zadluzenia.com
zamknij

Jak zamówić McDonald z dowozem do domu ?

McDonald's we współpracy z UberEATS włącza w swoje szeregi kolejne miasto - Poznań. Od 20 listopada 2017 roku mieszkańcy wielkopolskiej stolicy powinny się cieszyć, ponieważ posiadając aplikacje UberEATS, ich ulubione dania z McDonald's mogą zamówić z dostawą do domu.

Warto wiedzieć, że dania można zamawiać w godzinach od 11:00 do 23:00 w 9 lokalnach na terenie Poznania. Klienci mogą wybierać z prawie całej oferty restauracji. Należy pamiętać, że do zamówienia zostanie doliczona dopłata za dojazd do Klienta.

"W McDonald’s dokładamy wszelkich starań, aby trafnie spełniać oczekiwania naszych gości. Stale poszerzamy wybór tego, co, kiedy, jak i gdzie mogą zamawiać. W tym roku zakończyliśmy w całej Polsce z sukcesem proces wprowadzania do restauracji multimedialnych kiosków zamówieniowych. Teraz wchodzimy na jeszcze wyższy poziom udogodnień i we współpracy z UberEATS ruszamy z dostawą naszych produktów. Dzięki temu nasi goście mogą korzystać z naszej oferty bez konieczności opuszczania domu, biura, czy miejsca imprezy. Wierzymy, że nasi goście docenią tę formę korzystania z usług McDonald’s i będą coraz częściej zamawiać nasze produkty z dowozem." - mówi Krzysztof Kłapa, dyrektor ds. korporacyjnych w McDonald's Polska.

Na chwile obecną dostawa do domu posiłków z McDonald's dotyczy tylko Warszawy i Poznania, lecz w niedalekiej przyszłości lista miast ma się powiększyć.Jak złożyć zamówienie?

Nie jest to trudne zadanie. Jeżeli posiadamy konto w aplikacji Uber, należy je powiązać z aplikacją UberEATS (w przypadku, gdy nie posiadamy konta, należy stworzyć nowe). Następnym krokiem jest przypisanie aplikacji naszego adresu. Kolejną czynnością jest wybór restauracji McDonald's, wskazanie dań, które chcemy zamówić oraz dokonanie płatności (warto dołączyć do swojego konta posiadaną kartę płatniczą). W zależności od natężenia ruchu, kierowca z jedzeniem powinien być w naszym domu do maksymalnie 50 minut.

 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY