Nagroda dla Idea Banku

Nagroda dla Idea Banku

author
Alicja Uzarowicz
24 czerwca 2019

W ostatnim czasie pojawiały się coraz to bardziej pesymistyczne doniesienia o sytuacji finansowej Idea Banku. Pomimo tejże niekorzystnej sytuacji Idea Bank został wyróżniony przez tygodnik „Wprost”. Nagroda „Portfel 2019” trafiła do tegoż banku w jednej z kategorii konkursu.

Poprzednie miesiące nie były łatwe dla Idea Bank. Ta instytucja rynku finansowego w Polsce borykała się od dłuższego czasu z problemami z płynnością finansową. Problemy banku doprowadziły ponadto do działań KNF względem podmiotu. Nagroda tygodnika „Wprost” może stanowić jednak jakieś pocieszenie.

Czym Idea Bank zasłużył sobie na wyróżnienie „Portfelem 2019”? Nagroda powędrowała do banku w kategorii Najbardziej Innowacyjny Produkt za wprowadzony na rynek w kwietniu 2019 r. kasoterminal o nazwie #Ideapay. Wyróżnienie to ogłoszono we wtorek 18 czerwca 2019 r.

Tygodnik „Wprost” swoje „Portfele” wręcza bankom i innym firmom z sektora finansowego od pięciu lat.  Wyróżnienie to ma na celu ukoronowanie starań tychże instytucji względem nieustannego unowocześniania rozwiązań, które ułatwiają bankowość każdego dnia.

Nagroda dla Idea Bank

Jak co roku banki, firmy doradcze, fintechy oraz różne instytucje i przedsiębiorstwa pośredniczące w obrocie finansowym tworzą listy kandydatów w różnych kategoriach. „Portfele 2019” jury przyznało w takich kategoriach jak między innymi Najlepszy Fintech, Najlepsza Aplikacja Bankowa, czy właśnie Najbardziej Innowacyjny Produkt.

W bieżącym roku, zdaniem osób decydujących o przyznaniu „Portfeli” w ostatniej z wymienionych wyżej kategorii okazała się być najnowsza, bo wprowadzona w kwietniu 2019 r., usługa kasoterminala. #Ideapay powstał w wyniku współpracy Idea Banku z iPOS, a jego celem jest rewolucja na rynku urządzeń fiskalnych.

Czym jest jednak #Ideapay? Nowe rozwiązanie Idea Banku stanowi niewielkie urządzenie, które kompleksowo odpowiada na potrzeby dzisiejszych przedsiębiorców w Polsce. Wszystko za sprawą połączenia w ramach jednego sprzętu trzech różnych funkcji, co niewątpliwie ułatwić może codzienny detaliczny obrót handlowy i usługowy.

Jedna rzecz, wiele funkcji

Mówiąc precyzyjniej, #ideapay to jedno urządzenie, które spełnia funkcje kasy fiskalnej, platformy umożliwiającej zarządzanie sprzedażą oraz terminala płatniczego. Produkt nie wymaga od  przedsiębiorcy przebywania w firmie – ze wszystkich funkcji #ideapay można korzystać zdalnie.

Dodatkowo posiadanie tego urządzenia wyklucza konieczność zakupu terminala płatniczego, co jest ważne ze względu na popularność, jaką obecnie cieszą się płatności elektroniczne. #Ideapay łączy się również z kontem użytkownika w Idea Banku, na które wpływają środki z transakcji kartą.

Dzięki temu powiązaniu sprzedawca w bardzo łatwy sposób może wystawić fakturę i to w dalszym ciągu w ramach #ideapay. Nagroda fizycznie odebrana została przez przedstawiciela Idea Banku, Bartosza Witorzeńcia.

"

Jesteśmy i będziemy bankiem, który stara się maksymalnie ułatwić firmom codzienne funkcjonowanie. Takie nagrody, jak „Portfel” tygodnika „Wprost” potwierdzają, że rozumiemy naszych klientów i mobilizują do dalszego działania

– skomentował wyróżnienie Artur Kubiński zasiadający w Zarządzie Idea Banku.


Źródła:
https://www.ideabank.pl/kasoterminal-ideapay-z-nagroda-wprost

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Bank Pekao w Grajewie
Oddziały
author
Patryk Byczek
05 sierpnia 2019

Bank Pekao w Grajewie

Ranking kredytów samochodowych – lipiec 2019
Bez kategorii
author
Aneta Jankowska
03 lipca 2019

Ranking kredytów samochodowych – lipiec 2019

Kredyt samochodowy Jarosław
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
23 listopada 2017

Kredyt samochodowy Jarosław

XIII edycja Office Hours w BGŻ BNP Paribas
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
28 marca 2019

XIII edycja Office Hours w BGŻ BNP Paribas

Kasa Stefczyka Myślenice
Oddziały
author
Patryk Byczek
27 października 2020

Kasa Stefczyka Myślenice

mBank placówki w Ostrowie Wielkopolskim
Oddziały
author
Patryk Byczek
01 czerwca 2019

mBank placówki w Ostrowie Wielkopolskim

Porównaj