Pożyczki bez BIK Augustów

Pożyczki bez BIK Augustów

author
Aleksandra Gościnna
18 czerwca 2022

Pożyczka bez BIK to produkt finansowy, który jest dostępny bez weryfikacji Klienta w Biurze Informacji Kredytowej. Nie oznacza to jedna, że Klienci nie będą w ogóle weryfikowani. Firmy pożyczkowe używają indywidualnych systemów, które pozwalają na szybkie sprawdzenie zdolności kredytowych potencjalnych pożyczkobiorców, a także sięgają po statystyki z Biur Informacji Gospodarczej. Tego rodzaju pożyczki dostępne są w całej Polsce, także dla mieszkańców Augustowa i okolic.

Aktualnie na naszym rynku funkcjonuje bardzo duża ilość firm oferujących tego typu finansowanie. Oferty w zestawieniu są dostępne online lub w placówkach stacjonarnych w Augustowie.

Pożyczki bez BIK Augustów - ranking

Pożyczki bez BIK w Augustowie – szczegóły oferty:

Kwota pożyczki:od 100 do 60 000 zł
Spłata:od 3 do 120 miesięcy
Weryfikacja BIK:nie
Weryfikacja KRD:nie
Szybka wypłata:na konto
Jakie firmy:Profi Credit, Provident, Bocian Pożyczki
Prowizja:od 0%
RRSO:od 6,23%

Spis treści:

  1. Pożyczki bez BIK Augustów - ranking
  2. Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Augustowie?
  3. Kto może otrzymać pożyczkę w Augustowie?
  4. Wymagane dokumenty
  5. Ile kosztują pożyczki bez BIK w Augustowie?
Zwiń spis treści

Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Augustowie?

Prezentowane w rankingu oferty dostępne są przez Internet. Do otrzymania pożyczki wystarczy:

1. Wybrać kwotę pożyczki i okres spłaty.

2. Wypełnić wniosek o pożyczkę.

3. Poczekać na decyzję pożyczkową.

4. Oczekiwać wypłaty pieniędzy na konto.

Pożyczkobiorcy będzie potrzebny dowód osobisty, telefon komórkowy i oczywiście konto w banku. We wniosku o pożyczkę będzie trzeba podać swoje dane osobowe oraz miejsce pracy i wysokość otrzymywanego wynagrodzenia. Raczej nie będziemy proszeni o przedstawianie zaświadczenia o dochodach – takie wymagania zdarzają się bardzo rzadko.

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Sprawdź także:

Kredyt online – do 200 000 zł online

Pożyczki na dowód – bez zaświadczeń

Pożyczki bez baz – wysoka przyznawalność

Kto może otrzymać pożyczkę w Augustowie?

Pożyczki są dostępne dla osób:

a) pełnoletnich,

b) z polskim obywatelstwem,

c) mieszkających w Polsce (w tym przypadku w Augustowie),

d) posiadających stałe i udokumentowane dochody,

e) mających konto osobiste i telefon komórkowy.

Wskazane w naszym rankingu firmy w pełni akceptują negatywną historię kredytową swoich Klientów.

Na rynku dostępne są także firmy pożyczkowe, które udzielają finansowania także osobom, których zadłużenie jest na tyle poważne, że mają na głowie komornika. Znajdziemy je jako pożyczki z komornikiem.

Wymagane dokumenty

Do złożenia wniosku przeważnie wystarczą wyłącznie dane z dowodu osobistego – jego numer i seria, data wydania/ważności oraz nazwa organu, który go wydał. Wielu pożyczkodawców, którzy oferują finansowanie bez wychodzenia z domu, nie wymagają dostarczania zaświadczenia o dochodach. Są to więc pożyczki bez zaświadczeń.

We wniosku o pożyczkę składamy oświadczenie dochodowe albo przechodzimy sprawdzanie konta bankowego przez aplikację (często jest to Kontomatik). Czasem pożyczkodawcy mogą natomiast poprosić Klienta o przesłanie wyciągu z rachunku bankowego z kilku ostatnich miesięcy.

Mieszkasz w Augustowie? Sprawdź pozostałe oferty:

Chwilówki Augustów – darmowe pożyczki

Pożyczki pozabankowe Augustów – szybka wypłata

Kredyt konsolidacyjny Augustów – minimum formalności

Kredyt gotówkowy Augustów  – na dowolny cel

Kredyt hipoteczny Augustów – ranking

Ile kosztują pożyczki bez BIK w Augustowie?

Osoby zadłużone, które sięgają po tego rodzaju pożyczki, muszą liczyć się z faktem, że kosztują one więcej, niż oferty bankowe. Wszystko wynika bowiem z podwyższonego ryzyka, że Klient nie odda pożyczonej kwoty w odpowiednim terminie.

Pożyczki bez BIK oferowane dla mieszkańców miasta Augustów często charakteryzuje wysokie RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Jest to wskaźnik, który informuje nas o kosztach, które poniesiemy przy spłacie zobowiązania.

