Pożyczki bez BIK Cieszyn

Pożyczki bez BIK Cieszyn

author
Aleksandra Gościnna
24 czerwca 2022

Pożyczka bez BIK to produkt finansowy, który jest dostępny bez weryfikacji Klienta w Biurze Informacji Kredytowej. Nie oznacza to jedna, że Klienci nie będą w ogóle weryfikowani. Firmy pożyczkowe używają indywidualnych systemów, które pozwalają na szybkie sprawdzenie zdolności kredytowych potencjalnych pożyczkobiorców, a także sięgają po statystyki z Biur Informacji Gospodarczej. Zapoznaj się z naszym rankingiem, w którym zebraliśmy oferty pożyczek bez BIK dostępne w Cieszynie.

Aktualnie na naszym rynku funkcjonuje bardzo duża ilość firm oferujących tego typu finansowanie. Oferty w zestawieniu są dostępne online lub w placówkach stacjonarnych w Cieszynie.

Pożyczki bez BIK Cieszyn - ranking

Pożyczki bez BIK w Cieszynie- szczegóły oferty:

Kwota pożyczki:od 100 do 60 000 zł
Spłata:od 3 do 120 miesięcy
Weryfikacja BIK:nie
Weryfikacja KRD:nie
Szybka wypłata:na konto
Jakie firmy:Profi Credit, Provident, Bocian Pożyczki
Prowizja:od 0%
RRSO:od 6,23%

Spis treści:

  1. Pożyczki bez BIK Cieszyn - ranking
  2. Jak otrzymać pożyczkę w Cieszynie?
  3. Kto może otrzymać pożyczkę w Cieszynie?
  4. Wymagane dokumenty
  5. Ile kosztują pożyczki bez BIK w Cieszynie?
Zwiń spis treści

Jak otrzymać pożyczkę w Cieszynie?

Prezentowane w rankingu oferty dostępne są przez Internet. Do otrzymania pożyczki wystarczy:

1. Wybrać kwotę pożyczki i okres spłaty.

2. Wypełnić wniosek o pożyczkę.

3. Poczekać na decyzję pożyczkową.

4. Oczekiwać wypłaty pieniędzy na konto.

Pożyczkobiorca musi posiadać wyłącznie dowód osobisty, telefon komórkowy oraz konto w banku. We wniosku pożyczkowym trzeba podać podstawowe dane osobowe oraz miejsce pracy i wysokość uzyskiwanego w niej wynagrodzenia. To ostatnie jest tylko deklaracją – bardzo rzadko zdarza się, by pożyczkodawca wymagał udokumentowania dochodu.

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Sprawdź także:

Kredyt online – do 200 000 zł online

Pożyczki na dowód – bez zaświadczeń

Pożyczki bez baz – wysoka przyznawalność

Kto może otrzymać pożyczkę w Cieszynie?

Pożyczki są dostępne dla osób:

a) pełnoletnich,

b) z polskim obywatelstwem,

c) mieszkających w Polsce (w tym przypadku w Cieszynie),

d) posiadających stałe i udokumentowane dochody,

e) mających konto osobiste i telefon komórkowy.

Firmy z tego rankingu akceptują negatywną historię kredytową Klienta – zezwalają na negatywne wpisy w rejestrze Biura Informacji Kredytowej i w innych bazach osób zadłużonych.

Na rynku dostępne są także firmy pożyczkowe, które udzielają finansowania także osobom, których zadłużenie jest na tyle poważne, że mają na głowie komornika. Znajdziemy je jako pożyczki z komornikiem.

Wymagane dokumenty

Do złożenia wniosku przeważnie wystarczą wyłącznie dane z dowodu osobistego – jego numer i seria, data wydania/ważności oraz nazwa organu, który go wydał. Wielu pożyczkodawców, którzy oferują finansowanie bez wychodzenia z domu, nie wymagają dostarczania zaświadczenia o dochodach. Są to więc pożyczki bez zaświadczeń.

We wniosku o pożyczkę składamy oświadczenie dochodowe albo przechodzimy sprawdzanie konta bankowego przez aplikację (często jest to Kontomatik). Czasem pożyczkodawcy mogą natomiast poprosić Klienta o przesłanie wyciągu z rachunku bankowego z kilku ostatnich miesięcy.

Mieszkasz w Cieszynie? Sprawdź pozostałe oferty:

Chwilówki Cieszyn – darmowe pożyczki

Pożyczki pozabankowe Cieszyn – szybka wypłata

Kredyt konsolidacyjny Cieszyn – minimum formalności

Kredyt gotówkowy Cieszyn  – na dowolny cel

Kredyt hipoteczny Cieszyn – ranking

Ile kosztują pożyczki bez BIK w Cieszynie?

Osoby zadłużone, które sięgają po tego rodzaju pożyczki, muszą liczyć się z faktem, że kosztują one więcej, niż oferty bankowe. Wszystko wynika bowiem z podwyższonego ryzyka, że Klient nie odda pożyczonej kwoty w odpowiednim terminie.

Pożyczki bez BIK oferowane dla mieszkańców miasta Cieszyn często charakteryzuje wysokie RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Jest to wskaźnik, który informuje nas o kosztach, które poniesiemy przy spłacie zobowiązania.

