zadluzenia.com
zamknij

Monety Nasza Kadra 2018

Wizerunki piłkarzy reprezentacji Polski pojawią się na wyjątkowych monetach kolekcjonerskich - to propozycja sieci sklepów Żabka i Freshmarket. Numizmaty powstały we współpracy z Mennicą Polską, ale nie będą mogły służyć jako prawny środek płatniczy. Sprawdź wszystkie szczegóły dotyczące wyjątkowych monet. 

Na monetach wybito sylwetki najlepszych piłkarzy z polskiej reprezentacji w piłce nożnej. Ma to być wyjątkowe upamiętnienie Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018 - wyjątkowość tegorocznego turnieju uzasadniona jest oczywiście faktem, że po raz ósmy w historii mistrzostw świata w tej dziedzinie nasza reprezentacja będzie brała udział w rozgrywkach. Numizmaty z wizerunkami najlepszych piłkarzy mogą ucieszyć zatem niejednego fana piłki nożnej.Dyrektor ds. Rozwoju Usług Żabka Polska, Przemysław Tomaszewski, mówi: "W ostatnim czasie rośnie popularność monet i innych artykułów kolekcjonerskich z motywami sportowymi. Spośród różnych dyscyplin, zwłaszcza piłka nożna stała się narodowym hobby Polaków i tematem popularnym wśród kolekcjonerów. Dlatego, w związku z grą naszej kadry na Mistrzostwach Świata, wprowadziliśmy do sieci limitowaną edycję numizmatów z wizerunkami piłkarzy reprezentacji Polski. Dzięki współpracy z Mennicą Polską monety oznakowane są cechą kolekcjonerską, co stanowi dodatkową wartość dla naszych klientów"
 

SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE MONET


Ile jest numizmatów?

Wyjątkowych monet z piłkarzami jest 15, z czego 11 to skład podstawowy, a 4 to zawodnicy rezerwowi. Z czego składa się komplet?

Komplet składa się z 15 monet i specjalnego etui służącego do ich przechowywania. Monety sprzedawane są pojedynczo, każda zapakowana jest w oddzielną saszetkę.Jak zdobyć monety? 

Numizmaty można zdobyć na dwa sposoby - w zależności od sposobu nabycia cena monety jest inna.

1. Jeżeli kupimy samą monetę, zapłacimy za nią 5.99 zł
2. Jeżeli wydamy min. 15 zł na zakupy w Żabce lub Freshmarkecie, za monetę zapłacimy 2.99 zł (do kwoty 15 zł nie liczą się mocne wyroby alkoholowe i wszystkie wyroby tytoniowe). Jak zdobyć etui kolekcjonerskie? 

Pudełko również można nabyć na dwa sposoby i również w dwu cenach. 

1. Jeżeli kupimy same pudełko, zapłacimy za nie 19.99 zł.
2. Jeżeli na zakupy w Żabce lub Freshmarkecie wydamy min. 50 zł, za etui zapłacimy tylko symboliczne 1 złDo kiedy trwa oferta?

Oferta trwa do 10 lipca 2018 roku w każdym sklepie sieci Żabka i Freshmarket. Inga Kosim, Dyrektor Marketingu firmy „Mennica Polska od 1766” sp. z o.o., dodaje: "Klienci chętnie wybierają wyroby z kolekcji związanych z jubileuszami czy wyjątkowymi wydarzeniami. W przypadku kolekcji wyprodukowanej dla sieci Żabka i Freshmarket okolicznościowe numizmaty są niepowtarzalną pamiątką czy podarunkiem mającym zarówno wartość kolekcjonerską, jak i emocjonalną. Ich ponadczasowy charakter sprawia, że z biegiem czasu zyskują na wartości".
 

Skomentuj artykuł
captcha
Twoja ocena
Średnia ocena
1 / 5 z 1 oceny
~Jj78

Ta moneta to właściwie medal bo nie ma nominału ;)   Odpowiedź

~Kuba52

Po co na wydrukach NIEFISKALNYCH jest umieszczony kod promocyjny, czyżby była jeszcze jakach dodatkowa promocja związana z zakupem numizmatu   Odpowiedź