Płatności FitBit Pay już w SGB

Płatności FitBit Pay już w SGB

author
29 listopada 2019

W środę 27 listopada do wachlarza płatności mobilnych, z których korzystać mogą klienci Spółdzielczej Grupy Bankowej, dołączyły płatności FitBit Pay. Oznacza to, że spółki z grupy posiadają już wszystkie dostępne na polskim rynku płatności mobilne. Dlatego też wybijają się do czołówki banków płatności mobilnych w Polsce.

Jak czytamy w najnowszym komunikacie Spółdzielczej Grupy Bankowej, do metod mobilnych płatności, które spółka oferuje swoim klientom, dołączyły płatności FitBit Pay. Pozwoliło to Bankom Spółdzielczym SGB oraz SGB-Bank S.A. trafić do polskiej czołówki banków mobilnych.

Nowa metoda płatności pojawiła się w banku w środę 27 listopada, co było efektem wcześniej dokonanych przez spółkę zapowiedzi. Była to ostatnia metoda dokonywania transakcji mobilnych, której brakowało w wachlarzu udostępnianym przez spółkę, Banki Spółdzielcze niewątpliwie stały się cyfrowe.

Warto wspomnieć, że poza jeszcze jednym innym bankiem komercyjnym, który oferuje wszystkie dostępne w kraju metody płatności mobilnych, Spółdzielcza Grupa Bankowa jest wyjątkiem na krajową skalę. Na czym polegają płatności FitBit Pay i jak ich wdrożenie komentują reprezentanci banku?

Płatności FitBit Pay już w SGB

"

Dzięki wdrożeniu płatności Fitbit Pay wszyscy klienci posiadający kartę płatniczą Visa z aktywną funkcją zbliżeniową wydaną przez bank należący do Spółdzielczej Grupy Bankowej mogą po aktywacji usługi dokonywać płatności mobilnych za pomocą urządzeń Fitbit. Są to zarówno smartwatche, jaki i smartbandy

– powiedział Mirosław Skiba, Prezes Zarządu SGB-Bank S.A., cytowany w komunikacie.

W dalszej części swojej wypowiedzi szef spółki podkreślił, że dzięki istnieniu procesu tokenizacji podczas dokonywania transakcji, płatności FitBit Pay są niezwykle bezpieczne. Mirosław Skiba dodał także, że proces cyfryzacji metod płatności w spółce przebiegł zaledwie w ciągu pięciu miesięcy.

Dotychczas takiego tempa zmian nie udało się osiągnąć żadnemu bankowi w Polsce. Na koniec swojego komentarza Prezes SGB-Banku S.A. sparafrazował slogan, jaki pojawił się w spotach reklamowych spółki o brzmieniu: „Mamy tu wszystko… Płatności mobilne też – wszystkie w Polsce”.

Jak jeszcze można zapłacić mając konto w SGB?

Przy okazji poinformowania swoich klientów o najnowszej dostępnej w Banku metody płatności mobilnych, spółka postanowił również przypomnieć wszystkie inne sposoby dokonywania transakcji. Od lipca klienci Spółdzielczej Grupy Bankowej mogli stopniowo rozpoczynać korzystanie z aż pięciu różnych metod płatności.

Są to: BLIK, Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay oraz wdrożony w środę FitBit Pay. Niewątpliwie pokazuje to klientom, zarówno obecnym, jak i tym potencjalnym, że SGB jest spółką rzetelną i słowną. Nie doszło do ani jednego opóźnienia przy wdrażaniu wszystkich pięciu metod płatności.

Klienci SGB mogą już jako jedni z nielicznych w Polsce cieszyć się pełną ofertą płatności mobilnych. Ich Bank posiada bowiem wszystkie metody płatności mobilnych, jakie udało się wprowadzić na rynku płatniczym w Polsce. W tym przypadku ponadto za ilością idzie też jakość – każda z poszczególnych metod posiada szereg zabezpieczeń.


Źródła:
https://www.sgb.pl/sgb-ze-wszystkimi-platnosciami-mobilnymi-dostepnymi-w-polsce/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Podwyżki na Poczcie. Za co zapłacimy więcej ?
Wpisy
author
21 lutego 2017

Podwyżki na Poczcie. Za co zapłacimy więcej ?

Bocian Pożyczki w Śremie
Oddziały
author
21 lipca 2019

Bocian Pożyczki w Śremie

Apel Konfederacji Lewiatan o zniesienie kar pieniężnych dla aptek
Bez kategorii
author
02 września 2019

Apel Konfederacji Lewiatan o zniesienie kar pieniężnych dla aptek

Santander Bank Polska w Tarnowie Opolskim
Oddziały
author
29 maja 2019

Santander Bank Polska w Tarnowie Opolskim

Kolejna multifukncjonalna placówka Santander Bank Polska
Bez kategorii
author
15 września 2020

Kolejna multifukncjonalna placówka Santander Bank Polska