Pożyczki bez BIK Gorzów Wielkopolski

Pożyczki bez BIK Gorzów Wielkopolski

author
Aleksandra Gościnna
16 maja 2022

Pożyczka bez BIK to produkt finansowy, który jest dostępny bez weryfikacji Klienta w Biurze Informacji Kredytowej. Nie oznacza to jedna, że Klienci nie będą w ogóle weryfikowani. Firmy pożyczkowe używają indywidualnych systemów, które pozwalają na szybkie sprawdzenie zdolności kredytowych potencjalnych pożyczkobiorców, a także sięgają po statystyki z Biur Informacji Gospodarczej. Tego rodzaju pożyczki dostępne są w całej Polsce, także dla mieszkańców Gorzowa Wielkopolskiego i okolic.

Aktualnie na naszym rynku funkcjonuje bardzo duża ilość firm oferujących tego typu finansowanie. Oferty w zestawieniu są dostępne online lub w placówkach stacjonarnych w Gorzowie Wielkopolskim.

Pożyczki bez BIK Gorzów Wielkopolski - ranking

Spis treści:

  1. Pożyczki bez BIK Gorzów Wielkopolski - ranking
  2. Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Gorzowie Wielkopolskim?
  3. Kto może otrzymać pożyczkę w Gorzowie Wielkopolskim??
  4. Wymagane dokumenty
  5. Ile kosztują pożyczki bez BIK w Gorzowie Wielkopolskim?
Zwiń spis treści

Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Gorzowie Wielkopolskim?

Prezentowane oferty dostępne są przez Internet. Do otrzymania pożyczki wystarczy:

1. Wybrać kwotę pożyczki i okres spłaty.

2. Wypełnić wniosek o pożyczkę.

3. Poczekać na decyzję pożyczkową.

4. Oczekiwać wypłaty pieniędzy na konto.

Do wypełnienia wniosku pożyczkowego będziemy potrzebowali jedynie dowodu osobistego, telefonu komórkowego oraz konta w banku. We wniosku o pożyczkę wskazuje się dane osobowe oraz miejsce pracy i wysokość wynagrodzenia.

Jedynie w wyjątkowych przypadkach pożyczkodawca poprosi dodatkowo o udokumentowanie dochodu.

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Sprawdź także:

Kredyt online – do 200 000 zł online

Pożyczki na dowód – bez zaświadczeń

Pożyczki bez baz – wysoka przyznawalność

Kto może otrzymać pożyczkę w Gorzowie Wielkopolskim??

Pożyczki są dostępne dla osób:

a) pełnoletnich,

b) z polskim obywatelstwem,

c) mieszkających w Polsce,

d) posiadających stałe i udokumentowane dochody,

e) mających konto osobiste i telefon komórkowy.

Wskazane firmy dopuszczają złą historię kredytową, czyli negatywne wpisy w Biurze Informacji Kredytowej oraz innych rejestrach zadłużonych.

Na rynku dostępne są także firmy pożyczkowe, które udzielają finansowania także osobom, których zadłużenie jest na tyle poważne, że mają na głowie komornika. Znajdziemy je jako pożyczki z komornikiem.

Wymagane dokumenty

Przeważnie wymaganym dokument jest dowód osobisty, a konkretnie dane, które się na nim znajdują. Wiele pożyczkodawców, którzy oferują pożyczki przez Internet, nie oczekują dodatkowo zaświadczeń o dochodach. Są to więc pożyczki bez zaświadczeń.

We wniosku musimy złożyć oświadczenie o dochodach lub przejść weryfikację konta bankowego przez aplikację (najpopularniejsza to Kontomatik). Czasem może zdarzyć się, że firmy pożyczkowe poproszą o przesłanie wyciągów z konta w banku z ostatnich kilku miesięcy.

Mieszkasz w Gorzowie Wielkopolskim? Sprawdź pozostałe oferty:

Chwilówki Gorzów Wielkopolski – darmowe pożyczki

Pożyczki pozabankowe Gorzów Wielkopolski – szybka wypłata

Kredyt konsolidacyjny Gorzów Wielkopolski – minimum formalności

Kredyt gotówkowy Gorzów Wielkopolski  – na dowolny cel

Kredyt hipoteczny Gorzów Wielkopolski – ranking

Ile kosztują pożyczki bez BIK w Gorzowie Wielkopolskim?

Osoby zadłużone, które sięgają po tego rodzaju pożyczki, muszą liczyć się z faktem, że kosztują one więcej, niż oferty bankowe. Wszystko wynika bowiem z podwyższonego ryzyka, że Klient nie odda pożyczonej kwoty w odpowiednim terminie.

Pożyczki bez BIK oferowane dla mieszkańców miasta Gorzów Wielkopolski często charakteryzuje wysokie RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Jest to wskaźnik, który informuje nas o kosztach, które poniesiemy przy spłacie zobowiązania.

