Strona główna Bez kategorii Nationale-Nederlanden z nową członkinią zarządu

Nationale-Nederlanden z nową członkinią zarządu

author
Alicja Uzarowicz
15 stycznia 2020

W swoim najnowszym komunikacie Nationale-Nederlanden, międzynarodowa firma ubezpieczeniowa poinformowała o swojej świeżo upieczonej członkini zarządu. Magdalena Macko-Gizińska będzie zajmować się relacjami z klientem. Kim jest nowa osoba w zarządzie polskiego oddziału przedsiębiorstwa?

Nationale-Nederlanden, znana na całym świecie firma ubezpieczeniowa, postanowiła poświęcić swój najnowszy komunikat sylwetce Magdaleny Macko-Gizińskiej. Nowa członkini zarządu spółki zajmie się przede wszystkim relacjami z klientami. Jej stanowiskiem będzie Chief Customer Officer. Czym będzie się na nim zajmować?

Zajmowana przez Magdalenę Macko-Gizińską pozycja w przedsiębiorstwie będzie opierać się przede wszystkim na planowaniu oraz rozwoju działań w sferze poszerzania kontaktu z klientem. Warto wiedzieć, że to właśnie lojalność klientów w dłuższej perspektywie odpowiada za powodzenie i rozwój spółki.

Nie należy również bagatelizować obowiązków w przedsiębiorstwie związanych z kontaktem na linii spółka – klient. Albowiem właśnie ta sfera działań przedsiębiorstwa stanowi jeden z filarów realizowanej obecnie przez Nationale-Nederlanden strategii. Dlaczego wybór przewodnika tych działań padł właśnie na Magdalenę Macko-Gizińską?

Nationale-Nederlanden z nową członkinią zarządu

Z dużą dozą pewności można przyznać, że gigant ubezpieczeniowy obsadził pozycję członka zarządu osobą o wystarczającej wiedzy i doświadczeniu. Magdalena Macko-Gizińska zdecydowanie jest odpowiednim człowiekiem na odpowiednim miejscu. W komunikacie spółka podkreśla, że jest ona liderką i wiodącą na rynku ekspertką w swojej dziedzinie.

Co więcej, od kilkunastu lat praca nowej członkini zarządu związana była ściśle z budowaniem relacji z klientami w branży finansowej. Ta zaś ma więcej wspólnego z ubezpieczeniami, niż możnaby przewidywać. Na początku swojej kariery Magdalena Macko-Gizińska zdobywała doświadczenie pracując dla Banku Millennium.

Odpowiadała tam między innymi wysoką jakość i jak najlepsze standardy obsługi klienta, zwłaszcza w obszarze operacji. Dalszą część doświadczenia eksperta zdobyła pracując dla ING Banku Śląskiego. Pełniła tam funkcję Dyrektora Centrum Eksperckiego Doświadczeń Klientów.

Nie jedyna zmiana w zarządzie

"

Budowanie pozytywnych doświadczeń klienta, by wzmacniać jego relację z firmą to wielkie wyzwanie, które stoi obecnie przed markami. W tak delikatnych kwestiach, jak życie i zdrowia klienta, oprócz sprawnych i nowoczesnych procesów oraz personalizowanej, dopasowanej oferty bardzo ważna jest empatia i indywidualne podejście do każdej sprawy

– powiedziała Magdalena Macko-Gizińska, cytowana w komunikacie.

W dalszej części swojej wypowiedzi ekspertka podkreśliła, że właśnie taki kierunek chciałaby wyznaczyć i rozwijać. Także w branży ubezpieczeniowej, w której przecież nie da się działać bez klientów. Pozostaje zatem pogratulować nowych obowiązków oraz życzyć powodzenia na dalszej drodze wspaniałej kariery.

Poza nową ekspertką do spraw budowania relacji z klientem, szeregi członków zarządu Nationale-Nederlanden uzupełniła również w grudniu Edyta Fundowicz. Co więcej, we wrześniu 2019 roku w zarządzie znalazł się także Andrzej Miron, odpowiedzialny za rozwój technologiczny spółki.


Źródła:
https://media.nn.pl/83238-magdalena-macko-gizinska-czlonkiem-zarzadu-ds-relacji-z-klientami-w-nationale-nederlanden

Udostępnij

Dodaj komentarz

Podobne artykuły

Zdalna hipoteka w mBanku
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
19 maja 2020

Zdalna hipoteka w mBanku

Promocja: „Zielony pakiet” w BNP Paribas
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
27 lutego 2020

Promocja: „Zielony pakiet” w BNP Paribas

Bank Pekao w Lubochni
Oddziały
author
Patryk Byczek
12 lipca 2019

Bank Pekao w Lubochni

Wydatki świąteczne Polaków – raport BIK S.A.
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
26 grudnia 2019

Wydatki świąteczne Polaków – raport BIK S.A.