Netflix – kontakt, infolinia

Netflix – kontakt, infolinia

author
Dominika Sobieraj
27 lutego 2020

Problemy z logowaniem, niesłusznie pobrana opłata, niedostępność filmów i seriali mimo wykupionego pakietu – wiele powodów może skłonić nas ku poszukiwaniu numeru telefonu do usługi Netflix. Wskazujemy, na jaki numer należy dzwonić, by uzyskać informacje z pierwszej ręki.

Netflix – kontakt

Na początku warto zaznaczyć, że jeżeli nie posługujemy się sprawnie językiem angielskim, będziemy mogli skontaktować się z infolinią Netflix tylko w określonych godzinach. Całodobowo numer telefonu obsługują wyłącznie pracownicy anglojęzyczni. Rozpiszmy jednak wszystko po kolei:

Bezpośrednio po połączeniu się z infolinią Netflix usłyszymy komunikat powitalny (“Witamy w usłudze Netlix”). Następnie zostaniemy poproszeni o podanie kodu serwisowego widocznego po zalogowaniu się na swoje konto na dole strony. Uwaga! Kodu nie musimy podawać, ale przyspieszy on obsługę naszego problemu.

Następnie usłyszymy informację o możliwości nagrywania lub monitorowania naszej rozmowy. Automatyczna sekretarka poda nam także przybliżoną liczbę minut, która pozostała nam do odebrania telefonu przez konsultanta. Czas oczekiwania umili nam niedrażniąca muzyka.

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Sprawdź najlepsze:

 

Kredyty przez Internet – wypłata nawet w 1 dzień

Pożyczki na dowód – wypłata nawet w 15 minut

Osobiście podjęliśmy 3 próby zadzwonienia na infolinię Netflix i za każdym razem rzeczywisty czas oczekiwania na zgłoszenie się konsultanta pokrywał się z czasem zapowiadanym przez automatyczną sekretarkę.

Kto może skontaktować się z infolinią Netflix?

Na ten numer może zadzwonić każda osoba, także ta nieposiadająca konta lub aktywnego pakietu w Netflix. Osoby zalogowane są jednak obsługiwane szybciej – konsultant od razu ma wgląd w konto osoby dzwoniącej, jeżeli ta poda odpowiedni kod widniejący na stronie internetowej Netflix po zalogowaniu.

Sprawdź także: Ile kosztuje Netflix? 

Aby uzyskać własny kod serwisowy do rozmowy z konsultantem:

1. Wchodzimy na stronę https://help.netflix.com/pl/.
2. Logujemy się do swojego konta.
3. Klikamy na dole strony “zadzwoń do nas”.
4. Kod pojawia się na naszym monitorze.

Uwaga! Prawidłowy kod serwisowy Netflix ma zawsze 6 cyfr. Na naszym zdjęciu podajemy tylko przykład miejsca, w którym należy szukać ich na swoim koncie.


Netflix kontakt – czat

Kontakt z obsługą Netflixa dostępny jest także poprzez czat na żywo. Dostęp do czatu uzyskamy również u dołu strony – wystarczy kliknąć banner “rozpocznij czat na żywo”.

Następnie z rozwijanej listy wybieramy opcję “Powiadom nas, na czym polega Twój problem”. Problem opisujemy w oknie, które wyświetli się nam w prawym dolnym rogu ekranu.

Po wysłaniu wiadomości zostaniemy przeniesieni do okna czatu.

Czat na żywo z obsługą Netflix dostępny jest codziennie (w dni robocze, soboty, niedziele i święta) w godzinach 10:00-22:00. Czat obsługiwany jest w języku polskim.


Źródło:

https://help.netflix.com/pl/node/23927

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

*Kiedy będzie Squid Game: Sezon 2*
*Kiedy będzie Squid Game: Sezon 2*
2022-09-10 16:51:05

*Kiedy będcie Squid Game: Sezon 2*

Podobne artykuły

Pożyczki bez BIK Gorlice
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
07 lipca 2022

Pożyczki bez BIK Gorlice

Santander Bank Polska w Brzegu
Oddziały
author
Patryk Byczek
01 czerwca 2019

Santander Bank Polska w Brzegu

Poczta Polska stawia na rozwój logistyki i cyfryzację
Bez kategorii
author
Aneta Jankowska
31 stycznia 2019

Poczta Polska stawia na rozwój logistyki i cyfryzację

Kredyt hipoteczny Parczew
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
24 lutego 2022

Kredyt hipoteczny Parczew

Porównaj