Nowa kampania promująca Elastyczne Konto Oszczędnościowe od Getin Banku

Nowa kampania promująca Elastyczne Konto Oszczędnościowe od Getin Banku

author
Alicja Uzarowicz
08 października 2019

W swoim najnowszym komunikacie Getin Bank poinformował o wdrożeniu nowego produktu finansowego do swojej oferty, jak również najnowszej kampanii promującej tenże produkt. Jest nim Elastyczne Konto Oszczędnościowe, a hasłem przewodnim jest „Warto mieć poduszkę… finansową”. Pokazuje to przydatność oszczędności w sytuacjach nieprzewidzianych.

Jak czytamy w najnowszym komunikacie Getin Banku, spółka postanowiła wdrożyć nowy produkt finansowy, jakim jest Elastyczne Konto Oszczędnościowe. Przy okazji premiery tego produktu Bank zorganizował także kampanię marketingową, której hasłem przewodnim jest „Warto mieć poduszkę… finansową”.

W przypadku najnowszego spotu głównym bohaterem ponownie jest Tomek – „Człowiek z zasadami”. Jego postać tym razem ma na celu przekonanie do posiadania poduszki finansowej, która może okazać się niezbędna w obliczu nagłych i niespodziewanych wydatków z najróżniejszych przyczyn.

"

Dla znacznej części społeczeństwa większy wydatek – zaplanowany bądź nie – może być powodem do dużych zmartwień i nadwyrężyć domowy budżet. Dlatego też w najnowszej kampanii Getin Banku zachęcamy do posiadania tak zwanej poduszki finansowej, która zapewni poczucie bezpieczeństwa w tego typu sytuacjach

– powiedział Łukasz Penszko z Getin Banku, cytowany w komunikacie.

Elastyczne Konto Oszczędnościowe

Przedstawiciel banku w dalszej części swojej wypowiedzi podkreślił, jak ważne jest systematyczne odkładanie środków, gdyż nigdy nie wiadomo kiedy okażą się one niezbędne. W związku z nową kampanią reklamującą nowy produkt Getin Bank przygotował także pewną promocję.

Stanowi ją promocyjne oprocentowanie w wysokości 2,8 proc. dla kwot do 200 tys. złotych. Środki w kwocie przekraczającej wspomnianą wartość są natomiast objęte oprocentowaniem w wysokości 2 proc. W tym drugim przypadku maksymalną kwotą objętą działaniem promocji jest 400 tys. złotych.

Aby skorzystać z tejże promocji należy posiadać bądź założyć osobiste konto w Getin Banku. Co więcej, do końca bieżącego roku możliwe jest bezpłatne realizowania wewnętrznych przelewów w bankowości elektronicznej z Elastycznego Konta Oszczędnościowego.

Kampania reklamowa Getin Banku

Dniem rozpoczęcia emisji najnowszego spotu reklamowego, który promuje Elastyczne Konto Oszczędnościowe był 1 października. Zaś sama kampania prowadzona jest zarówno w Internecie, telewizji, jak również w samych oddziałach spółki. Działania internetowe ruszyły zaś jeszcze wcześniej, bo 25 października.

Nowa oferta skierowana do obecnych, jak i przyszłych klientów spółki, a materiały ją promujące można napotkać zarówno na najpopularniejszych polskich portalach internetowych, jak również w porównywarkach produktów finansowych. Co więcej, spot reklamowy może pojawić się w serwisach VOD i jako reklama kontekstowa i targetowana.

Podstawą dla tych ostatnich są dane behawioralne, jak i demograficzne. Zaś w samych oddziałach spółki będzie można zerknąć na ulotki i reklamy umieszczone na witrynach placówek.

"

Kreację spotów telewizyjnych przygotowała agencja BBDO Warszawa, a spot wyreżyserował Bartek Ignaciuk. Za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy OMD. Kreację kampanii digital oraz materiały BTL przygotował Getin Noble Bank. Działania banku w internecie wspiera również agencja Performics

– podsumowano w komunikacie.


Źródła:
https://www.getinbank.pl/klienci-indywidualni/biuro-prasowe/warto-miec-poduszkefinansowa-getin-bank-z-nowa-kampania-promujaca-elastyczne-konto-oszczednosciowe.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Spadek liczby niewypłacalnych firm w kwietniu
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
23 maja 2019

Spadek liczby niewypłacalnych firm w kwietniu

Jak zdobyć bon 400 zł do Biedronki
Wpisy
author
Patryk Byczek
12 października 2017

Jak zdobyć bon 400 zł do Biedronki

Pożyczka na zimowy czas w BOŚ Banku
Promocje bankowe
author
Aneta Jankowska
22 marca 2019

Pożyczka na zimowy czas w BOŚ Banku

Dobry wynik polskich przedsiębiorstw w pierwszej połowie 2020 roku
Bez kategorii
author
Aleksandra Gościnna
22 września 2020

Dobry wynik polskich przedsiębiorstw w pierwszej połowie 2020 roku

BNP Paribas oddziały we Włoszczowej
Oddziały
author
Patryk Byczek
22 kwietnia 2019

BNP Paribas oddziały we Włoszczowej

ING Bank Śląski w Puławach
Oddziały
author
Patryk Byczek
02 lipca 2019

ING Bank Śląski w Puławach

Porównaj