Alior Bank postanowił zareklamować swój Kantor Walutowy. Dlaczego właśnie teraz? Do usługi wprowadzono wiele udogodnień, a samo narzędzie uległo odświeżeniu. W ramach najnowszej kampanii reklamowej można zobaczyć posty i banery na stronach internetowych poświęconych podróżowaniu, a do akcji promocyjnej włączyli się podróżniczy influencerzy.

Autor: Alicja Uzarowicz
Dodano: 08.11.2019
Udostępnij:

Kantor Walutowy Alior Banku przeszedł w ostatnim czasie pewien lifting i odświeżenie, toteż spółka postanowiła zwieńczyć zmiany kampanią reklamową, która zaprezentuje światu korzyści, jakie przynosi wymiana walut właśnie w tym narzędziu. Działania marketingowe swoim zasięgiem obejmą przede wszystkim Internet.

Bank postanowił skupić się na promowaniu swojego kantoru przede wszystkim na portalach i w artykułach poświęconych podróżowaniu. Do promocji zaproszono także influencerów podróżniczych z Tasteaway i Travelicious, którzy zabiorą Kantor Walutowy w podróż pełną wrażeń i przetestują go w najcięższych warunkach.

Jak bowiem najlepiej sprawdzić funkcjonalność rozwiązania przeznaczonego do wygodnej wymiany walut, jeśli nie w najbardziej niespodziewanych warunkach podczas samej podróży? W nowej kampanii najmocniej promowanymi kierunkami wyjazdów są Europa, Azja i Ameryka Północna.

Kantor Walutowy Alior Banku testowany w praktyce

Poza tym bardzo praktycznym wymiarem reklamy, banery oraz posty na temat usługi banku będzie można odnaleźć na stronach internetowych dedykowanych fanom podróży, jak i w samych tylko artykułach poświęconych podróżowaniu. Bank przewiduje ponadto działania także bardziej performancowe.

Mówiąc nieco precyzyjniej, Kantor Walutowy Aliora będzie reklamowany poprzez wysyłanie maili, promocję w aplikacji mobilnej banku, jak również w mediach społecznościowych. W tej kampanii marketingowej specjaliści banku zdecydowanie postawili na zasięg informacji o funkcjonalności odświeżonego narzędzia.

"

W naszej komunikacji podkreślamy korzyści, jakie zyskuje użytkownik Kantoru Walutowego podczas zagranicznych podróży. Może swobodnie płacić za zakupy za granicą, opłacić hotel, wyciągnąć gotówkę z bankomatu czy wykonać szybki przelew walutowy. Klient może cieszyć się podróżą, bez troski  o finanse

– powiedział Tomasz Dośpiał z Alior Banku.

Kantor Walutowy Alior Banku i jego funkcje

Czynnikiem bardzo ważnym dla wielu podróżników może być informacja, że reklamowany Kantor Walutowy nie wiąże żadnych opłat z rejestracją oraz rachunkami walutowymi. Poza tym faktem, waluty można wymieniać w nim w każdej chwili – 24 godziny 7 dni w tygodniu. Bank chwali się również atrakcyjnymi kursami wymiany walut.

Co więcej, wymienioną gotówkę można odebrać w wybranym przez siebie oddziale banku, warunkiem jest wyłącznie istnienie w danej placówce obsługi kasowej. Kolejnym przywilejem, na jaki zdecydować się mogą podróżnicy korzystający z Kantoru Walutowego jest Karta Wielowalutowa.

Ta zaś pozwala na realizacje transakcji płatniczych w nawet 160 różnych walutach świata, jak również wypłatę gotówki w bankomatach na całym świecie. Aby dodatkowo ułatwić sobie korzystanie z Kantoru Walutowego warto pobrać na telefon aplikację, która pozwala na monitorowanie wydatków za granicą oraz wymieniać środki w razie potrzeby.

Integralną częścią trwającej kampanii marketingowej jest ponadto konkurs. A mianowicie użytkownicy Kantoru oraz Karty Wielowalutowej mają szansę wygrania pieniądze na podróż marzeń. Wystarczy tylko odpowiedzieć na pytanie przygotowane przez ekspertów spółki. Warto spróbować swoich sił, by móc pojechać na najlepsze wakacje w życiu.


Źródła:
https://www.aliorbank.pl/aktualnosci/2019-11-04-konkurs-kantoru-walutowego.html

Komentarze