Poradnik
Jak złożyć reklamację w BNP Paribas?
Poradnik

Jak złożyć reklamację w BNP Paribas?

author
Dorota Cholewicka
04 czerwca 2023

Jesteś niezadowolony z obsługi lub produktu Banku BGŻ BNP Paribas S.A. ? Uważasz że bank działa niezgodnie z przepisami? Sprawdź jak najszybciej złożyć reklamację.

Kategorie:

Jak złożyć reklamację w Banku Nowym?

Jesteś niezadowolony z usług w Banku Nowego? Możesz złożyć reklamację. Sprawdź, jak to zrobić szybko i poprawnie.

Dźwignia finansowa – na czym polega?

Znawcy z zakresu finansów i ekonomii często korzystają z terminu „dźwignia finansowa”, opisując mechanizm generowania zysku. Dla wielu nas pojęcie to wydaje się być skomplikowane, jednak w rzeczywistości dźwignia finansowa działa w bardzo prosty sposób. W dzisiejszym artykule postaramy się wskazać, na czym polega ten proces.

Czy firmy pożyczkowe dzwonią do pracodawcy?

Podczas procesu zaciągania pożyczki nasza zdolność kredytowa zostaje poddana weryfikacji. Firmy pożyczkowe sprawdzają potencjalnego pożyczkobiorcę na różne sposoby. Jednym z nich jest skontaktowanie się z pracodawcą przyszłego klienta. Czy ten krok w procesie starania się o otrzymanie pożyczki jest konieczny? Sprawdźmy czy firma pożyczkowa kontaktuje się z pracodawcą, a także czy możliwe jest pominięcie tego etapu.

Jak złożyć reklamację w Banku BPH?

Jesteś niezadowolony z usług w Banku BPH? Możesz złożyć reklamację. Sprawdź, jak to zrobić szybko i poprawnie.

Jak złożyć reklamację w Alior Banku?

Jesteś niezadowolony z obsługi lub produktu Alior Banku? Uważasz, że bank działa niezgodnie z przepisami? Sprawdź, w jaki sposób możesz złożyć reklamację.

Czym jest biuro informacji gospodarczej (BIG)?

Biura informacji gospodarczej (popularne BIGi) wzbudzają wiele negatywnych emocji. Czy rzeczywiście mogą być dolegliwością dla nierzetelnego Klienta ?

Upadłość konsumencka

Upadłość konsumencka to jedna z najskuteczniejszych metod na faktyczne pozbycie się długów. Na takie rozwiązanie decyduje się coraz więcej osób – w zeszłym roku upadłość ogłosiło ponad 15 tysięcy osób. Sprawdź, kto może ogłosić upadłość konsumencką w 2023 roku i jak to zrobić.

Jak złożyć reklamację w PKO BP?

Jeśli jesteś niezadowolony z usług PKO BP lub niesłusznie naliczono ci opłaty na koncie w Banku PKO BP, złóż reklamację. Sprawdź, w jaki sposób możesz to zrobić.

Revolut Pay Later – jak działa?

Revolut kolejny raz proponuje nowy produkt, tym razem jest to Pay Later. Posiadacze konta Revolut mogą skorzystać z usługi odroczonej płatności. Jeżeli zdolność kredytowa Klienta Revolut okaże się wystarczająca będzie mógł on zapłacić za swoje zakupy w późniejszym terminie. Sprawdźmy na czym polega nowa usługa Pay Later, kto może z niej skorzystać, a także jak ją uruchomić.

Revolut Shops – jak działa?

Dzięki funkcji Revolut Shops użytkownicy kont Revolut zyskują możliwość otrzymania części zwrotu za zrobione zakupy. Taka transakcja musi zostać wykonana w odpowiedni sposób. Czy ta metoda na oszczędzanie jest korzystna dla wszystkich? Sprawdźmy na czym polega Revolut Shops oraz jak uzyskać cashback za jego pomocą.

Zastrzeżenie numeru PESEL – sposób na oszustów

Zastrzeżenie numeru PESEL ma być możliwe już od września. Dzięki temu będziemy mogli uchronić się przed negatywnymi skutkami kradzieży tożsamości w sieci. Jak będzie można skorzystać z tej opcji, jak zastrzec numer PESEL? Sprawdzamy.

Minimalna kwota kredytu hipotecznego – ile wynosi?

Kiedy chcemy sfinansować zakup wymarzonego domu lub mieszkania, zazwyczaj sięgamy po kredyt hipoteczny. Zanim złożymy wniosek, warto sprawdzić, czy kwota, której potrzebujemy, nie jest mniejsza niż minimalna kwota kredytu hipotecznego. Jeśli według banku jest za niska, nie otrzymamy finansowania. Sprawdziliśmy, od od jakiej kwoty można zaciągnąć kredyt hipoteczny.

