Niespodzianki od mBanku na 28. Finał WOŚP

Niespodzianki od mBanku na 28. Finał WOŚP

author
Alicja Uzarowicz
18 grudnia 2019

W swoim najnowszym komunikacie mBank poinformował o tym, jakie niespodzianki przygotował dla klientów z okazji 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wśród nowości znalazły się karta płatnicza z logiem WOŚP oraz akcja promocyjna. Na czym będzie polegać?

Jak czytamy w najnowszym komunikacie mBanku, spółka przygotowała dla swoich klientów niespodzianki z okazji 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. mBank już po raz trzeci wspiera tę charytatywną inicjatywę. W tym roku do klientów trafią między innymi kolekcjonerskie karty z logiem 28. edycji WOŚP.

Co więcej, bank przewidział również akcję promocyjną „100 za 100”, jak i aukcję dzieł sztuki, które należą do kolekcji spółki. Od kiedy należy spodziewać się początku tychże przedsięwzięć i jak będą one przebiegać? Spółka postanowiła uchylić rąbka tajemnicy w swoim najnowszym komunikacie prasowym.

Już od poniedziałku 16 grudnia klienci mogą starać się o uzyskanie unikalnej karty kolekcjonerskiej, którą zaprojektował Jurek Owsiak. Od tego dnia bowiem można już składać zamówienia na karty, których tło stanowi motyw przewodni 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Fot. mBank

 

Niespodzianki od mBanku

"

Także od 16 grudnia klienci zobaczą na telefonach znane już serduszka. Prościej wesprzeć Orkiestry już się chyba nie da. I to dlatego w ubiegłym roku co drugi przelew wysłany na konto Fundacji pochodził właśnie z aplikacji

– napisano w komunikacie mBanku.

Wraz z dniem Wigilii Bożego Narodzenia, czyli 24 grudnia, ruszy akcja „100 za 100”, którą klienci mogą pamiętać jeszcze z zeszłego roku. Zgodnie z regulaminem akcji, jeżeli danego dnia wpłynie przynajmniej 100 wpłat za pośrednictwem mBanku na WOŚP, spółka przekaże na ten cel dodatkowe 100 tys. zł. Akcja trwać będzie codziennie do samego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

mBank przewidział również działanie na sam dzień 28. Finału WOŚP. Albowiem wówczas odbędzie się aukcja dzieł sztuki, które pochodzą z kolekcji spółki. Będzie to jednocześnie drugi finał akcji z rzędu, gdy mBank dzieli się z WOŚP swoimi dziełami sztuki.

W tym roku licytacja dzieł sztuki, których mBank przekazał aż 70, odbędzie się w siedzibie domu aukcyjnego Desa Unicum. W dniu finału pasjonaci sztuki oraz osoby chcące po prostu pomóc potrzebującym zawalczą o unikalne dzieła. Wśród nich najcenniejszym obrazem jest „Wyjazd na polowanie” Juliana Fałata.

mBank od trzech lat z WOŚP

mBank już po raz trzeci przygotowuje niespodzianki dla swoich klientów oraz osób wspierających Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W zeszłym roku udało się chociażby przekazać 2 mln złotych w ramach akcji promocyjnej „100 za 100”. Z roku na rok także i pracownicy banku coraz czynniej biorą udział w inicjatywie.

W zeszłym roku w organizację i wsparcie dla przedsięwzięcia Jurka Owsiaka zaangażowało się ponad tysiąc pracowników spółki. Co więcej, w trakcie zbierania datków do puszek, wolontariuszom udało się zebrać 80 ton bilonu. Jest to równowartość wagi Boeinga 767.

mBank pomaga WOŚP jak może, także wykonując czynności wpisane na co dzień w funkcjonowanie banków. Dlatego też spółka w zeszłym roku zorganizowała ponad 350 konwojów, które przewoziły gotówkę uzyskaną podczas zbiórek. Pozostaje zatem życzyć, by tegoroczny Finał WOŚP okazał się jeszcze bardziej udany niż ten poprzedni.


Źródła:
https://pl.media.mbank.pl/81632-mbank-prezentuje-niespodzianki-na-28-final-wosp-nowa-karta-i-akcja-promocyjna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Uber sprawdzi trzeźwość pasażerów
Aktualności
author
Halszka Gronek
21 czerwca 2018

Uber sprawdzi trzeźwość pasażerów

Eurobank z wyróżnieniem od Top Employers Institute
Bez kategorii
author
Aneta Jankowska
04 lutego 2019

Eurobank z wyróżnieniem od Top Employers Institute

Pensja w Polsce wzrośnie szybciej niż w Niemczech
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
26 lutego 2019

Pensja w Polsce wzrośnie szybciej niż w Niemczech

Provident w Białymstoku
Oddziały
autor wpisu
Marta-Bogacka-Nowak
06 sierpnia 2016

Provident w Białymstoku

Alior Bank w Krasnymstawie
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
10 czerwca 2019

Alior Bank w Krasnymstawie

Porównaj