IKEA Kraków – kontakt, godziny otwarcia

IKEA Kraków – kontakt, godziny otwarcia

author
Dominika Sobieraj
24 stycznia 2022

Sklepy IKEA zlokalizowane są tylko w największych miastach w Polsce. Jeden z nich mieści się w Krakowie, na obrzeżach miasta w dzielnicy Bronowice. Sprawdź dane kontaktowe, numer infolinii oraz dokładny adres krakowskiego sklepu IKEA.

Ikea Kraków - kontakt

Sklep IKEA w Krakowie zlokalizowany jest na obrzeżach miasta, w dzielnicy Bronowice. Znajduje się tuż przy szybkiej drodze nr 7, naprzeciw Galerii Bronowice (po drugiej stronie ulicy Sosnowieckiej). Dyrektorem sklepu IKEA Kraków jest Urszula Wilczak.

źródło grafiki: https://www.ikea.com/pl/pl/stores/krakow/

IKEA to sklep, w którym możemy kupić niemalże wszystko, czego będziemy potrzebować do urządzenia mieszkania, domu lub przestrzeni firmowej. W ofercie sklepu znajdują się zarówno meble z niskiej, jak i z wysokiej półki cenowej.

Jeżeli nie możemy pozwolić sobie na zakup nowego wyposażenia za gotówkę, możemy pozyskać dodatkowe środki kredytu na remont mieszkania. Sklepy IKEA oferują również własne kredyty konsumpcyjne, które możemy przeznaczyć wyłącznie na zakup produktów z tego sklepu. Oddział banku IKANO mieści się na terenie krakowskiego sklepu.

Ikea Kraków – kontakt

Adres:

ul. Josepha Conrada 66
31-357 Kraków

Godziny otwarcia: 

poniedziałek-sobota 9:00 – 21:00
niedziela handlowa 9:00 – 21:00

Kontakt: 

22 275 00 00

Mapa dojazdu:

 

Ludzie spędzają w krakowskim sklepie IKEA zazwyczaj od 45 minut do 2 godzin. Najmniej popularne są godziny tuż po otwarciu sklepu oraz tuż przed jego zamknięciem (9:00-11:00 oraz 19:00-21:00). W tych godzinach zrobimy o wiele spokojniejsze zakupy i będziemy mogli bez kolejki skorzystać z oferty restauracyjnej. Jeżeli chodzi o dni tygodnia, to zdecydowanie lepiej wybrać się do sklepu w dzień roboczy – Klientów jest wtedy średnio ponad dwa razy mniej niż w bardzo zatłoczone soboty i niedziele handlowe.

Spis treści:

  1. Ikea Kraków - kontakt
  2. IKEA Kraków - godziny otwarcia
  3. IKEA Kraków - dojazd
  4. IKEA Kraków - promocje
  5. IKEA Kraków - praca
Zwiń spis treści

IKEA Kraków - godziny otwarcia

To, że sklep IKEA w Krakowie jest czynny w godzinach od 9:00 do 21:00 we wszystkie dni tygodnia, nie oznacza, że w tych samych godzinach możemy korzystać ze wszystkich jego usług. Warto wiedzieć na przykład, że magazyn wydawania towaru jest czynny zawsze w godzinach 6:00-22:00.

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Sprawdź najlepsze:

Kredyt online – wypłata nawet w 1 dzień

Pożyczki na dowód – wypłata nawet w 15 minut

Pożyczki bez zaświadczeń – minimum formalności

W innych godzinach czynna jest restauracja IKEA – zjeść w  możemy już godzinę przed rozpoczęciem zakupów (codziennie od godziny 8:00 do godziny 21:00). W nieco innych godzinach czynny jest natomiast kącik zabaw dla dzieci Småland (kącik zabaw dla dzieci).

Od poniedziałku do soboty jest on otwierany o godzinie 10:00, a w niedziele wraz z otwarciem stref zakupowych. Dzieci mogą przebywać w kąciku zabaw aż do zamknięcia sklepu. Obecnie kącik jest jednak wyłączony z użytku. W tych samych godzinach, co sklep, czynny jest również kawiarnia, bistro i sklepik szwedzki (jest to sklep, w którym możemy kupić produkty spożywcze IKEA, np.: mrożonki albo kawy, herbaty i ciastka).

Podsumujmy godziny otwarcia punktów w sklepie IKEA w Krakowie:

restauracja
poniedziałek-sobota 8:00 – 21:00
niedziela handlowa 8:00 – 21:00

Småland
poniedziałek-sobota 10:00 – 21:00
niedziela handlowa 9:00 – 21:00
(obecnie nieczynne)

sklepik szwedzki
poniedziałek-sobota 9:00 – 21:00
niedziela handlowa 9:00 – 21:00

kawiarnia i bistro
poniedziałek-sobota 9:00 – 21:00
niedziela handlowa 9:00 – 21:00

IKEA Kraków - dojazd

Krakowska IKEA zlokalizowana jest przy ul. Josepha Conrada 66. Do sklepu możemy bez problemu dojechać samochodem – wystarczy zjechać z siódemki tuż przy widocznym z daleka sklepie. Samochód możemy pozostawić na darmowym parkingu przy samym sklepie.

Do katowickiego sklepu IKEA możemy dojechać również kilkoma autobusami miejskimi. Wysiadamy na przystanku Conrada – dojście do drzwi sklepu z tego przystanku zajmie nam około 3 minut (nie musimy nawet włączać GPS-a, ponieważ sklep od razu rzuca się w oczy).

Na przystanku przy krakowskim sklepie IKEA zatrzymują się autobusy linii:

  • 168,
  • 172,
  • 173,
  • 572,
  • 740.

IKEA Kraków - promocje

W sklepie IKEA Kraków obowiązują zawsze dwa typy promocji. Jedne z nich to promocje dostępne dla wszystkich oddziałów IKEA w Polsce, a drugie to promocje indywidualne. Z nich mogą skorzystać tylko ci Klienci sklepu, którzy posiadają kartę IKEA Family.

Promocje dostępne we wszystkich sklepach IKEA znajdziemy zawsze na stronie internetowej sklepu: https://www.ikea.com/pl/pl/. Aby znaleźć aktualne oferty, musimy kliknąć zakładkę produkty, a następnie wybrać dział “Oferty”. Wszystkie oferty bieżące wskazane są zawsze na liście w tym miejscu.

Promocje dostępne wyłącznie w sklepie IKEA Kraków znajdziemy natomiast na stronie IKEA Family: https://www.ikeafamily.eu. Aby wyświetlić aktualne promocje dla krakowskiego oddziału, musimy na górze strony wybrać miasto KRAKÓW, a następnie kliknąć “Oferty”.

Uwaga! Z promocji wyświetlonych w tym dziale będziemy mogli skorzystać tylko wtedy, kiedy przy zakupie okażemy naszą kartę IKEA Family. Jej założenie jest zupełnie darmowe i możemy dokonać tego zawsze podczas wizyty w sklepie albo przez Internet.

Mieszkasz w Krakowie? Sprawdź także:

Pożyczki Kraków – szybka wypłata

Kredyt gotówkowy Kraków – minimum formalności

Kredyt konsolidacyjny Kraków – niska rata

Kredyt hipoteczny Kraków – ranking

IKEA Kraków - praca

Aktualne oferty pracy w sklepie IKEA Kraków możemy znaleźć na stronie https://ikea.avature.net/pl_PL/External. Aby wybrać oferty jedynie z Krakowa, musimy odpowiednio dostosować szare pole wyboru, a następnie kliknąć “Wyszukaj”.

Lista aktualnych ofert wyświetli się na dole strony. Przykładowe oferty aktualne na dzień 14.03.2020 (w styczniu 2022 nie znaleźliśmy żadnych ofert):

IKEA Kraków dostawa

Klienci sklepów IKEA mogą robić zakupy stacjonarnie w Krakowie lub przez Internet. Co ciekawe, niezależnie od tego, którą formę zakupów wybierzemy, możemy skorzystać z opcji dostawy zakupionych przedmiotów pod wskazany adres. Obecnie Klienci mają do wyboru cztery sposoby dostawy:

Kurierem

Dostawa kurierem dotyczy przywiezienia małych mebli i akcesoriów raz z wniesieniem. Standardowa cena za tę usługę wynosi od 15 zł dla Klientów na terenie całej Polski. Co ważne, opcja ta dostępna jest wyłącznie dla paczek o wadze maksymalnej 30. Czas dostawy wyniesie do 4 dni roboczych.

