Millenet Link zintegrowane z programami dla MŚP

Millenet Link zintegrowane z programami dla MŚP

author
Alicja Uzarowicz
21 lipca 2019

Bank Millenium postanowił zintegrować swoją usługę dla firm o nazwie Millenet Link, która służy do powiązania bankowości elektronicznej z wewnętrznymi systemami finansowo-księgowym z dwoma programami firmy Comarch S.A. Efektem tego powiązania od 1 lipca bieżącego roku jest zupełnie nowy poziom funkcjonalności Millenet Link.

Każdy bank komercyjny wybiera sobie grupę docelową klientów, którym zamierza świadczyć najlepsze usługi finansowe. Nie da się bowiem zaspokoić potrzeb wszystkich kategorii klientów w takim samym stopniu. Przykładem wsparcia klientów firmowych jest usługa Millenet Link.

Dzięki temu rozwiązaniu klienci Millenium Banku mają możliwość bezpośredniego połączenia systemu bankowości internetowej z interfejsami systemów finansowych i księgowych wykorzystywanych wewnętrznie w firmach. Niweluje to konieczność ręcznego wprowadzania do tych systemów danych z bankowości.

Już od 1 lipca klienci firmowi, a w szczególności mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa mają możliwość korzystania z nowych funkcji Millenet Link. Jest to możliwe dzięki zintegrowaniu usługi z dwoma programami od firmy Comarch SA – Comarch ERP Optima jak również Comarch ERP XL.

millenet link

Płatność za autostradę z aplikacji Banku Millennium

Millenet Link obniża koszty

Usługa zaproponowana klientom firmowym Millenium Banku charakteryzuje się wysokim poziomem bezpieczeństwa. Dane z systemów mogą być bezpiecznie przekazywane w obie strony, to jest z systemu wewnętrznego firmy do bankowości internetowej i odwrotnie.

W komunikacie Millenium Banku podkreślono liczne korzyści dla firm wynikające z użytkowania Millenet Link. Usługa daje na przykład możliwość realizacji zleceń płatniczych, które przez system wewnętrzny wędrują bezpośrednio do bankowości internetowej i są przez nią realizowane.

To z kolei prowadzi do optymalizacji, czyli zwiększenia wydajności i efektywności procesów działania w sferze finansowej i księgowej przedsiębiorstwa. Wykorzystanie Millenet Link nie tylko gwarantuje większy poziom bezpieczeństwa, ale również pozwala na redukcję kosztów, na czym firmom nierzadko zależy.

millenet link

Rogate Ranczo z wolontariuszami Banku Millennium

Systemy Comarch ERP Optima i ERP XL

Integracja Millenet Link z systemami przygotowanymi dla przedsiębiorstw przez firmę Comarch pozwoli klientom na korzystanie z jeszcze większej ilości funkcji. Jedną z nich, przytoczoną w komunikacie jest podpisywanie zleceń płatniczych za pomocą certyfikatu kwalifikowanego. Autoryzacja może się odbyć z poziomu systemu danej firmy.

Comarch ERP Optima jest programem, który wykorzystuje bardzo dużo małych i średnich firm z każdej branży. ERP, czyli Enterprise Resource Planning (z ang. Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa) jest nieodzowną częścią działalności przedsiębiorstwa w czasach powszechnej cyfryzacji i ciągłego rozwoju.

Comarch ERP XL charakteryzuje nieco większa elastyczność względem modułów, na podstawie których odbywa się zarządzanie przedsiębiorstwem. W przypadku tej wersji programu moduły są bowiem odpowiednio dopasowane do poszczególnych potrzeb klienta.

millenet link


Źródła:
https://www.bankmillennium.pl/o-banku/centrum-prasowe/informacje-prasowe/-/news-info/bank-millennium-integruje-usluge-millenet-link-z-kolejnymi-programami-dla-malych-i-srednich-firm-16-07-2019

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Pożyczki bez BIK Sulechów
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
03 lipca 2022

Pożyczki bez BIK Sulechów

Kredyt hipoteczny Kędzierzyn-Koźle
Kredyty miasta
autor wpisu
Dorota Cholewicka
02 lutego 2022

Kredyt hipoteczny Kędzierzyn-Koźle

Klienci indywidualni BNP Paribas przejdą do GOonline
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
19 maja 2020

Klienci indywidualni BNP Paribas przejdą do GOonline

Szybkie pożyczki Krasnystaw
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
19 stycznia 2021

Szybkie pożyczki Krasnystaw

Promocja: „Konto w marcu” w BNP Paribas
Promocje bankowe
author
Patryk Byczek
27 marca 2022

Promocja: „Konto w marcu” w BNP Paribas

ING Bank Śląski oferuje „Ubezpieczenie na dwa koła”
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
16 czerwca 2020

ING Bank Śląski oferuje „Ubezpieczenie na dwa koła”

Porównaj