Netflix – kontakt, infolinia

Netflix – kontakt, infolinia

author
Dominika Byczek
12 stycznia 2023
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Problemy z logowaniem, niesłusznie pobrana opłata, niedostępność filmów i seriali mimo wykupionego pakietu – wiele powodów może skłonić nas ku poszukiwaniu numeru telefonu do usługi Netflix. Wskazujemy, na jaki numer należy dzwonić, by uzyskać informacje z pierwszej ręki.

Netflix - kontakt

Na początku warto zaznaczyć, że jeżeli nie posługujemy się sprawnie językiem angielskim, będziemy mogli skontaktować się z infolinią Netflix tylko w określonych godzinach. W serwisie Netflix całodobowo numer telefonu obsługują wyłącznie pracownicy anglojęzyczni. Rozpiszmy jednak wszystko po kolei:

Netflix – numer telefonu

00 800 112 4392

dostępność języka polskiego: od 10:00 do 22:00

dostępność języka angielskiego: całodobowo

w jakie dni: codziennie, także w niedziele i święta

Bezpośrednio po połączeniu się z infolinią Netflix usłyszymy komunikat powitalny (“Witamy w usłudze Netlix”). Następnie zostaniemy poproszeni o podanie kodu serwisowego widocznego po zalogowaniu się na swoje konto na dole strony. Uwaga! Kodu nie musimy podawać, ale przyspieszy on obsługę naszego problemu.

Następnie usłyszymy informację o możliwości nagrywania lub monitorowania naszej rozmowy. Automatyczna sekretarka poda nam także przybliżoną liczbę minut, która pozostała nam do odebrania telefonu przez konsultanta. Czas oczekiwania umili nam niedrażniąca muzyka.

Kredyty przez Internet – wypłata nawet w 1 dzień

Pożyczki na dowód – wypłata nawet w 15 minut

Osobiście podjęliśmy 3 próby zadzwonienia na infolinię Netflix i za każdym razem rzeczywisty czas oczekiwania na zgłoszenie się konsultanta pokrywał się z czasem zapowiadanym przez automatyczną sekretarkę.

Kto może skontaktować się z infolinią Netflix?

Na ten numer może zadzwonić każda osoba, także ta nieposiadająca konta lub aktywnego pakietu w Netflix. Osoby zalogowane są jednak obsługiwane szybciej – konsultant od razu ma wgląd w konto osoby dzwoniącej, jeżeli ta poda odpowiedni kod widniejący na stronie internetowej Netflix po zalogowaniu – podanie kodu może sprawnie przyspieszyć obsługę. Zadzwonić można równie poprzez aplikację Netflix, a dogadać możemy się też w języku angielskim.

Sprawdź także:

Ile kosztuje Netflix?

Aby uzyskać własny kod serwisowy do rozmowy z konsultantem:

1. Wchodzimy na stronę https://help.netflix.com/pl/.
2. Logujemy się do swojego konta.
3. Klikamy na dole strony “zadzwoń do nas”.
4. Kod pojawia się na naszym monitorze.

Podanie tego kodu może przyspieszyć obsługę.

Uwaga! Prawidłowy kod serwisowy Netflix ma zawsze 6 cyfr. Na naszym zdjęciu podajemy tylko przykład miejsca, w którym należy szukać ich na swoim koncie.

Netflix kontakt - czat

Kontakt z obsługą Netflixa dostępny jest także poprzez czat na żywo. Dostęp do czatu uzyskamy również u dołu strony – wystarczy kliknąć banner “rozpocznij czat na żywo”.

Następnie z rozwijanej listy wybieramy opcję “Powiadom nas, na czym polega Twój problem”. Problem opisujemy w oknie, które wyświetli się nam w prawym dolnym rogu ekranu.

Po wysłaniu wiadomości zostaniemy przeniesieni do okna czatu.

Czat na żywo z obsługą Netflix dostępny jest codziennie (w dni robocze, soboty, niedziele i święta) w godzinach 10:00-22:00. Czat obsługiwany jest w języku polskim. Czat jest jednym z najlepszych rozwiązań, jeżeli chodzi o załatwianie spraw dla Klienta Netflix. Czat jest dostępny również poprzez aplikację Netflix – w języku angielskim także załatwimy swoje sprawy.

Netflix kontakt, infolinia - pytania i odpowiedzi

Wystarczy zadzwonić na numer telefonu infolinii (00 800 112 4392) lub włączyć aplikację Netflix i wybrać Pomoc>Zadzwoń lub Porozmawiaj. Infolinia działa w języku angielskim, ale również w języku polskim.