Co ciekawe, koszt tej dostawy dla Klubowiczów IKEA Family wynieść może wyłącznie 1 zł pod warunkiem, że nasze zakupy kosztować będą przynajmniej 149 zł.


Bez wniesienia

Jest to opcja dostawy przeznaczona dla akcesoriów oraz mebli pierwszej przeszkody architektonicznej. Ostateczna wysokość dostawy zależeć będzie od wagi zakupionych produktów, a zaczyna się od 59 zł. Maksymalna granica wagi wynosi natomiast 200 kg. Czas oczekiwania na dostawę przy tej opcji wskazywany jest podczas składnia zamówienia.


Z wniesieniem

Jest to dostawa akcesoriów oraz mebli z opcją wniesienia zakupów do wskazanego przez Klienta pomieszczenia. W tym przypadku ostateczny koszt również zależeć może od wagi produktów, a minimalna kwota wynosi 89 zł na terenie całej Polski. Termin dostawy podawany jest podczas składania zamówienia.


Z wniesieniem o wybranej porze

Jest to najdroższa opcja dostawy w Ikea. Usługa dotyczy dostawy akcesoriów oraz mebli do wskazanego przez Klienta pomieszczenia. Koszt, podobnie jak w poprzednich opcjach, uzależniony jest od wagi produktów, a zaczyna się od 109 zł. Różnica między opcją z wniesieniem a z wniesieniem o wybranej porze jest taka, że w przypadku tej drugiej to Klient sam może zadecydować, kiedy i o której kurier ma pojawić się pod wskazanym adresem. Dostępne są cztery trzygodzinny przedziały czasowe:

– 8:00 – 11:00

– 11:00 – 14:00

– 14:00 – 17:00

– 17:00 – 20:00

Oferty lokalne IKEA Kraków

Sklepy IKEA pracują nad tym, aby oferty były możliwie najbardziej trafione dla Klientów. Z tego powodu dla każdego sklepu przygotowywane zostają oferty specjalne, czyli tak zwane oferty lokalne. Klienci, którzy chcą dowiedzieć się, jakie ciekawe propozycje zostały obecnie przygotowane dla sklepu w Krakowie, powinni odwiedzić stronę https://www.ikea.com/pl/pl/stores/krakow/. Znajduje się tam bowiem aktualna oferta dla tego miasta.


Ikea Kraków – informacje o sklepie:

Adres sklepu:ul. Josepha Conrada 66
31-357 Kraków

ul. Josepha Conrada 66
31-357 Kraków
22 275 00 00
Godziny otwarcia:9:00 – 21:00
Niedziele handlowe:9:00 – 21:00
Darmowy parking:tak
Dyrektor sklepu:Urszula Wilczak

 

Źródła:

https://pl.wikipedia.org/wiki/IKEA

https://www.ikea.com/pl/pl/stores/krakow/

https://www.ikea.com/pl/pl/customer-service/contact-us/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

zgr-edo
zgr-edo
2021-03-06 09:19:15

Sklep IKEA w Krakowie znajduje się w najludniejszej IV dzielnicy Krakowa Prądnik- Biały, położonej na północy miasta. Graniczy z Krowodrzą, Bronowicami, Starym Miastem i Prądnikiem Czerwonym. IV Prądnik Biały.

Egon
Egon
2020-11-28 20:47:33

Infolinia to jest porażka !

2020-06-30 18:10:31

Taki sklep z automatyczna sekretarka ?

Podobne artykuły

PKO BP z wnioskiem online o kredyt hipoteczny
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
08 września 2021

PKO BP z wnioskiem online o kredyt hipoteczny

Czy raty kredytu można wliczyć w koszty firmy?
Poradnik
author
Dorota Cholewicka
22 sierpnia 2022

Czy raty kredytu można wliczyć w koszty firmy?

ING Bank Śląski w Radlinie
Oddziały
author
Patryk Byczek
11 czerwca 2019

ING Bank Śląski w Radlinie

PKO BP w Gilowicach
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
21 sierpnia 2019

PKO BP w Gilowicach

Wyższe kryterium dochodowe w 500+
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
07 stycznia 2019

Wyższe kryterium dochodowe w 500+

Alior Bank w Krakowie
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
29 czerwca 2019

Alior Bank w Krakowie

Porównaj