Kantor internetowy PKO BP odświeżony

Kantor internetowy PKO BP odświeżony

author
Alicja Uzarowicz
22 listopada 2019

Swój najnowszy komunikat PKO Bank Polski poświęcił zmianom, jakie przeszedł kantor internetowy banku. Na użytkowników czeka wiele nowych rozwiązań i funkcji. Możliwe będzie między innymi ustalenie zlecenia stałego na transakcję wymiany waluty albo zlecenia wymiany, gdy kurs waluty osiągnie interesujący klienta poziom.

Jak czytamy w najnowszym komunikacie opublikowanym przez centrum prasowe PKO Banku Polskiego, kantor internetowy spółki przeszedł pewne odświeżenie. Przy okazji udało się wdrożyć wiele interesujących rozwiązań i zaoferować użytkownikom nowe funkcje. Jako, że klientów e-kantoru nie brakuje, zmianami będzie cieszyć się wiele osób.

Albowiem od stycznia 2018 roku, kiedy to powstał kantor internetowy od PKO BP, klienci dokonali w nim już ponad 3 miliony transakcji. Zaś 63 proc. z nich miały miejsce z poziomu aplikacji mobilnej IKO. Jakie nowe usługi czekają na klientów po wprowadzonych przez bank zmianach?

Wśród wielu już istniejących opcji w kantorze nowością są dwa rodzaje zleceń transakcji. Pierwsze z nich to stałe zlecenie, w którym to klient ustala, którego dnia jego środki mają zostać przewalutowane. Zaś drugi rodzaj zlecenia obejmuje wybór kursu, jaki ma osiągnąć dana waluta, by dokonać wymiany.

Kantor internetowy PKO z nowymi funkcjami

"

Nieustająco rozwijamy kantor dostępny w serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej, dzięki czemu klienci mają możliwość zlecania wymiany waluty w sposób dostosowany do ich indywidulanych wymagań. Sami mogą ustalić najkorzystniejsze dla siebie kursy. Klient może też wybrać najbardziej dogodny dla siebie dzień zakupu danej waluty

– powiedział Paweł Placzke z PKO BP, cytowany w komunikacie.

W dalszej części swojej wypowiedzi specjalista z banku przypomniał o jednej ważnej funkcji narzędzia. A mianowicie za pośrednictwem kantoru internetowego PKO Banku Polskiego klienci mogą kupować waluty również po to, by spłacić zobowiązania zaciągnięte w tej spółce w innych walutach niż polski złoty.

Poza tym, w kantorze internetowym PKO BP można wymienić zawsze i wszędzie aż 11 walut. Są to euro, funt brytyjski, dolar amerykański, frank szwajcarski, korona duńska, korona norweska, korona czeska, kuna chorwacka, korona szwedzka, polski złoty oraz forint węgierski.

Jak działa kantor walutowy PKO BP?

Przy okazji informacji o nowościach bank postanowił przypomnieć najważniejsze funkcje i warunki korzystania z kantoru internetowego. Przede wszystkim można go używać zarówno z poziomu aplikacji mobilnej IKO, jak również poprzez system bankowości internetowej iPKO.

Operacje wymiany walut można w tych dwóch systemach wykonywać w dowolnej chwili, czyli 24 godziny 7 dni w tygodniu. Co więcej, bank postarał się o jak najkrótszy czas realizacji transakcji, więc użytkownik nie musi oczekiwać za długo, by skorzystać z wymienionych środków.

Jednym z kluczowych warunków wymiany walut w kantorze internetowym PKO jest posiadanie konta walutowego w walucie, którą chcemy wymienić. Oprócz tego klient powinien posiadać także konto w PKO BP w złotówkach. Ponadto wszystkie transakcje są wolne od prowizji, a klient ma możliwość śledzenia zmian w kursach bez przerwy.


Źródła:
https://media.pkobp.pl/komunikaty-prasowe/produktowe/nowosci-w-kantorze-internetowym-pko-banku-polskiego/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Dobre wyniki Banku Millennium
Wpisy
author
Patryk Byczek
26 kwietnia 2018

Dobre wyniki Banku Millennium

Inspektorat ZUS w Przeworsku
Oddziały
author
Patryk Byczek
21 sierpnia 2019

Inspektorat ZUS w Przeworsku

Kasa Stefczyka Bytów
Oddziały
author
Patryk Byczek
05 października 2020

Kasa Stefczyka Bytów

Moneta: 100-lecie zaślubin Polski z Bałtykiem
Bez kategorii
author
Aneta Jankowska
06 lutego 2020

Moneta: 100-lecie zaślubin Polski z Bałtykiem

Darmowe konta osobiste – październik 2014
Wpisy
autor wpisu
Kordian_Spychalski
13 października 2014

Darmowe konta osobiste – październik 2014

Porównaj