Nowa książka kucharska w Lidlu. Wszyscy fani zdrowej kuchni i trendów żywieniowych już od 26 lutego będą mogli nabyć jedną z półtorej miliona pozycji z „Kuchni Lidla”. W zamian za naklejki, będzie można zdobyć książkę pod dumnie brzmiącym tytułem „Jeść zdrowiej”.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 19.02.2018
Udostępnij:

Autorami publikacji są Daria Ładocha, Karol Okrasa oraz Hanna StolińskaFiedorowicz – dietetyczka z Instytutu Żywności i Żywienia. Nakład zazwyczaj nie wystarcza dla wszystkich, ponieważ chętnych jest więcej niż dostępnych książek.

Lidl za zakupowe naklejki rozdał swoim Klientom już prawie 8 000 000 książek. Oznacza to, że statysycznie jeden na pięciu Polaków posiada w swoim domu jedną z sześciu obecnie dostępnych książek z "Kuchni Lidla".

Jak zdobyć książkę?

Aby otrzymać książkę z "Kuchni Lidla" należy być w posiadaniu naklejek, które dostajemy za robione zakupy. Za każde wydane pięćdziesiąt złotych Klient otrzymuje jedną naklejkę. Sześć naklejek, czyli zakupy za trzysta złotych, uprawniają nas do odbioru jednej pozycji.

Historia książek

Lidl w sześciu poprzednich edycjach książkowych rozdał swoim Klientom prawie 8 000 000 publikacji. W zamian za naklejki można było zdobyć takie tytuły jak:
 

  • „Ryby są super”,

  • „Kuchnia Polska według Karola Okrasy”,

  • „Cukiernia Lidla”,

  • „Pascal kontra Okrasa” + „Okrasa kontra Pascal”,

  • „Kuchnia Polska według Pawła Małeckiego”.

„Jeść zdrowiej”

Najnowsza książka, która pod koniec lutego trafi do sklepów sieci Lidl na terenie całej Polski będzie dotyczyła zdrowej żywności. Obok przepisów pojawią się także opisy diet oraz produktów, które można traktować jako zamienniki.

Jeść zdrowiej” zostanie podzielona na dwie części – zdecydowali autorzy. Część pierwsza będzie bogata w informacje o produktach i ich zastosowaniu, różnych dietach oraz zaleceniach żywieniowych. W drugiej części znajdziemy przepisy na dania wegańskie, wegetariańskie, bezglutenowe, bezlaktozowe oraz dania „fit"

Twórcy książki chcieli pójść za panującym trendem, biorąc jednocześnie pod uwagę zmiany, jakie zachodzą w temacie zdrowego odżywiania.

Czas promocji

1 500 000 egzemplarzy będzie można zdobyć od 26 lutego do 25 marca 2018 roku lub do wyczerpania zapasów.
 

Komentarze