Ile kosztuje
Ile kosztuje Pierwsza Komunia Święta?
Ile kosztuje

Ile kosztuje Pierwsza Komunia Święta?

author
Halszka Gronek
10 września 2023

Nadejście maja zwiastuje zbliżające się nabożeństwa I Komunii Świętej. Dla wielu rodziców czas ten wiąże się ze sporymi wydatkami. Sprawdziliśmy, na jakie koszty związane z organizacją Komunii polskie rodziny powinny być przygotowane.

Kategorie:

Ile kosztuje zdjęcie do paszportu?

Jeśli planujemy wyjazd poza granice Unii Europejskiej, warto pamiętać o wyrobieniu paszportu. Przedstawiamy, ile kosztuje zrobienie zdjęcia do paszportu. Wskażemy, jak uzyskać zniżkę i jakie usługi dodatkowe są pomocne. Sprawdzamy szczegóły.

Ile kosztuje aparat ortodontyczny?

Aparat ortodontyczny jest metodą leczenia wady zgryzu. Na rynku dostępne są aparaty ruchome, które możemy zdejmować oraz stałe. Sprawdzamy, ile kosztuje aparat ortodontyczny.

Ile kosztuje paszport?

Paszport – niewielki dokument, który otwiera wielkie możliwości. Złożenie wniosku o wydanie paszportu jest w Polsce dostępne dla wszystkich obywateli, ale ceny wydania dokumentu paszportowego są różne. Przyjrzyjmy się szczegółom dotyczącym cen paszportów i ulg dla różnych grup społecznych i wiekowych.

Ile kosztuje paszport dla psa i kota?

Wiele osób zaskoczonych jest faktem, że zwierzę wyjeżdżające za granicę musi posiadać paszport. Przepisy jednak wskazują jasno, że pies i kot (a nawet fretka!) podczas przemieszczania się, także w granicach UE, muszą posiadać paszport. Ile kosztuje taki paszport dla psa i kota? Sprawdzamy.

Ile kosztuje złoto?

Złoto jest jednym z najcenniejszych kruszców, a w ostatnich miesiącach jego wartość stale rośnie – Polska posiada ponad 260 ton złota. Sprawdzamy, jaka jest cena sztabki złota w 2023 roku, ile kosztuje jedna sztabka, ile gram konkretnej próby, ile kilogram złota, a ile czyste złoto. Sprawdź kurs złota.

Ile kosztuje prawo jazdy?

Prawo jazdy to nie tylko kurs – podejście do państwowego egzaminu, którego zdanie uprawnia do prowadzenia pojazdów, wiąże się z wieloma kosztami pobocznymi. Nowe przepisy wpłynęły na podwyższenie kosztów, które muszą ponieść kursanci. Sprawdź, ile w całości kosztuje wyrobienie prawa jazdy na w 2023 roku.

Ile kosztują diamenty?

Od wieków kamienie szlachetne wprawiają w zachwyt ludzkość swoim wyglądem. Ludzie na całym świecie zajmują się poszukiwaniem tych największych i najpiękniejszych. Najcenniejszymi spośród wszystkich kamieni szlachetnych są oczywiście brylanty i diamenty. Sprawdź, ile kosztuje diament.

Ile kosztuje kilogram bursztynu?

Bursztyn to piękny szlachetny surowiec wykorzystywany głównie w jubilerstwie. Dla wielu osób zbieranie bursztynu stało się stałym źródłem dochodu. Sprawdziliśmy, ile kosztuje kilogram bursztynu w 2023 roku.

Ile kosztuje srebro?

Srebro nigdy nie należało do najdroższych metali szlachetnych, ale w ostatnim czasie – mimo szalejącej inflacji – jego cena jeszcze maleje. Za ile można kupić gram srebra i ile stracimy na jego sprzedaży? Sprawdzamy.

Ile kosztuje Cyfrowy Polsat?

Cyfrowy Polsat to jedna z największych w Polsce platform udostępniających telewizję, Internet oraz telefonię komórkową. Sprawdzamy ceny pakietów telewizyjnych w Cyfrowym Polsacie oraz cennik Pakietów tzw. Premium. Który pakiet najbardziej opłaca się wykupić?

Ile kosztuje wybielanie zębów?

Wybielanie zębów jest zabiegiem, na który najczęściej decydują się osoby, chcące poprawić koloryt swojego uzębienia. Przed skorzystaniem z takiej usługi powstrzymuje nas często obawa o wysokiej cenie wybielania. Sprawdź, jakie są koszty takiego zabiegu.

Ile kosztuje Allegro Smart!

Allegro jest jednym z najpopularniejszych serwisów e-commerce. Z platformy korzystać można w pełni za darmo lub po wykupieniu pakietów Smart!. Sprawdzamy, jakie pakiety oferuje serwis, a także jaka jest ich cena.

Ile kosztuje akademik w Warszawie?

Pytanie o cenę akademika nurtuje chyba wszystkich przyszłych studentów, a tym bardziej ich rodziców, na których często spada konieczność opłacania lokum swoich dzieci. Sprawdziliśmy, ile kosztuje mieszkanie w warszawskich akademikach w trakcie roku akademickiego 2019/2020.

Ile kosztują znicze?

Przed nami dzień Wszystkich Świętych. Już od początku października sprzedawcy w mniejszych i większych sklepach oferują nam znicze. Możemy wybierać spośród klasycznych modeli, aż po kolorowe i wyjątkowe sztuki. Ile kosztują znicze? Najtańsze kupimy już od kilku złotych, a najdroższe nawet za ponad 300 złotych.

Lidlaki z Ryneczku. Ile kosztują nowe maskotki w Lidlu?

„Lidlaki z Ryneczku” to nowe maskotki, które będą dostępne już od poniedziałku we wszystkich sklepach sieci Lidl. Sprawdź dostępne wzory pluszaków i dowiedz się, jak ze zdobyć. 

Porównaj