Dobrą opcją jest więc skorzystanie z rankingów ofert, dzięki którym możemy porównać dostępne możliwości i wybrać najtańszą. Co ciekawe, niektórzy pożyczkodawcy mają w swojej ofercie również pierwszą pożyczkę zupełnie za darmo. Oznacza to, że oddajemy wyłącznie tyle, ile pożyczyliśmy.

Także dla osób zadłużonych w Augustowie

Dane z Biura Informacji Kredytowej wskazują, że nawet 3 miliony osób w Polsce może mieć kłopot ze spłatą zaciągniętych kredytów. Wśród nich są również osoby, które mieszkają w Augustowie i okolicach. Osoby z długami często sięgają do pożyczek dla zadłużonych. Są to oferty, przy których pożyczkodawca nie weryfikuje Klientów w KRD, ERIF, Biurze Informacji Kredytowej i innych rejestrach.

To dobra opcja, jeśli szybko potrzebujemy pieniędzy i nie chcemy składać wizyty w placówce stacjonarnej pożyczkodawcy. Wszystkie formalności bez problemu załatwić można z domu – online. U niektórych pożyczkodawców nie ma nawet konieczności dostarczania zaświadczenia o dochodach. Wystarczy wówczas złożenie oświadczenia o dochodach. Firmy pożyczkowe przeważnie uznają większość źródeł dochodu: umowę o pracę, umowę zlecenie, umowę o dzieło czy własną działalność gospodarczą.

Pożyczka bez BIK Augustów – jakie alternatywy?

Brak pozytywnej historii kredytowej w BIK nie zawsze stanowi przeszkodę w otrzymaniu pożyczki. Istotna jest również odpowiednia zdolność kredytowa. Chodzi o to, aby Klienci otrzymywali takie dochody, które umożliwią spłatę zadłużenia.

Pożyczki prywatne są dobrą alternatywą dla mieszkańców Augustowa, którzy nie mają stałego źródła finansowania. Przy tej ofercie rzadko występuje konieczność dostarczania zaświadczenia o dochodach, ale czasem jest wymagane zabezpieczenie w postaci ruchomości lub nieruchomości.

Pożyczki w domu Klienta Augustów – od ręki

Wiele firm pożyczkowych przechodzi w dzisiejszych czasach na udzielanie finansowań w całości drogą online. Jest to forma, która jest dużym ułatwieniem dla Pożyczkobiorców oraz przyspiesza czas otrzymania wypłaty. Niektórzy Klienci wolą jednak, kiedy złoży im wizytę pracownik w ich domu lub mieszkaniu i przeprowadzi cały proces udzielenia pożyczki pod danym adresem. Jest to opcja, z której mogą korzystać mieszkańcy Augustowa oraz pobliskich miejscowości. Warto jednak mieć na uwadze fakt, że aktualnie coraz częściej firmy pożyczkowe rezygnują z tego typu udzielania finansowań. W Augustowie takie oferty zapewnia Bocian Pożyczki oraz Provident.

 

O czym jeszcze warto pamiętać?

Ryzykownym dla Klientów może okazać się wzięcie pożyczki bez szczegółowego sprawdzenia danej oferty. Przed podpisaniem umowy pożyczkowej należy więc pamiętać o paru ważnych kwestiach, które pozwolą zminimalizować możliwe ryzyko. Na czym warto się skupić, jeśli decydujemy się na tego typu ofertę w Augustowie? Najważniejsze, aby wybrać rzetelną firmę pożyczkową. Jej wiarygodność możemy sprawdzić, poprzez odszukanie danego podmiotu w rejestrze Komisji Nadzoru Finansowego.

Ponadto, przydatnym może być również sprawdzanie i kontrolowanie RRSO. Klienci powinni pamiętać o tym, że im niższa wartość rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania, tym mniej zapłacą za konkretną pożyczkę. Gdzie Klienci mogą znaleźć informacje o RRSO? Przede wszystkim można je odszukać bez problemu na stronach internetowych pożyczkodawców oraz w ofertach, które od nich otrzymujemy. Nie zapominajmy też o tym, że do kwoty całkowitej pożyczki musimy też doliczyć nie tylko odsetki, lecz koszty dodatkowe, takie jak prowizje, ubezpieczenia czy opłaty przygotowawcze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Prezes PKO BP ze statuetką Złotych Laurów Super Biznesu
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
04 października 2019

Prezes PKO BP ze statuetką Złotych Laurów Super Biznesu

Apel Konfederacji Lewiatan o zniesienie kar pieniężnych dla aptek
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
02 września 2019

Apel Konfederacji Lewiatan o zniesienie kar pieniężnych dla aptek

Raport SGH o wpływach z CIT – odpowiedź resortu
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
28 października 2019

Raport SGH o wpływach z CIT – odpowiedź resortu

Ryzyko programu faktoringowego rozłożone
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
10 stycznia 2020

Ryzyko programu faktoringowego rozłożone

Czy warto brać ubezpieczenie kredytu?
Bez kategorii
author
Tomasz Jurczak
11 kwietnia 2019

Czy warto brać ubezpieczenie kredytu?

Porównaj