Program poleceń w Banku Pekao S.A.

Program poleceń w Banku Pekao S.A.

author
Alicja Uzarowicz
10 lutego 2020

Bank Pekao S.A. w ostatnim czasie postanowił wprowadzić program poleceń dla swoich klientów. Inicjatywa dotyczy ich flagowego Konta Przekorzystnego. „Polecam Przekorzystnie” pozwala na zarobienie osobie polecającej nawet 1,5 tys. złotych, a klient, któremu polecono rachunek może „zgarnąć” nawet 2,1 tys. zł. Oczywiście po spełnieniu ściśle określonych rachunków.

W ostatnim czasie ofertę Banku Pekao S.A. wzbogacił program poleceń „Polecam Przekorzystnie”. Nowy pomysł banku polegający na przekazaniu inicjatywy odnajdywania  nowych klientów spółki pozwoli zarobić zarówno osobie polecającej, jak i poleconej odpowiednio do 1,5 tys. i do 2,1 tys. złotych.

Wiadomo jednak, że uzyskanie tak znacznych kwot wiąże się ze sporym zaangażowaniem obu stron. Warto w tym miejscu uściślić, że osobą polecającą może być tylko osoba, która już posiada taki rachunek w Banku Pekao S.A. Zaś klientem poleconym musi być osoba, która dopiero otworzy promocyjny rachunek w tymże banku.

Co więcej, aby uzyskać obie kwoty, każda z tych osób musi niestety spełnić wiele warunków, które opisane zostaną poniżej. Warto zapoznać się z warunkami promocji, aby nie mieć żadnych wątpliwości co do niełatwości tego zadania. A zatem jakie wymagania stawia Bank Pekao S.A. swoim nowym i obecnym klientom?

Program poleceń Banku Pekao S.A. – warunki

Jak już wcześniej napisano, maksymalna kwota, jaką może otrzymać klient polecający innym Konto Przekorzystne, to 1,5 tys. złotych. Wynika to z faktu, iż za każde otwarte w wyniku polecenia danej osoby konto, polecający otrzymuje 100 złotych, a maksymalna liczba poleceń na jednego klienta to 15.

Aby jednak otrzymać pieniądze od banku, kluczowa będzie nie tylko sama czynność założenia nowego konta, ale również spełnienie przez nowego klienta różnych warunków oraz wykazać się aktywnością na nowym rachunku. Jednym z tych warunków jest podanie kodu od osoby polecającej w postaci jej numeru telefonu.

Kolejnym warunkiem, jaki musi spełnić osoba polecona, by polecający uzyskał 100 złotych za polecenie, jest zapewnienie jednorazowego wpływu środków w wysokości co najmniej 500 złotych. Co więcej, nowy klient musi też przynajmniej raz zapłacić kartą debetową albo aplikacją PeoPay za swoje zakupy.

Ponadto dla uzyskania bonusu z programu poleceń nowy posiadacz konta powinien choć raz zalogować się do aplikacji mobilnej PeoPay, jak również wyrazić zgodę na uczestnictwo w programie poleceń i zgody marketingowe. Ta druga opcja wiąże się z wysyłaniem przez bank informacji handlowych i reklam.

Program poleceń Pekao S.A. to cztery różne konta

W ramach trwającego programu osoba, której polecono usługi banku może otworzyć cztery rodzaje kont. Są to Konto Przekorzystne, Konto Przekorzystne dla młodych, Konto Świat Premium oraz Konto Przekorzystne Biznes. Udział w programie poleceń należy zasygnalizować poprzez wypełnienie formularza na stronie akcji.

Każdy, kto chciałby skorzystać z tego programu poleceń ma szansę na dokonanie tego do końca marca trwającego roku. Właśnie do tego momentu będzie trwał bowiem program poleceń. Jednak im wcześniej, tym lepiej, gdyż pozostanie więcej czasu na polecanie usług Banku Pekao S.A. kolejnym osobom.

Jak to jednak możliwe, że nowy klient może otrzymać aż o 600 złotych więcej niż osoba polecająca? Różnica wynika z faktu, iż po spełnieniu wszystkich wypisanych wyżej warunków nowy klient ma możliwość zyskania dodatkowych 200 lub 600 złotych za otwarcie rachunku.

Ta pierwsza suma przysługuje klientom otwierającym konta osobiste, a wyższą kwotę dostaną przedsiębiorcy. Do tych bonusów można doliczyć maksymalnie 1,5 tys. złotych za polecanie rachunków kolejnym 15 osobom. Ciekawy, choć dosyć pracochłonny sposób na dorobienie do domowego budżetu.


Źródła:
https://www.pekao.com.pl/mgm/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Jakie sprzęty królują w polskich domach ?
Blog
author
Aneta Jankowska
29 września 2017

Jakie sprzęty królują w polskich domach ?

Alior Bank w Piotrkowie Trybunalskim
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
03 lipca 2019

Alior Bank w Piotrkowie Trybunalskim

Nowy bank z Estonii
Wpisy
autor wpisu
m_szydlowski
13 stycznia 2017

Nowy bank z Estonii

Konkurs: „# KIBICOWSKIESWIETAPKOBP” w PKO BP
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
24 grudnia 2018

Konkurs: „# KIBICOWSKIESWIETAPKOBP” w PKO BP

Jak wybrać wiarygodnego pożyczkodawcę?
Bez kategorii
author
Aleksandra Gościnna
03 listopada 2020

Jak wybrać wiarygodnego pożyczkodawcę?

PKO BP celuje w 5 mld zł zysku netto
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
19 listopada 2019

PKO BP celuje w 5 mld zł zysku netto

Porównaj