Placówka Credit Agricole w Neonie

Placówka Credit Agricole w Neonie

author
Alicja Uzarowicz
16 września 2019

W swoim najnowszym komunikacie Bank Credit Agricole poinformował o otwarciu kolejnej placówki. Tym razem nowe biuro spółki będzie się mieścić w Neonie, czyli ostatnim z budynków należących do kompleksu Alchemia w Gdańsku. Umowa najmu powierzchni biurowej pomiędzy Bankiem i deweloperem w osobie firmy Torus została zawarta na okres pięciu lat.

Swój najnowszy komunikat bank Credit Agricole poświęcił szczegółom transakcji w postaci umowy najmu powierzchni biurowej o wielkości ponad 170 mkw. Lokal Bank zamierza przeznaczyć na pełnozakresowy i nowoczesny oddział swojej spółki. Co więcej, nowe biuro mieścić się będzie w Neonie.

Nazwa budynku, w którym otwarta zostanie nowa placówka Credit Agricole zdecydowanie może brzmieć znajomo dla mieszkańców Trójmiasta. Neon jest bowiem budynkiem stanowiący ostatni etap gdańskiej inwestycji Alchemia. Deweloperem budynku i drugą stroną umowy najmu jest firma Torus.

Przy okazji informacji o nowej placówce, Credit Agricole postanowił przypomnieć, iż właśnie on jako pierwszy zaprojektował wnętrza swoich oddziałów w oparciu o zebrane od klientów i pracowników opinie. Oddziały tego banku są dopracowane pod każdym szczegółem do perfekcji.

Fot. Torus

 

Nowy oddział Credit Agricole w Neonie

Podczas projektowania wnętrz spółka skupiła się przede wszystkim na potrzebach klientów i pracowników. Pozwoliło to na stworzenie wzorca wystroju o największej funkcjonalności i komforcie. Z jednej zaś strony dla klientów przeznaczono wygodne poczekalnie, w których znajdują się kąciki zabaw dla dzieci.

Pozwala to rodzicom, którzy odwiedzają bank ze swoimi pociechami, oczekiwać na przyjęcie przez specjalistę w nieco przyjaźniejszej atmosferze. Co więcej, bardzo ważną kwestią była optymalizacja akustyki. Pozwoliło to na zwiększenie poczucia komfortu i prywatności po stronie klientów jak i doradców.

Ostatnim, choć już nie tak kluczowym elementem wystroju, którego nie może zabraknąć w żadnej placówce Credit Agricole są przyjemne dla oczu kolory. Poza efektami wizualnymi i akustycznymi, również spore znaczenie w projekcie mają materiały, z których wykonywane są poszczególne elementy wystroju.

"

Do wykończenia wnętrza wykorzystane zostaną wyłącznie materiały przyjazne środowisku (wykładzina, krzesła, sufity dźwiękochłonne i lampy), co doskonale wpisuje się w koncepcję i projekt Alchemii – cały kompleks certyfikowany jest w systemie LEED na najwyższym poziomie Platinum. Wybór lokalizacji pod nowy oddział w Gdańsku nie był przypadkowy

– czytamy w komunikacie Credit Agricole.

Fot. Credit Agricole

 

Kilka słów o Neonie

Według planu placówka banku mieszcząca się w Neonie będzie miejscem, w którym klient będzie mógł załatwić absolutnie każdą sprawę związaną z Credit Agricole. Co ważne, klienci będą mogli korzystać z nowego oddziału jeszcze w tym roku – otwarcie placówki zaplanowano na grudzień 2019 roku.

"

Credit Agricole uważnie słucha swoich klientów i wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. Kompleks Alchemia jest świetnie zlokalizowany, każdego dnia krzyżują się tam drogi tysięcy osób, dlatego z przyjemnością otworzymy w Neonie swoją placówkę, żeby być blisko naszych klientów

– powiedziała Aleksandra Sułek z Credit Agricole, cytowana w komunikacie.

Obecnie Credit Agricole otworzył już 85 placówek w nowym duchu. Do końca roku zaś planowo ma być już 100 działających oddziałów. Ponadto, kompleks wielkości Alchemii zdecydowanie pozwoli na zaspokojenie wielu potrzeb, nie tylko tych związanych z wizytą w banku.

Fot. Torus

 


Źródła:
https://media.credit-agricole.pl/informacje-prasowe/2019/credit-agricole-w-neonie?fbclid=IwAR2J6UPlq_1gZsLnUgBvzYx1jSnaWJOo3RxVaWCGMjiNijEx8Ss_PV7-3fk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Polacy nie wierzą w emerytury
Wpisy
author
Aneta Jankowska
08 maja 2018

Polacy nie wierzą w emerytury

Klauzula wykonalności w EPU
Porady
autor wpisu
Emilia
16 marca 2017

Klauzula wykonalności w EPU

Finanse Polski lokalnej – raport Provident
Wpisy
author
Patryk Byczek
26 marca 2018

Finanse Polski lokalnej – raport Provident

Centralna informacja o rachunkach uśpionych
Dla zadłużonych
autor wpisu
Emilia
22 czerwca 2016

Centralna informacja o rachunkach uśpionych

Od 5 listopada możemy złożyć wniosek o nowy paszport
Wpisy
author
Halszka Gronek
06 listopada 2018

Od 5 listopada możemy złożyć wniosek o nowy paszport

Porównaj