Pakiet na Wypadki od Credit Agricole

Pakiet na Wypadki od Credit Agricole

author
Alicja Uzarowicz
03 września 2019

W swoim najnowszym komunikacie Bank Credit Agricole poinformował o powrocie produktu Pakiet na Wypadki. Jest to oferta ubezpieczenia pociech na czas roku szkolnego od następstwa nieszczęśliwych wypadków. Ile kosztuje wykupienie polisy i jakie są warunki korzystania z niej?

Najnowszy komunikat Banku Credit Agricole został poświęcony produktowi Pakiet na Wypadki. Jest to oferta skierowana do rodziców, którzy chcieliby zapewnić swoim dzieciom dodatkową ochronę podczas roku szkolnego w postaci ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków.

W ramach oferty można wykupić polisę chroniącą dzieci w wieku 3 – 18 lat. Przy wystąpieniu w okresie ubezpieczenia nieszczęśliwego wypadku umowa ubezpieczenia pozwoli na wypłatę świadczenia, jak również świadczenia asisstance. Ta druga kwestia wiąże się zarówno z pokryciem kosztów, jak i organizacją.

Oferta Pakiet na Wypadki dla dzieci pozwoli na zwrot kosztów w przypadku między innymi wszelkich złamań. Statystyki pokazują, iż to właśnie dzieci doświadczają ich znacznie częściej niż dorośli. Na jakie świadczenia i czynności mogą liczyć rodzice, którzy zdecydują się na ubezpieczenie swojego dziecka w Credit Agricole?

Pakiet na Wypadki

Wypadek może mieć najróżniejsze skutki zdrowotne. Z tego względu oferta Banku Credit Agricole zdaje się być przygotowana na usunięcie bądź zmniejszenie skutków większości wypadków. Gwarantuje to szeroki zakres usług, jakie wchodzą w skład polisy ubezpieczeniowej.

Po pierwsze, w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia to ubezpieczyciel zapewnia wizytę u lekarza pierwszego kontaktu. W miarę konieczności możliwe jest również uzyskanie wizyty pielęgniarki. Gdyby zaś doszło do hospitalizacji, ubezpieczenie zapewnia zakup i dostawę sprzętu ortopedycznego, protez oraz zabiegów.

Co więcej, oferta Pakiet na Wypadki posiada także zabezpieczenie dla dziecka w przypadku długotrwałej nieobecności w szkole. Zaległości pomoże nadrobić opcja skorzystania z pięciu sesji korepetycji po jednej godzinie. Te usługi wchodzą w ramy pakietu, dlatego nie są dodatkowo płatne.

Nie tylko jedno dziecko

Nie ma konieczności zawierania osobno umowy ubezpieczenia na każde dziecko. W ramach jednej polisy bowiem możliwe jest ubezpieczenie nawet do 9 osób. Podobna polisa może objąć także rodziców. Konfiguracja osób ubezpieczonych nie ma przy tym żadnego znaczenia.

Jak bowiem napisano w komunikacie, beneficjentami polisy mogą być zarówno: oboje rodzice + dziecko/dzieci, jeden rodzic + dzieci, same dzieci. Oferta nie jest stworzona po to, by nadmiernie obciążać portfele rodziców na początku roku szkolnego. A to ze względu na fakt, iż można wykupić ją w dowolnym momencie roku szkolnego.

Co więcej, aby nie płacić za całą polisę jednorazowo, możliwe jest uiszczanie opłat miesięcznie. Warto również nadmienić, iż ochrona dziecka trwa nie tylko w szkole podczas zajęć – działa ona na całym świecie, każdego dnia roku. Dostawcą usług w ramach Pakietu na Wypadki jest Credit Agricole TU S.A.

"

Pakiet na Wypadki w wariancie Szkolnym, dla jednej osoby, kosztuje tylko 10 zł miesięcznie, a w przypadku ubezpieczenia więcej niż jednego dziecka 9 zł za dziecko. Umowę można podpisać w dowolnej placówce banku Credit Agricole lub przez infolinię pod numerem 19 019

– czytamy w komunikacie.


Źródła:
https://media.credit-agricole.pl/informacje-prasowe/2019/bank-credit-agricole-oferuje-pakiet-na-wypadki-dla-ochrony-dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Biometryczne logowanie dostępne w Alior Banku
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
22 listopada 2018

Biometryczne logowanie dostępne w Alior Banku

Kasa Stefczyka Stargard
Oddziały
author
Patryk Byczek
11 października 2020

Kasa Stefczyka Stargard

Chatbot w Banku Millennium
Bez kategorii
autor wpisu
Natalia Narloch
17 grudnia 2018

Chatbot w Banku Millennium

Santander Bank Polska w Kętach
Oddziały
author
Patryk Byczek
26 maja 2019

Santander Bank Polska w Kętach

Klienci Alior Banku z darmowym dostępem do Alertów BIK
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
15 września 2021

Klienci Alior Banku z darmowym dostępem do Alertów BIK

Alior Bank w Malborku
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
18 maja 2019

Alior Bank w Malborku

Porównaj