Nowa kampania reklamowa Spółdzielczej Grupy Bankowej

Nowa kampania reklamowa Spółdzielczej Grupy Bankowej

author
Alicja Uzarowicz
22 października 2019

W swoim najnowszym komunikacie Spółdzielcza Grupa Bankowa poinformowała o rozpoczęciu emisji spotów reklamowych i premierze billboardów sponsorskich. Nowa kampania reklamowa płynie pod hasłem „Mamy tu wszystko… Płatności mobilne też”. Jakie są zakulisowe szczegóły działań marketingowych spółki?

Jak czytamy w najnowszym komunikacie Spółdzielczej Grupy Bankowej, ruszyła już nowa kampania reklamowa, która promować ma usługi mobilne oferowane przez spółkę. W jej ramach odbiorcy zobaczą między innymi 15- i 30-sekundowe spoty reklamowe, jak również reklamy na billboardach i w telewizji na ogólnokrajowych kanałach.

Mobilność kojarzy się z nowoczesnością, dlatego nie mogło zabraknąć również reklam w Internecie. Stąd do 17 listopada 2019 roku będzie można obejrzeć spoty promujące Spółdzielczą Grupę Bankową również na platformach VOD. Czym jest jednak reklamowane w spotach „mobilne przyspieszenie”?

W spotach wzięli udział aktorzy, statyści oraz około 30 osób ekipy technicznej. Krótka reklama pokazuje rozmowę dwóch braci. Jeden z nich mieszka w dużym mieście i jest pewien, że w jego rodzinnym miasteczku nikt nie wie niczego o płatnościach mobilnych. Tymczasem drugi brat przekonuje, że: „Mamy tu wszystko…Płatności mobilne też”.

Nowa kampania reklamowa SGB

Spółdzielcza Grupa Bankowa w swoim komunikacie wykazała, że ideą emisji nowego spotu reklamowego jest szersze poinformowanie klientów o dostępnych nowych metodach płatności mobilnych. Właśnie one stanowią wypełnienie „Mobilnego Przyspieszenia”.

"

Celem kampanii jest upowszechnienie wiedzy o „Mobilnym przyspieszeniu” w Bankach Spółdzielczych SGB. Wdrożyliśmy wszystkie rodzaje płatności mobilnych, dzięki czemu trafiamy do grupy banków, które oferują klientom pełne spektrum usług w obszarze mobilności. Równolegle trwają intensywne przygotowania do uruchomienia nowej, przyjaznej w obsłudze i nowatorskiej aplikacji płatniczej SGB

– powiedział Mirosław Skiba, Prezes Zarządu SGB-Banku, cytowany w komunikacie.

W dalszej części swojej wypowiedzi prezes Spółdzielczej Grupy Bankowej podkreślił, że wdrożenie zgodnie z planem nowych mobilnych metod płatności nie byłoby możliwe bez zaangażowania wszystkich pracowników spółki. Co więcej, do udostępniania nowych funkcji mieli przyczynić się także pracownicy innych Banków Spółdzielczych, które należą do grupy SGB.

Fot. SGB

 

O kampanii reklamowej SGB-Banku

W komunikacie Spółdzielczej Grupy Bankowej czytamy także, że banki spółdzielcze doskonale rozumieją, jak wielki potencjał drzemie w płatnościach mobilnych. Widać to gołym okiem szczególnie w Polsce, gdzie konsumenci bardzo chętnie korzystają z kolejnych udogodnień podczas codziennych transakcji płatniczych.

Pod koniec pierwszego kwartału bieżącego roku nasi rodacy posiadali już ponad 2,1 mln kart płatniczych zapisanych w pamięci urządzeń mobilnych, czyli telefonów, zegarków, czy tabletów. Popyt na kolejne mobilne metody płatności rośnie wraz z ilością miejsc, w których pojawiają się terminale płatnicze z najróżniejszymi funkcjami.

"

Kampania reklamowa startuje 21 października w TV i potrwa do 17 listopada. Kampanię przygotowały i sfinansowały oba zrzeszenia Banków Spółdzielczych – Spółdzielcza Grupa Bankowa oraz Grupa BPS

– podsumowano w komunikacie.


Źródła:
https://www.sgb.pl/rusza-kampania-promujaca-mobilne-przyspieszenie/?fbclid=IwAR1eCeWCraORRoHe_kbb8GjGGFmQuOQq4LFeea9iZ5t9CaRugaDcKuGuhGk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

Halina Samul
Halina Samul
2020-12-23 17:42:01

TAK ZAMÓWIENIA BANK

Podobne artykuły

Porównaj