Kredyt konsolidacyjny PKO BP – opinie
Opinie o pożyczkach

Kredyt konsolidacyjny PKO BP – opinie

author
25 września 2022

Konsolidację w PKO BP możemy uzyskać na kwotę od 1000 zł do nawet 150 000 zł. Skonsolidować możemy więc naprawdę wiele kredytów i pożyczek – w praktyce zależy to od tego, na jakie będą kwoty. Im niższe kwoty kredytów, tym więcej ich skonsolidujemy.

Kategorie:

Kredyt SKOK Chmielewskiego – opinie

Jak pokazują statystyki, SKOK Chmielewskiego staje się coraz bardziej popularny wśród Klientów. Sprawdź zalety firmy i produktów, które wskazują osoby korzystające z oferty tej instytucji.

Kredyt Banki Spółdzielcze – opinie

Oprocentowanie ofert kredytowych w Bankach Spółdzielczych zaczyna się już od 9,59%. Każdy bank może mieć jednak własną ofertę kredytową i oferować inne oprocentowanie.

Pożyczka Alior Bank – opinie

Pożyczka w Alior Banku to produkt bankowy, w związku z czym cała procedura jest nieco cięższa do przejścia, aniżeli w przypadku pożyczek pozabankowych, ale za to dostępna kwota pożyczki jest…

Axi Card – opinie

Oferta Axi Card zbiera coraz więcej pozytywnych opinii. Klienci mogą otrzymać kartę kredytową z limitem do 6000 zł. Sprawdź, jakie zalety wskazują Klienci firmy Axi Card.

Bocian Pożyczki – opinie

Bocian Pożyczki zbiera coraz więcej pozytywnych opinii, również ze względu na to, że firma prowadzi obsługę domową. Klienci doceniają wysoką kwotę pożyczki oraz akceptację negatywnej historii kredytowej. Dużym atutem jest także…

Gotówkovo – opinie

Firma Gotówkovo zajmuje się wyszukiwaniem najlepszych pożyczek na raty i kredytów online. Sprawdź, jak działa Gotówkovo i przejrzyj szczegóły oferty oraz opinie Klientów.

Wonga – opinie

Wonga to coraz częściej wybierana przez Polaków firma pożyczkowa. Klienci wskazują więcej zalet niż wad, np. szczególnie cieszy duża rozpiętość kwot pożyczki oraz okresu spłaty.

TAKTO Finanse – opinie

Klienci, którzy korzystali z oferty firmy TAKTO Finanse, zostawiają coraz więcej pozytywnych ocen. Pieniądze są na koncie nawet w 15 minut, a maksymalna kwota pożyczki to aż 10 000 zł.

SuperGrosz – opinie

SuperGrosz to firma pożyczkowa, która oferuje swoich Klientom pożyczki online na raty w kwocie do 15 000 zł. Okres spłaty takiego zobowiązania to nawet 50 miesięcy.

Kredyt konsolidacyjny Kasa Stefczyka – opinie

Kasa Stefczyka oferuje opcje skonsolidowania pożyczek i kredytów. Jest to prawdopodobnie najtańsza konsolidacja na rynku. Jak oceniają ją klienci?

Bancovo – opinie

Bancovo to jeden z najpopularnieszych pośredników pożyczkowych w naszym kraju. Firma wspiera swoich Klientów w znalezieniu najlepszej pożyczki ratalnej lub kredytu online, w pełni dopasowanego do wymagań danego pożyczkobiorcy.

Aasa – opinie

Aasa to szybkie pożyczki online na raty. Dostępna kwota pożyczki przez Internet to w tym przypadku aż 25 000 zł! Firma gwarantuje dodatkowy pakiet korzyści.

Provident – opinie

Provident to szybkie pożyczki online na raty. Dostępna kwota kredytu online to w tym przypadku aż 20 000 zł!

Smartney – opinie

Smartney to szybkie pożyczki online na raty. Dostępna kwota kredytu online to w tym przypadku aż 60 000 zł! Firma oferuje także opcję konsolidacji innych pożyczek.

Niewielka Pożyczka – opinie

Główna zaleta Niewielkiej Pożyczki to pierwsza darmowa chwilówka. Oznacza to, że Klient biorąc pożyczkę do kwoty 3000 zł, oddaje dokładnie tyle samo co pożyczył.

Prestito – opinie

Głównym autem pożyczki w Prestito jest to, że pierwsza pożyczka jest zawsze darmowa. Oznacza to, że Klienci oddają wyłącznie tyle, ile zdecydowali się pożyczyć.

Alfa Kredyt – opinie

Na początku trzeba zaznaczyć, że pierwsza pożyczka w Alfa Kredyt jest całkowicie darmowa. Oznacza to, że nowy Klient biorąc pożyczkę na kwotę do 3000 zł odda dokładnie tyle, ile pożyczył…

Smart Pożyczka – opinie

Smart Pożyczka ma jedną główną zaletę - pierwsza pożyczka dla nowego Klienta do kwoty 3000 zł jest całkowicie za darmo. Oznacza to, że Klient oddaje dokładnie tyle, ile pożyczył.

Oros – opinie

Produkty w Oros zbierają coraz więcej pozytywnych opinii. Jako największą zaletę Klienci wskazują pierwszą darmową pożyczkę do kwoty 5000 zł. Oznacza to, że Klienci oddają dokładnie tyle, ile pożyczają.

Credy – opinie

Klienci we współpracy z Credy doceniają to, że nie muszą tracić czasu na szukanie odpowiedniej oferty, ponieważ firma zrobi to za nich. Dodatkową zaletą jest także pierwsza darmowa pożyczka, dzięki…

Cashtero – opinie

Cashtero stara się znajdować takie oferty w swojej bazie, żeby pierwsze pożyczki były darmowe. Maksymalna kwota pożyczki to 10 000 zł a okres spłaty można ustawić w przedziale 61 -…