Jeśli jesteś dobrym i ”przepisowym” kierowcą, możesz liczyć na tańsze OC - nawet do 30%! LINK4 zwróci Ci część wpłaconej składki za bezpieczną jazdę z aplikacją NaviExpert.

Autor: Halszka Gronek
Dodano: 02.06.2018
Udostępnij:

Już ponad rok temu LINK4 wprowadził na rynek swój innowacyjny program zniżek ubezpieczeniowych za bezpieczną jazdę. „KasaWraca” to prosty sposób na zaoszczędzenie pieniędzy – wystarczy, że jeździsz przepisowo, nie przekraczasz dozwolonych prędkości i stosujesz się do zasad eco-drivingu.

W czasach, gdy każdy z nas szuka sposobu na zmniejszenie codziennych kosztów życia, program „KasaWraca” zdaje się być idealnym rozwiązaniem pieniężnych zmartwień. Sprawdziliśmy, na czym polega specjalny program zniżkowy LINK4 i co trzeba zrobić, by zyskać nawet 30% zniżki na OC.


 

Czym jest „KasaWraca”?

„KasaWraca” to specjalny program zniżkowy, który powstał wskutek współpracy ubezpieczalni LINK4 i producenta nawigacji NaviExpert. 
 

Program „KasaWraca” umożliwia otrzymanie zwrotu części wpłaconej składki ubezpieczeniowej jako nagrody za bezpieczną jazdę autem.
 

Wystarczy, że jako kierowca skorzystasz ze specjalnego oprogramowania kontrolującego Twój styl jazdy. Jeśli Twoje wyniki spełnią wymogi organizatora, będziesz mógł/mogła liczyć na zniżkę w wysokości nawet 30%.
 


 

Na czym polega program?

Program zniżek skierowany jest do wszystkich tych, którzy zdecydują się na zakup polisy OC w LINK4. Każdy nowy klient, wraz z podpisaną umową otrzyma nawigację NaviExpert, do której dołączona zostanie specjalna aplikacja monitorująca styl jazdy. 
 

Aplikacja ta ma za zadanie kontrolować płynność jazdy oraz sprawdzać, czy kierowca nie przekracza dozwolonej prędkości. 
 

Odnotowana zostanie także liczba gwałtownych przyspieszeń i zahamowań – czyli czynności, które zaprzeczają zasadom eco-drivingu. Na podstawie wszelkich zebranych informacji kierowcy zostanie przyznana odpowiednio wysoka zniżka na OC. 
 


 

Jakie są warunki otrzymania premii?
Warunkiem niezbędnym do tego, by otrzymać premię, jest przede wszystkim bezpieczna jazda. 
 

Aby ubezpieczyciel mógł sprawdzić Twój styl jazdy, będziesz musiał/musiała przejechać samochodem minumum 200 kilometrów miesięczne – oczywiście z włączoną nawigacją NaviExpert i aplikacją monitorującą styl jazdy.
 

Wymagane jest także uruchomienie aplikacji w trakcie co najmniej 5 różnych dni miesiąca i pokonanie każdego z tych dni odcinka minimum 10-kilometrowego
 

Do wydania ostatecznego raportu na temat jazdy danego kierowcy, przeanalizowanych zostanie 11 pełnych miesięcy ubezpieczeniowych.
 


 

Jak wziąć udział w programie?
By wziąć udział w specjalnym programie „KasaWraca”, należy zawrzeć nową lub przedłużyć dotychczasową, kończącą się umowę polisową. 

Dokonać tego można bezpośrednio w puntach obsługi klientów LINK4, lecz także u indywidualnych agentów ubezpieczeniowych, przez infolinię lub witrynę internetową.


 

Ile możemy zaoszczędzić?
Jeśli na podstawie wszelkich zebranych danych ubezpieczyciel określi Twój styl jazdy jako bezpieczny, masz szansę na otrzymanie zniżki w OC sięgającej nawet 30%.
 

Lecz co w przypadku, gdy zapisane przez aplikację informację wykażą częste przyspieszanie, hamowania, czy jazdę z przekroczoną prędkością? LINK4 zapewnia, że kierowcy nie będą karani za dynamiczny styl jazdy i po prostu zapłacą standardową składkę ubezpieczeniową. 
 

Podsumowując –  na programie „KasaWraca” można tylko zyskać!


 

Czy warto skorzystać?

Oferta LINK4 wydaje nam się być wyjątkowo atrakcyjna – zwłaszcza, jeżeli weźmiemy pod uwagę minimalne wymogi kilometrowe.

Oszczędności płynące z programu „KasaWraca” mogą być za to spore. 30% zniżki zdaje się być naprawdę atrakcyjną premią. I co najważniejsze, nawet jeśli nie uda nam się spełnić wymogów ubezpieczyciela, nie zostaniemy ukarani za nieprzepisową jazdę samochodem.
 

Warto także wspomnieć o niezwykle ważnym aspekcie całego programu – promowaniu bezpieczeństwa. Wierzymy, że tak atrakcyjne zniżki na OC zachęcą wielu kierowców do bezpieczniejszej i bardziej świadomej jazdy autem. 

 

Komentarze