziny 11:00 do 20:00.

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Sprawdź najlepsze:

Kredyt online – wypłata nawet w 1 dzień

Pożyczki na dowód – wypłata nawet w 15 minut

Pożyczki bez zaświadczeń – minimum formalności

W innych godzinach czynna jest restauracja IKEA. W Bydgoszczy w restauracji zjeść możemy już godzinę wcześniej przed otwarciem części zakupowej sklepu zjeść możemy już pół godziny przed rozpoczęciem zakupów i do pół godziny przed jej zamknięciem. Småland, czyli kącik zabaw dla dzieci, obecnie w bydgoskim sklepie IKEA nie funkcjonuje.

W tych samych godzinach, co sklep, czynny jest natomiast sklepik szwedzki (czyli sklep, w którym możemy kupić produkty spożywcze IKEA, np.: mrożone klopsiki, ketchup i musztardę, bułki do hot-dogów, czy też kawy, herbaty i słodycze).

Podsumujmy godziny otwarcia punktów w sklepie IKEA w Bydgoszczy:

restauracja
poniedziałek-sobota 9:30 – 20:30
niedziela handlowa 9:30 – 19:30

Småland
czasowo nieczynny

sklepik szwedzki
poniedziałek-sobota 10:00 – 21:00
niedziela handlowa 10:00 – 20:00

IKEA Bydgoszcz - dojazd

Bydgoska IKEA zlokalizowana jest przy ul. Skandynawskiej 1. Do sklepu możemy bez problemu dojechać samochodem – wystarczy, że na wysokości Wyższej Szkoły Informatyki i Umiejętności zjedziemy z ulicy Fordońskiej i zatrzymamy się bezpośrednio na parkingu IKEA. Sklep dysponuje także bardzo dużym parkingiem podziemnym. Oba poziomy parkingu (naziemny i podziemny) są monitorowane i całkowicie bezpłatne oraz dobrze oceniane przez Klientów (co potwierdzają opinie zamieszczone w Google).

Do bydgoskiego sklepu IKEA możemy dojechać również bezpośrednim autobusem. Najbliżej sklepu znajduje się przystanek Skandynawska – Ikea (tu dojeżdża linia 89) oraz – nieco dalej – przystanki Więcka-Łowicka i Fordońska-Łowicka. Dojście z przystanków do sklepu zajmie nam maksymalnie 5 minut.

Na przystankach przy bydgoskiej IKEI zatrzymują się autobusy linii:

  • 81 (kierunek: Skandynawska-IKEA),
  • 74 (kierunek Tatrzańskie lub Wyścigowa).

IKEA Bydgoszcz - promocje

W sklepie IKEA Bydgoszcz obowiązują zawsze dwa typy promocji. Jedne z nich to promocje dostępne dla wszystkich sklepów IKEA w Polsce, a drugie to promocje indywidualne – dostępne tylko dla klientów IKEA Bydgoszcz posiadających kartę IKEA Family.

Promocje dostępne we wszystkich sklepach IKEA znajdziemy zawsze na ogólnej stronie internetowej sklepu: https://www.ikea.com/pl/pl/. Aby znaleźć aktualne oferty, musimy kliknąć zakładkę produkty, a następnie wybrać dział “Aktualnie w IKEA”. Wszystkie oferty bieżące wskazane są zawsze na liście w tym miejscu.

Promocje dla klubowiczów wyświetlają się natomiast po zalogowania do konta członka IKEA Family.

Uwaga! Z drugiego rodzaju promocji będziemy mogli skorzystać tylko wtedy, kiedy przy zakupie okażemy naszą kartę IKEA Family. Jej założenie jest zupełnie darmowe i możemy dokonać tego zawsze podczas wizyty w sklepie albo przez Internet.

Mieszkasz w Bydgoszczy? Sprawdź także:

Pożyczki Bydgoszcz – szybka wypłata

Kredyt gotówkowy Bydgoszcz – minimum formalności

Kredyt konsolidacyjny Bydgoszcz – niska rata

Kredyt hipoteczny Bydgoszcz – ranking

IKEA Bydgoszcz - praca

Aktualne oferty pracy w sklepie IKEA Bydgoszcz znajdziemy na stronie https://ikea.avature.net/pl_PL/External. Aby wybrać oferty jedynie z Bydgoszczy, musimy odpowiednio dostosować szare pole wyboru, a następnie kliknąć “Wyszukaj”.

Lista aktualnych ofert wyświetli się na dole strony. Poniżej przedstawiamy oferty, które dostępne były 14.03.2020. W styczniu 2022 roku nie ma bowiem aktualnie dostępnych ofert.

IKEA Bydgoszcz dostawa

Klienci IKEA mogą robić zakupy zarówno w sklepie stacjonarnym w Bydgoszczy, jak i przez Internet. Co ciekawe, niezależnie od tego, którą formę zakupów wybierzemy, możemy skorzystać z opcji dostawy zakupionych przedmiotów pod wskazany adres. Obecnie Klienci mają do wyboru cztery sposoby dostawy:

Kurierem

Dostawa kurierem dotyczy przywiezienia małych mebli i akcesoriów raz z wniesieniem. Standardowa cena za tę usługę wynosi od 15 zł dla Klientów na terenie całej Polski. Co ważne, opcja ta dostępna jest wyłącznie dla paczek o wadze maksymalnej 30. Czas dostawy wyniesie do 4 dni roboczych.

Co ciekawe, koszt tej dostawy dla Klubowiczów IKEA Family wynieść może wyłącznie 1 zł pod warunkiem, że nasze zakupy kosztować będą przynajmniej 149 zł.


