Kino Muranów i Cinema City nowymi partnerami BNP Paribas

Kino Muranów i Cinema City nowymi partnerami BNP Paribas

author
Alicja Uzarowicz
22 grudnia 2019

W swoim najnowszym komunikacie BNP Paribas poinformował o zawarciu współpracy z dwoma instytucjami kulturalnymi. Kino Muranów i Cinema City będą współpracować z bankiem w ramach projektu WE LOVE CINEMA. „Filmową pasję” spółki można było już odczuć podczas 12. Mastercard OFF CAMERA, którego była w tym roku partnerem strategicznym.

Jak czytamy w najnowszym komunikacie BNP Paribas, do partnerów kulturalnych spółki dołączyły warszawskie Kino Muranów oraz Cinema City, największa sieć multipleksów w Polsce. Tym samym bank podjął kolejne kroki realizacji inicjatywy WE LOVE CINEMA, która opiera się na wspieraniu kinematografii.

"

Nie wspieramy każdej ciekawej inicjatywy, starannie selekcjonujemy tematy i staramy się je wpisywać w wartości i tradycje banku. Dzięki temu budujemy silne, trwałe skojarzenia – tak jest z tenisem i chcemy, by podobnie było z kinem

– powiedziała Małgorzata Wasiuk z BNP Paribas, cytowana w komunikacie.

Pierwszym przejawem zainteresowania banku kinem było partnerstwo strategiczne podczas 12. edycji festiwalu Mastercard OFF CAMERA. Nowa współpraca wiąże się zapewne z ciekawymi rozwiązaniami, które spółki przygotują wspólnie dla swoich klientów. Jakie są szczegóły wspólnego przedsięwzięcia kin oraz BNP Paribas?

Kino Muranów i Cinema City partnerami BNP Paribas

W swoim najnowszym komunikacie BNP Paribas poinformował o tym, że umowa z siecią multipleksów Cinema City została zawarta na okres 3 lat. Działania podejmowane w jej ramach opierać się będą na działaniach marketingowych, których realizacją zajmie się dom sprzedaży reklam kinowych New Age Media.

Jak czytamy w najnowszym komunikacie spółki, Bank będzie partnerem wszystkich kin sieci IMAX w Polsce. Co więcej, partnerstwo dotyczyć będzie również sal kinowych w ośmiu największych multipleksach sieci Cinema City. Będą to punkty Cinema City Arkadia i Galeria Mokotów w Warszawie, Cinema City Poznań, Zielona Góra, Wroclavia, łódzka Manufaktura oraz Bonarka i Kazimierz w Krakowie.

"

Widoczność Banku BNP Paribas, jako partnera zostanie zapewniona m.in. poprzez stałą obecność logotypu na budynkach kin IMAX oraz przed wejściem do sponsorskich sal projekcyjnych

– czytamy w komunikacie BNP Paribas.

W związku z porozumieniem o współpracy, klienci banku posiadający jego kartę płatniczą będą mogli liczyć na pewną promocję. Albowiem za bilet do kina sieci Cinema City zapłacą oni o 10 proc. mniej niż regularna cena biletu. Do partnerów BNP Paribas dołączyło również warszawskie Kino Muranów.

Współpraca BNP Paribas – Kino Muranów

"

„Muranów” to kultowe warszawskie kino, które swoim studyjnych charakterem oraz oryginalnym repertuarem przyciąga kinomanów, także tych w wieku 60 +. W ramach naszej współpracy z „Muranowem” przybliżamy kino seniorom, którzy często nie mogą sobie pozwolić na zakup biletu w regularnej cenie

– powiedziała Małgorzata Wasiuk, cytowana w komunikacie.

W dalszej części swojej wypowiedzi reprezentantka banku serdecznie zaprosiła na „Pokazy dla seniorów”, które odbywają się w każdą drugą środę miesiąca. Te cykliczne spotkania z kulturą przeznaczone dla osób w wieku 60 plus określiła zaś mianem wyjątkowych seansów filmowych.

Takie działanie, które ma aktywizować seniorów, nie jest obce tytułowemu bankowi. BNP Paribas sponsoruje bowiem organizację pokazów „W dobrym gronie – dla seniorów”, których organizacji podjęła się grupa Gutek Film. Bilety na te wydarzenia kosztują zaledwie 5 zł, a każdy seans poprzedza wstęp i kończy dyskusja. W wydarzeniu biorą zawsze udział osoby związane z tematyką danego filmu.


Źródła:
http://media.bnpparibas.pl/pr/477293/filmowa-pasja-bnp-paribas-bank-podejmuje-wspolprace-z-cinema-city-i-warszawskim-muranowem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Szybkie pożyczki Kozienice
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
22 stycznia 2021

Szybkie pożyczki Kozienice

Lombardy w Tarnowie
Lombardy
autor wpisu
Marta Janusz
08 grudnia 2022

Lombardy w Tarnowie

Alior Bank w Mławie
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
01 czerwca 2019

Alior Bank w Mławie

Fundacja Polska Bezgotówkowa z nowym prezesem zarządu
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
27 kwietnia 2021

Fundacja Polska Bezgotówkowa z nowym prezesem zarządu

Protest listonoszy – kto doręczy przesyłki?
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
03 lutego 2019

Protest listonoszy – kto doręczy przesyłki?

Jak zapłacić abonament RTV?
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
21 lutego 2019

Jak zapłacić abonament RTV?

Porównaj