Dobrą opcją jest więc skorzystanie z rankingów ofert, dzięki którym możemy porównać dostępne możliwości i wybrać najtańszą. Co ciekawe, niektórzy pożyczkodawcy mają w swojej ofercie również pierwszą pożyczkę zupełnie za darmo. Oznacza to, że oddajemy wyłącznie tyle, ile pożyczyliśmy.

Także dla osób zadłużonych w Cieszynie

Dane z Biura Informacji Kredytowej wskazują, że nawet 3 miliony osób w Polsce może mieć kłopot ze spłatą zaciągniętych kredytów. Wśród nich są również osoby, które mieszkają w Cieszynie i okolicach. Osoby z długami często sięgają do pożyczek dla zadłużonych. Są to oferty, przy których pożyczkodawca nie weryfikuje Klientów w KRD, ERIF, Biurze Informacji Kredytowej i innych rejestrach.

To dobra opcja, jeśli szybko potrzebujemy pieniędzy i nie chcemy składać wizyty w placówce stacjonarnej pożyczkodawcy. Wszystkie formalności bez problemu załatwić można z domu – online. U niektórych pożyczkodawców nie ma nawet konieczności dostarczania zaświadczenia o dochodach. Wystarczy wówczas złożenie oświadczenia o dochodach. Firmy pożyczkowe przeważnie uznają większość źródeł dochodu: umowę o pracę, umowę zlecenie, umowę o dzieło czy własną działalność gospodarczą.

Pożyczka bez BIK Cieszyn – jakie alternatywy?

Negatywna historia kredytowa w Biurze Informacji Kredytowej nie musi stanowić przeszkody w uzyskaniu pożyczki. Musimy pamiętać, że ważna jest też odpowiednia zdolność kredytowa Klienta – czyli jego możliwości do spłaty zobowiązania, które oceniane są poprzez wysokość dochodów.

Osoby, które nie mają stałego źródła dochodu, mogą się starać najwyżej o pożyczki prywatne – dostępne także dla mieszkańców Cieszyna i okolic. Rzadko należy dostarczać zaświadczenia o dochodach, ale może być konieczny zastaw ruchomości/nieruchomości.

Pożyczki w domu Klienta Cieszyn – od ręki

Aktualnie placówki pożyczkowe udzielają kredytów w większości drogą online. Ta opcja zdecydowanie ułatwia cały przebieg przyznawania finansowań oraz skraca czas wypłaty środków. Wielu Pożyczkobiorców woli jednak, kiedy wizytę złoży im pracownik danej firmy i wszelkie procedury wypełni stacjonarnie, pod wskazanym adresem. Z tej alternatywy mogą skorzystać mieszkańcy Cieszyna oraz okolic. Miejmy na uwadze fakt, że firmy pożyczkowe coraz częściej ograniczają jednak tego typu działalność. Aktualnie w Cieszynie takie oferty zapewnia Bocian Pożyczki oraz Provident.

O czym jeszcze warto pamiętać?

Dla wielu Klientów branie pożyczek bez wnikliwego sprawdzenia oferty może być dużym zagrożeniem. Zanim podpiszą zobowiązanie, warto aby pamiętali o kilku sposobach, które pozwolą na ograniczenie takiego ryzyka. Na co powinniśmy zwrócić uwagę, kiedy decydujemy się na tego typu oferty w Cieszynie? Pierwszą ważną kwestią jest wybór sprawdzonych firm pożyczkowych. Możemy je zweryfikować poprzez odnalezienie danej placówki w rejestrze Komisji Nadzoru Finansowego.

Po drugie, warto też sprawdzić oraz zestawić ze sobą wysokości RRSO. Przydatnym może się okazać fakt, że im mniejsze RRSO, tym niższa będzie kwota, którą Klient zapłaci za daną pożyczkę. Na stronach internetowych pożyczkodawców, w ofertach, które od nich otrzymamy, bez problemu znajdziemy informacje o  rzeczywistej stopie rocznego oprocentowania. Pamiętajmy też, że kwota pożyczki to nie tylko odsetki, ale też koszty dodatkowe w postaci prowizji, ubezpieczenia oraz opłaty przygotowawczej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Kredyt gotówkowy na 20 tysięcy – gdzie dostaniemy?
Kredyty
autor wpisu
Marta Janusz
29 września 2022

Kredyt gotówkowy na 20 tysięcy – gdzie dostaniemy?

Alior Bank w Odolanowie
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
19 lipca 2019

Alior Bank w Odolanowie

NOTUS Finanse – oddział w Legionowie
Wpisy
author
Patryk Byczek
09 października 2018

NOTUS Finanse – oddział w Legionowie

Bank Spółdzielczy w Suchowoli sesje przychodzące i wychodzące
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
21 września 2019

Bank Spółdzielczy w Suchowoli sesje przychodzące i wychodzące

Biuro paszportowe w Lęborku
Biura paszportowe
author
Patryk Byczek
23 sierpnia 2022

Biuro paszportowe w Lęborku

Kod promocyjny Pożyczkomat.pl
Wpisy
autor wpisu
Wozniak
20 lutego 2016

Kod promocyjny Pożyczkomat.pl

Porównaj