Media Expert z odroczonymi płatnościami od PayPro

Media Expert z odroczonymi płatnościami od PayPro

author
Alicja Uzarowicz
14 lutego 2020

Sklepy internetowe coraz częściej decydują się na zaoferowanie swoim klientom możliwości zamówienia towaru z odroczoną płatnością. Jednym z takich sklepów stało się Media Expert, które wdrożyło taką metodę płatności. Obsługą transakcji zajmuje się pośrednik PayPro. Jakie produkty będzie można zamówić w ten sposób?

W ostatnim czasie coraz więcej sklepów postanawia włączyć do swojej oferty tak zwane odroczone płatności. Dzięki nim klienci mogą z decyzją o zapłaceniu za produkt poczekać, aż zamówienie do nich dotrze. Do grona tego rodzaju sprzedawców dołączyła ostatnio firma Media Expert.

Dzięki usługom oferowanym przez pośrednika płatności PayPro, klienci będą mieli dłuższy czas na zastanowienie się nad kupnem sprzętu elektronicznego, czy innych produktów znajdujących się w ofercie sprzedawcy. Ta wiadomość ucieszy szczególnie tych konsumentów, którzy lubią zastanowić się kilka razy przed podjęciem decyzji o kupnie.

Sklepy internetowe bowiem nie udostępniają możliwości sprawdzenia sprzętu, a parametry wypisane na stronie nie zawsze wystarczają. Dlatego też opcja odroczonych płatności powoli wchodzi do kanonu metod płatności, jakie proponują swoim klientom przedstawiciele rynku e-commerce.

Media Expert z odroczonymi płatnościami od PayPro

"

Nasze rozwiązania znajdują uznanie wśród największych sklepów internetowych. Współpraca z Media Expert jest tego najlepszym przykładem. Odroczone płatności, tak popularnie w Europie Zachodniej, to w Polsce wciąż stosunkowo nieznana metoda płatności w Internecie

– powiedział Radosław Nawrocki, prezes PayPro.

W dalszej części swojej wypowiedzi przedstawiciel pośrednika płatności wyraził przekonanie, że z każdym kolejnym partnerem jeszcze większa grupa konsumentów może odroczyć płatność za swoje zamówienia. Jest to wygodna opcja również dla osób, które niespodziewanie potrzebują sprzętu, na który niestety nie mają jeszcze środków.

Co więcej, ideą i pośrednim celem włączania odroczonych płatności od PayPro, jak wynika z wypowiedzi prezesa tej firmy, jest zwiększanie świadomości społecznej. Albowiem klienci widząc coraz częściej taką opcję będą się do niej przyzwyczajać i zaufają jej bezpieczeństwu oraz wygodzie.

Dobra passa PayPro

Zeszły rok okazał się być wspaniałym okresem w działalności PayPro, a Media Expert to nie jedyny podmiot, który dołączył do grona partnerów fintechu o polskim rodowodzie. Zaowocowało to utworzeniem bazy ponad 1 tys. e-sklepów oraz skorzystanie z opcji „kup teraz, zapłać później z PayPro” ponad 100 tys. razy.

"

Już teraz mamy 150 tys. klientów transakcyjnych, czyli faktycznie korzystających z naszej usługi, i ta liczba szybko przyrasta. W całym roku zamierzamy obsłużyć odroczone płatności warte co najmniej 500 mln zł. To realne założenie, bo już teraz prowadzimy bardzo zaawansowane rozmowy z kolejnymi dużymi e-commercami, a potencjał polskiego rynku wciąż jest wykorzystany w niewielkim stopniu

– dodał Radosław Nawrocki.

Ze swoimi usługami PayPro zamierza wejść także na rynek sklepów stacjonarnych. Czasami naprawdę potrzebny jest dłuższy okres na zastanowienie się, czy w istocie dany przedmiot jest nam potrzebny. Dzięki temu konsumenci mają szansę dokonywania bardziej świadomych wyborów bez konieczności dokonania zwrotu.

Jak podkreślił prezes PayPro w swojej wypowiedzi, nowo zawarta umowa z Media Expert stanowi świetny wstęp do realizacji dalszych planów rozwojowych. Ich realizację ułatwi fakt, iż polski rynek e-commerce już teraz wart jest ponad 51 mld złotych oraz stanowi jedną z najlepiej rozwijających się branż w Europie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Kredyt gotówkowy Międzychód
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
11 stycznia 2020

Kredyt gotówkowy Międzychód

PKO BP chce przejmować zagraniczne banki?
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
28 marca 2019

PKO BP chce przejmować zagraniczne banki?

100 zł w prezencie od Ferratum
Wpisy
autor wpisu
Marek_Rutkowski
25 listopada 2015

100 zł w prezencie od Ferratum

Szybkie pożyczki Chrzanów
Pożyczki miasta
author
Patryk Byczek
20 stycznia 2021

Szybkie pożyczki Chrzanów

Ponad 300 lubuskich firm korzysta z unijnego wsparcia
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
08 października 2019

Ponad 300 lubuskich firm korzysta z unijnego wsparcia

Pożyczki bez zaświadczeń Jastrowie
Pożyczki miasta
author
Patryk Byczek
01 września 2017

Pożyczki bez zaświadczeń Jastrowie

Porównaj