Możesz zadzwonić na infolinię, aby połączyć się z obsługą klienta i zgłosić problem konsultantowi lub przycisnąć Zgłoś problem z poziomu aplikacji Netflix.

źródło:

https://help.netflix.com/pl/node/23927

author
Dominika Byczek
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

Klient
Klient
2023-11-14 19:32:15

Kontakt telefoniczny graniczy z cudem!!!!

Aleksandra
Aleksandra
2023-10-18 18:51:19

mimo wniesionej opłaty nie mogę się zalogować na konto. Po zgłoszeniu problemu do serwisu pomoc jest jednorazowa i po przerwie problem się powtarza. A ostatnio otrzymałam wiadomość, że mój email jet nieaktywny i nie mogę z niego korzystać. Jest to dla mnie niezrozumiałe. Nawet nie mam gdzie złożyć reklamacji, a państwo serwisanci nie bardzo rozumieją mój problem.

Joanna
Joanna
2023-09-26 06:29:30

Witam zgłaszam się tutaj nie mam już Netfixsa A pobrali mi opłatę

Krzysztof
Krzysztof
2023-09-04 13:35:44

Netflix regularnie pobiera opłaty mino anlulacji członkostwa. Kontakt z centrum pomocy jest utrudniony dlatego też zgłaszam się tutaj o pomoc. Mój e-mail to duzoskwarekwp.pl

Podobne artykuły

Credit Agricole w Płońsku

Credit Agricole jest jednym z największych banków uniwersalnych w Polsce. Jeden z jego oddziałów mieści się w Płońsku – sprawdzamy godziny otwarcia, dane kontaktowe oraz ofertę placówki.

author
Patryk Byczek
26 lipca 2019
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Chatbot mFinanse już dostępny

Owocem współpracy startupu AI ChatForce oraz mBanku jest nowy chatbot, który wesprze klientów oraz osoby zainteresowane usługami mFinansów. Jak się ponadto okazuje, oparty na algorytmach sztucznej inteligencji chatbot wyliczy zdolność kredytową już po 5 pytaniach, na które odpowie klient.

author
Alicja Hirsekorn
22 stycznia 2020
Prawniczka, absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Specjalizuje się w prawie konsumenckim i pracy, a także w aspektach prawniczych działalności gospodarczej. Autorka artykułów o zmianach w prawie finansowym.

Rosnące pensje zaskoczyły analityków

Z najnowszych informacji opublikowanych przez Główny Urząd Statystyczny (GUS) dowiadujemy się, że w lutym bieżącego roku przeciętna płaca w średnich oraz dużych firmach wyniosła 4949 zł brutto. W przeliczeniu netto to więcej niż 3500 zł. Zgodnie z prognozami, nadchodzące spowolnienie gospodarcze nie spowoduje spadku zapotrzebowania na pracowników.

author
Aneta Jankowska
25 marca 2019
Dziennikarka, ukończyła studia dziennikarskie na Uniwersytecie Gdańskim i zdobyła doświadczenie w Radiu MORS. Posiada praktyczne doświadczenie finansowe jako właścicielka kawiarni.

Spadają wpływy z mandatów karnych

Wiceminister finansów, Paweł Cybulski poinformował, że do nieco ponad 313 300 000 złotych spadły wpływy wynikające z wystawienia mandatów karnych. Analogicznie w tym samym czasie, lecz w roku poprzednim, wpływy z tego tytułu wynosiły ponad 351 200 000 złotych.

author
Patryk Byczek
08 października 2018
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Credit Agricole w Żaganiu

Credit Agricole jest jednym z największych banków uniwersalnych w Polsce. Jeden z jego oddziałów mieści się w Żaganiu – sprawdzamy godziny otwarcia, dane kontaktowe oraz ofertę placówki.

author
Patryk Byczek
23 lipca 2019
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Ile komornik może zabrać z konta bankowego?

Przepisy prawne dotyczące egzekucji komorniczej z konta dłużnika są bardzo proste. Obowiązują właściwie dwie proste zasady wyznaczające to, ile pieniędzy komornik może zająć z konta bankowego. Sprawdź, ile pieniędzy na rachunku bankowym musi zostawić komornik podczas egzekucji komorniczej.

author
Kornel Siwiec
27 grudnia 2022
Prawnik, absolwent wydziału prawa na Uniwersytecie Gdańskim. Doświadczenie zawodowe zdobywał w trójmiejskich kancelariach prawnych. Ukończył Podyplomowe Studia Menedżerskie na UG oraz studia Lean Six Sigma Black Belt na Politechnice Gdańskiej.
Porównaj