Odbiór w Punkcie – Poczta Polska zaleca tę metodę odbioru

Odbiór w Punkcie – Poczta Polska zaleca tę metodę odbioru

author
Alicja Uzarowicz
04 kwietnia 2020

W swoim najnowszym komunikacie Poczta Polska zaleciła swoim klientom korzystanie podczas epidemii koronawirusa z usługi Odbiór w Punkcie. Operator pocztowy zapewnia, że taka metoda odbioru jest jednocześnie wygodna i bezpieczna. Także ta usługa objęta jest dodatkowymi środkami ostrożności.

Jak czytamy w najnowszym komunikacie Poczty Polskiej, spółka mocno zachęca swoich klientów do korzystania podczas izolacji z usługi Odbiór w Punkcie. Także i w tym przypadku operator wraz ze swoimi partnerami zadbali o to, by odbiór przesyłek w ten sposób był jak najwygodniejszy i najbezpieczniejszy.

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Sprawdź najlepsze:

 

Kredyty przez Internet – wypłata nawet w 1 dzień

 

Pożyczki na dowód – wypłata nawet w 15 minut

Przede wszystkim, punkty odbioru Poczty Polskiej znajdują się blisko miejsca zamieszkania klienta. Łącznie w całym kraju zlokalizowanych jest ponad 12 tysięcy punktów obsługujących tę usługę pocztową. Wśród nich znajdują się placówki pocztowe, sklepy Żabka, kioski i saloniki RUCH, stacje paliw PKN Orlen oraz automaty Smartbox.

"

Obecna sytuacja epidemiczna stawia przed nami nowe wyzwania związane z zapewnieniem maksymalnego bezpieczeństwa podczas odbioru przesyłek. Dbając o wspólne bezpieczeństwo i komfort pracy kurierów oraz pracowników sklepów, a tym samym naszych klientów, wdrożyliśmy nowe, uproszczone procedury, dzięki którym ograniczamy kontakt osobisty do minimum

– powiedział Rafał Makowski z Poczty Polskiej, cytowany w komunikacie.

Odbiór w Punkcie wygodny i bezpieczny

W kontekście placówek pocztowych, oddziały Poczty Polskiej zostały przystosowane do obsługi klientów przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Środki ostrożności wdrożone przez operatora pozwalają na minimalizację ryzyka zarażenia koronawirusa zarówno po stroni klientów, jak i pracowników.

Sprawdź także: Pożyczki na czek GIRO

"

W ramach usługi Odbiór w Punkcie Poczta Polska udostępnia 200 automatów Smartbox, które znajdują się w pocztowych placówkach oraz w sklepach Biedronka, z których można samodzielnie i bezpiecznie odbierać przesyłki

– czytamy w komunikacie Poczty Polskiej.

Jak dodał ponadto Rafał Makowski, celem działania spółki jest możliwie jak największe zabezpieczenie zdrowia klientów i pracowników, przy nieograniczaniu niepotrzebnie funkcjonalności usług. Z tego właśnie powodu spółka robi ogromny krok w miarę bezpieczeństwa jednocześnie nie wyłączając usługi Odbiór w Punkcie.

Jak działa usługa Odbiór w Punkcie?

W swoim najnowszym komunikacie Poczta Polska poinformowała również, w jaki sposób została rozwiązana kwestia zmian w godzinach otwarcia poszczególnych punktów. Podczas składania zamówienia w sklepie internetowym należy wybrać punkt z mapy. Informacje co do zmian spowodowanych pandemią są aktualizowane na niej na bieżąco.

Z tej właśnie przyczyny Poczta Polska uprzejmie prosi klientów o dokładne wczytywanie się w szczegółowe opisy punktów. Może to istotnie ułatwić nam późniejszy Odbiór w Punkcie i zapobiec nieporozumieniom. Poza mapą dostępną przy okazji wybierania punktu z mapy, istnieje jeszcze jedno miejsce zawierające spis wszystkich zmian.

"

Wszystkie aktualności dotyczące sieci punktów odbioru, godziny ich pracy oraz mapę punktów można znaleźć na stronie odbiorwpunkcie.poczta-polska.pl

– napisano w komunikacie Poczty Polskiej.


Źródła:
https://media.poczta-polska.pl/pr/494665/poczta-polska-zaleca-korzystanie-z-uslugi-odbior-w-punkcie-to-wygodna-i-bezpieczna-metoda-odebrania-przesylki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Pożyczki bez BIK Gostynin
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
27 czerwca 2022

Pożyczki bez BIK Gostynin

Kredyt gotówkowy Kościan
Kredyty miasta
author
Aleksandra Gościnna
30 czerwca 2020

Kredyt gotówkowy Kościan

Santander Bank Polska w Żorach
Oddziały
author
Patryk Byczek
23 maja 2019

Santander Bank Polska w Żorach

Credissimo – nowa pożyczka online
Firmy pożyczkowe
autor wpisu
Tadeusz_Miziak
22 listopada 2017

Credissimo – nowa pożyczka online

Ile średnio płacimy za jeden prezent świąteczny?
Blog
author
Aneta Jankowska
08 grudnia 2018

Ile średnio płacimy za jeden prezent świąteczny?

Credit Agricole w Kętach
Oddziały
author
Patryk Byczek
18 lipca 2019

Credit Agricole w Kętach

Porównaj