Bez wniesienia

Jest to opcja dostawy przeznaczona dla akcesoriów oraz mebli pierwszej przeszkody architektonicznej. Ostateczna wysokość dostawy zależeć będzie od wagi zakupionych produktów, a zaczyna się od 59 zł. Maksymalna granica wagi wynosi natomiast 200 kg. Czas oczekiwania na dostawę przy tej opcji wskazywany jest podczas składnia zamówienia.


Z wniesieniem

Jest to dostawa akcesoriów oraz mebli z opcją wniesienia zakupów do wskazanego przez Klienta pomieszczenia. W tym przypadku ostateczny koszt również zależeć może od wagi produktów, a minimalna kwota wynosi 89 zł na terenie całej Polski. Termin dostawy podawany jest podczas składania zamówienia.


Z wniesieniem o wybranej porze

Jest to najdroższa opcja dostawy w Ikea. Usługa dotyczy dostawy akcesoriów oraz mebli do wskazanego przez Klienta pomieszczenia. Koszt, podobnie jak w poprzednich opcjach, uzależniony jest od wagi produktów, a zaczyna się od 109 zł. Różnica między opcją z wniesieniem a z wniesieniem o wybranej porze jest taka, że w przypadku tej drugiej to Klient sam może zadecydować, kiedy i o której kurier ma pojawić się pod wskazanym adresem. Dostępne są cztery trzygodzinny przedziały czasowe:

– 8:00 – 11:00

– 11:00 – 14:00

– 14:00 – 17:00

– 17:00 – 20:00

Oferty lokalne IKEA Bydgoszcz

Sklepy IKEA starają się możliwie jak najtrafniej odpowiadać na potrzeby swoich Klientów. Z tego powodu dla każdego sklepu przygotowywane zostają oferty specjalne, czyli tak zwane oferty lokalne. Klienci, którzy chcą dowiedzieć się, jakie ciekawe propozycje zostały obecnie przygotowane dla sklepu w Bydgoszczy, powinni odwiedzić stronę https://www.ikea.com/pl/pl/stores/bydgoszcz/. Znajduje się tam bowiem aktualna oferta dla tego miasta.


Ikea Bydgoszcz – informacje o sklepie:

Adres sklepu:ul. Skandynawska 1
85-776 Bydgoszcz
Infolinia:22 275 00 00
Godziny otwarcia:10:00 – 21:00
Niedziele handlowe:10:00 – 20:00
Darmowy parking:tak
Dyrektor sklepu:Piotr Siwiec

 

Źródła:

https://pl.wikipedia.org/wiki/IKEA

https://www.ikea.com/pl/pl/stores/bydgoszcz/

https://www.ikea.com/pl/pl/customer-service/contact-us/

http://www.zdmikp.bydgoszcz.pl/rozklady/paczka/p/p0485.htm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

Rafał Kot
Rafał Kot
2020-08-24 19:29:35

Dlaczego nie można się dodzwonić pod wskazany nr tel

2020-08-20 06:45:41

DO PANA DYREKTORA IKEA PIOTR SIWIEC . PROSZĘ O PRZESŁANIE POZOSTAWIONEGO KWIATA W DONICZCE LIŚĆ WIELOKOLOROWY I DONICZKA Z AŻUROWYM GÓRNYM WYKOŃCZENIEM. POZOSTAWIONO PRZEZ ROZTARGNIENIE . ZAKUPU DOKONANO W KASIE NR 14 KASJER 100126 NR DOWODU SPRZEDAŻY 34 ZAPŁACONO KARTĄ KWOTĘ 342,36 ZŁ. PROSZĘ WYSŁAĆ ZAPOBRANIEM. NA ADRES : EDWARD ŚWIECZKOWSKI UL. SZKOLNA 13 87-700 ALEKSANDROW KUJ. PRZEPRASZAM ZA KŁOPOT I DZIĘKUJE , ŻE ZA UCZCIWOŚĆ PRACOWNIKÓW . POZDRAWIAM WASZ KUPUJĄCY. EDWARD ŚWIECZKOWSKI

Magdalena Kruk
Magdalena Kruk
2020-06-17 19:05:34

Dlaczego osoby chore na astmę i nie mogące ubrać maseczki z istotnych przyczyn są dyskryminowane i nie wpuszczane do sklepu w Bydgoszczy. Bardzo dziękuję więcej nie skorzystam.

Janusz Słoma
Janusz Słoma
2020-04-23 11:21:09

Jak zamówic kuchnie na wymiar.

Podobne artykuły

Polska turystyka jest w dobrej kondycji
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
28 września 2019

Polska turystyka jest w dobrej kondycji

Santander Bank Polska wspiera seniorów w zdalnym bankowaniu
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
23 lipca 2020

Santander Bank Polska wspiera seniorów w zdalnym bankowaniu

Inspektorat ZUS w Suchej Beskidzkiej
Oddziały
author
Patryk Byczek
09 sierpnia 2019

Inspektorat ZUS w Suchej Beskidzkiej

Zmienione godziny otwarcia Banku Millennium
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
11 listopada 2020

Zmienione godziny otwarcia Banku Millennium

Ile kosztuje wiza do Białorusi?
Bez kategorii
author
Sandra Tessmer
07 czerwca 2019

Ile kosztuje wiza do Białorusi?

Bank Pekao w Dębnie
Oddziały
author
Patryk Byczek
03 sierpnia 2019

Bank Pekao w Dębnie

Porównaj