Konto Getin Banku wyróżnione przez „Puls Biznesu”

Konto Getin Banku wyróżnione przez „Puls Biznesu”

author
Alicja Uzarowicz
15 października 2019

W swoim najnowszym komunikacie Getin Bank poinformował, że jego konto oszczędnościowe zostało liderem rankingu przygotowanego przez „Puls Biznesu”. Mowa tutaj o produkcie nazwanym Konto „Bonus za aktywność”, które wyróżnienie gwarantuje konkurencyjnemu oprocentowaniu 3,5 proc. Na taką decyzję osób układających ranking wpłynął również czas trwania promocji – 12 miesięcy.

Zgodnie z najnowszym komunikatem Getin Banku redakcja czasopisma „Puls Biznesu” postanowiła umieścić na czele swojego cyklicznego rankingu konto oszczędnościowe spółki. Konto „Bonus za aktywność” jest oprocentowane 3,5 proc., a promocja na nie obowiązuje nawet 12 miesięcy. Te czynniki między innymi zadecydowały o przyznaniu koszulki leadera temu produktowi.

Na czym dokładnie polega fenomen tego konta oszczędnościowego? Jest ono obecnie  najwyżej procentowanym rachunkiem oszczędnościowym wśród podobnych produktów wszystkich polskich banków. Jakie są warunki związane z tymże kontem oszczędnościowym?

Konto „Bonus za aktywność” może otworzyć każdy posiadacz osobistego konta bankowego w Getin Banku. Warunkiem skorzystania z promocyjnego oprocentowania jest również osiąganie comiesięcznych wpływów z wynagrodzenia w kwocie minimum 1 000 zł na to konto.

Konto „Bonus za aktywność” wyróżnione przez „Puls Biznesu”

W przypadku założenia konta oszczędnościowego w Getin Banku należy wiedzieć, że promocyjne oprocentowanie, to jest 3,5 proc. obowiązuje wyłącznie w okresie 12 miesięcy od dnia przystąpienia przez klienta banku do promocji. Istnieje ponadto górna granica obowiązywania promocyjnego oprocentowania.

Albowiem odsetki we wspomnianej przestaną być naliczane dla kwoty, która przekracza 10 tys. złotych. Nie zmienia to faktu, iż takie warunki konta oszczędnościowego spotykają się z wieloma wyróżnieniami i doceniane są przez różne rankingi branży bankowej.

Przykładem potwierdzającym upodobanie podmiotów oceniających oferty banków w Polsce do konta oszczędnościowego od Getin Banku jest ostatni ranking „Pulsu Biznesu”. Elastyczne Konto Oszczędnościowe, czyli nowość w ofercie spółki, także została wyróżniona w zestawieniu czasopisma.

Elastyczne konto Oszczędnościowe zauważone

W przypadku tego produktu bankowego oferowanego przez Getin Bank klienci mają możliwość między innymi dokonywać wewnętrznych przelewów bezpłatnie do końca 2020 roku. Promocja obowiązuje w tym przypadku tylko przy korzystaniu z Bankowości Mobilnej i Internetowej do realizacji tychże transakcji.

Także i ten produkt Getin Banku został opatrzony pewną promocją. I chociaż promocyjne oprocentowanie nie sięga aż 3,5 proc., to zdecydowanie stanowi miłą odmianę dla klientów. A mianowicie posiadacze konta osobistego w Getin Banku mają możliwość uzyskania odsetek w wysokości 2,8 proc. dla nowych środków.

Tutaj również obowiązuje górna granica ilości środków pieniężnych objętych promocją. Po osiągnięciu kwoty 200 tys. zł na rachunku oszczędnościowym nadwyżka nad tę kwotę oprocentowana jest 2 proc. do granicy 400 tys. zł.

Warto również wspomnieć, że otwarcie i prowadzenie Elastycznego Konta Oszczędnościowego nie wymaga uiszczania żadnych opłat. To samo tyczy się korzystania z Bankowości Mobilnej i Internetowej. W obu przypadkach odsetki naliczane są z końcem miesiąca, a wpłacanie i wypłacanie środków w dowolnej kwocie nie wiąże się z utratą odsetek.


Źródła:
https://www.getinbank.pl/klienci-indywidualni/biuro-prasowe/getin-bank-liderem-rankingu-najlepszych-kont-oszczednosciowych-wedlug-pulsu-biznesu.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Bezrobocie jedno z najniższych w Europie
Wpisy
author
Patryk Byczek
30 kwietnia 2018

Bezrobocie jedno z najniższych w Europie

Styczniowa oferta obligacji Skarbu Państwa
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
28 grudnia 2019

Styczniowa oferta obligacji Skarbu Państwa

PKO BP w Łodygowicach
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
21 sierpnia 2019

PKO BP w Łodygowicach

Inspektorat ZUS w Tomaszowie Lubelskim
Oddziały
author
Patryk Byczek
05 sierpnia 2019

Inspektorat ZUS w Tomaszowie Lubelskim

Bezpłatny webinar w Santander Bank Polska
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
13 czerwca 2020

Bezpłatny webinar w Santander Bank Polska

SKOK Chmielewskiego Ryki
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
26 kwietnia 2021

SKOK Chmielewskiego Ryki

Porównaj