Fałszywe telefony z banku – jak się uchronić?

W dzisiejszych czasach, gdy większość operacji finansowych odbywa się za pomocą bankowości elektronicznej, a coraz więcej ludzi korzysta z usług bankowych za pomocą telefonu komórkowego, fałszywe telefony z od pracownika banku stały się coraz bardziej powszechne. Przestępcy podszywają się pod pracownika banku i próbują wyłudzić od nas nasze dane finansowe, takie jak hasła do konta czy numery kart kredytowych. Często udają pracowników banku, którzy dzwonią w celu potwierdzenia podejrzanych transakcji lub ostrzegają nas przed próbą kradzieży naszych pieniędzy. Jak rozpoznać fałszywy telefon z banku? Sprawdź nasz poradnik i nie daj się oszukać.

Czy komornik może zająć dodatek węglowy?

Dodatek węglowy to jednorazowe świadczenie w wysokości 3 tys. zł, przysługujące gospodarstwom domowym ogrzewanym przez węgiel lub paliwa węglopochodne. Czy komornik ma prawo zająć dodatek węglowy? Co jeszcze warto wiedzieć o dodatku węglowym względem egzekucji komorniczej? Sprawdzamy.

Jak spłacić chwilówki?

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób korzysta z chwilówek, które okazują się łatwym i szybkim sposobem na zdobycie dodatkowej gotówki. Niestety, nierzadko zdarza się, że po pewnym czasie spłata chwilówek staje się trudnym zadaniem. W takiej sytuacji warto poznać różne sposoby spłaty chwilówek, zależne od kwoty zadłużenia. Jak zdobyć pieniądze na spłatę chwilówek i odzyskać kontrolę nad swoimi finansami? Sprawdź praktyczne wskazówki.

Jak płacić BLIKiem w Credit Agricole?

Chcesz używać BLIKA do płatności zbliżeniowych lub przelewów BLIK w Credit Agricole, ale nie wiesz jak to zrobić? Zapoznaj się z naszym przewodnikiem krok po kroku, jak wykonać wszystkie czynności związane z BLIKIEM w Credit Agricole.

Jak płacić BLIKiem w Velo Banku?

Zastanawiasz się jak płacić zbliżeniowo BLIKIEM lub wykonać przelew BLIK w Velo Banku, ale nie wiesz, jak to zrobić? Sprawdź nasz poradnik, w którym krok po kroku wskazujemy, jak wykonać wszystkie działania związane z BLIKIEM w Velo Banku.

Jak płacić BLIKiem w Banku BPS?

Chcesz korzystać z BLIKA do płatności zbliżeniowych lub przelewów BLIK w Banku BPS, ale nie wiesz jak? Sprawdź nasz poradnik, w którym krok po kroku wyjaśniamy, jak wykonać wszystkie czynności związane z BLIKIEM w Banku BPS.

Jak płacić BLIKiem w Banku Pekao?

Chcesz używać BLIKA do płatności zbliżeniowych lub przelewów BLIK w Banku Pekao, ale nie wiesz jak? Sprawdź nasz poradnik, w którym krok po kroku wyjaśniamy, jak wykonać wszystkie czynności związane z BLIKIEM w Banku Pekao.

Jak przygotować się do wzięcia kredytu?

Każdy, kto myśli o zaciągnięciu kredytu na sfinansowanie wymarzonych planów, powinien odpowiednio się przygotować. Banki nie udzielają finansowania wszystkim zainteresowanym, lecz jedynie wąskiej grupie osób, które zdołały spełnić wysokie wymogi oceny ryzyka inwestycyjnego. W trakcie procesu kredytowego każdy element ma znaczenie – wiek kredytobiorcy, jego stan cywilny, branża zatrudnienia, a nawet liczba dzieci. 

Jak sprawdzić czy banknot jest fałszywy?

Korzystanie z płatności gotówkowych na co dzień staje się coraz mniej popularne ze względu na zastąpienie tych transakcji płatnościami za pomocą kart płatniczych. Mimo tego niektóre sytuacje będą wymagały użycia gotówki. Taką formę płatności determinuje najczęściej zakup samochodu lub potrzeba wpłacenia zaliczki za usługi w większej kwocie. Nie oznacza to jednak, że w przypadku mniejszych płatności nie otrzymamy fałszywego banknotu. W takich wypadkach warto wiedzieć jak rozpoznać fałszywy lub podrobiony banknot. Czy w przypadku posiadania fałszywych pieniędzy jesteśmy narażeni na konsekwencje prawne? Sprawdźmy jak wyglądają fałszywe banknoty, a także co zrobić kiedy takowe otrzymamy.

Porównaj