Dobrą opcją jest więc skorzystanie z rankingów ofert, dzięki którym możemy porównać dostępne możliwości i wybrać najtańszą. Co ciekawe, niektórzy pożyczkodawcy mają w swojej ofercie również pierwszą pożyczkę zupełnie za darmo. Oznacza to, że oddajemy wyłącznie tyle, ile pożyczyliśmy.

Także dla osób zadłużonych w Gorzowie Wielkopolskim

Z danych zgromadzonych przez Biuro Informacji Kredytowej wynika, że aż 3 miliony Polek i Polaków ma kłopot z uregulowaniem swoich zobowiązań finansowych. Wśród osób zadłużonych znajdziemy także osoby zamieszkałe w Gorzowie Wielkopolskim i okolicach. W takiej sytuacji pozostaje im tylko sięgnąć po kredyt dla zadłużonych, gdyż jest to oferta, przy której pożyczkodawca nie sprawdza Klientów w KRD, Biurze Informacji Kredytowej, ERIF i innych rejestrach dłużników.

To dobre oferty szczególnie, gdy na szybko potrzebujemy gotówki. Aby otrzymać finansowanie, nie musimy odwiedzać pożyczkodawcy – wszystkie formalności załatwimy przez Internet. Dodatkowo przeważnie nie ma wymogu dostarczania zaświadczenia o dochodach, zatem wystarczy wyłącznie złożyć oświadczenie o dochodach. Firmy honorują zwykle takie źródła dochodu jak: umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło lub własna działalność gospodarcza.

Pożyczka bez BIK Gorzów Wielkopolski – jakie alternatywy?

Oprócz historii kredytowej ważna jest również zdolność kredytowa. Oznacza to, że zły wpis w bazie Biura Informacji kredytowej nie musi stanowić przeszkody w uzyskaniu pożyczki. Przy ocenie zdolności kredytowej będzie brane pod uwagę to, czy wysokość naszych miesięcznych dochodów jest wystarczająca, aby spłacić zobowiązanie.

Bez regularnych, miesięcznych dochodów możemy starać się co najwyżej o pożyczki prywatne – dostępne także dla mieszkańców Gorzowa Wielkopolskiego i okolic. Pożyczki prywatne otrzymamy zwykle bez zaświadczeń o dochodach, może być jednak konieczność zabezpieczenia w postaci nieruchomości lub ruchomości.

Pożyczki w domu Klienta Gorzów Wielkopolski – od ręki

Udzielanie pożyczek drogą internetową jest obecnie najbardziej powszechnym sposobem finansowania wśród firm pożyczkowych. Ta opcja zdecydowanie upraszcza cały proces przyznania chwilowego kredytu, ale również skraca czas wypłaty. Wielu Klientów preferuje jednak załatwienie wszelkich formalności u siebie w domu czy mieszkaniu, z pomocą pracownika danej placówki. Jest to możliwość dostępna także dla mieszkańców Gorzowa Wielkopolskiego oraz okolic. Pamiętajmy jednak o tym, że aktualnie coraz mniej firm udziela finansowania w ten sposób. W Gorzowie Wielkopolskim tego typu pożyczki oferują Bocian Pożyczki oraz Provident.

O czym jeszcze warto pamiętać?

Wielu Klientów może być obarczonych ryzykiem, jeśli podpiszą umowę pożyczkową, bez wnikliwej weryfikacji oferty. Aby temu zapobiec, należy pamiętać o kilku ważnych rzeczach, zanim podpiszemy zobowiązanie. Na co warto zwrócić uwagę, jeśli decydujemy się na daną ofertę w Gorzowie Wielkopolskim? Po pierwsze, Klienci powinni dokładnie sprawdzić rzetelność placówki, którą wybierają. W tym celu warto sprawdzić, czy dany podmiot istnieje w spisie Komisji Nadzoru Finansowego.

Po drugie, nie zapominajmy o porównywaniu oraz sprawdzaniu RRSO. Jest to ważne dla Klienta, ponieważ im niższa rzeczywista roczna stopa oprocentowania, tym mniej zapłaci on za pożyczkę. Informacje o wysokości RRSO możemy znaleźć w ofertach, które otrzymamy od firmy pożyczkowej oraz na ich stronach internetowych. Miejmy na uwadze też to, że na koszt pożyczki składają się liczne opłaty pozaodsetkowe, takie jak prowizja, ubezpieczenie czy opłata przygotowawcza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

thumbnail
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
16 czerwca 2021

ING Bank Śląski po raz trzeci zdobył Złoty Listek CSR

Kredyt konsolidacyjny Krosno
Kredyty miasta
author
Aleksandra Gościnna
24 stycznia 2022

Kredyt konsolidacyjny Krosno

Bank Pekao wprowadził do oferty mobilne akceptacje
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
01 października 2020

Bank Pekao wprowadził do oferty mobilne akceptacje

Spadają zyski firm pożyczkowych
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
08 września 2019

Spadają zyski firm pożyczkowych

Biuro Terenowe ZUS w Pleszewie
Oddziały
author
Patryk Byczek
19 sierpnia 2019

Biuro Terenowe ZUS w Pleszewie

Porównaj