Pożyczki bez BIK Mielec

Pożyczki bez BIK Mielec

author
Aleksandra Gościnna
12 maja 2022

Chcesz wziąć pożyczkę, ale nie możesz dostać jej w banku, bo masz niską zdolność kredytową? A może problemem jest negatywna historia kredytowa? W obu przypadkach wyjściem z sytuacji mogą być pożyczki pozabankowe. Sprawdź oferty dostępne w Mielcu.

Aktualnie na naszym rynku funkcjonuje bardzo duża ilość firm oferujących tego typu finansowanie. Oferty w zestawieniu są dostępne online lub w placówkach stacjonarnych w Mielcu.

Pożyczki bez BIK Mielec - ranking

Pożyczki bez BIK w Mielcu – szczegóły oferty:

Kwota pożyczki:od 100 do 60 000 zł
Spłata:od 3 do 120 miesięcy
Weryfikacja BIK:nie
Weryfikacja KRD:nie
Szybka wypłata:na konto
Jakie firmy:Profi Credit, Provident, Bocian Pożyczki
Prowizja:od 0%
RRSO:od 6,23%

Spis treści:

  1. Pożyczki bez BIK Mielec - ranking
  2. Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Mielcu?
  3. Kto może otrzymać pożyczkę w Mielcu?
  4. Wymagane dokumenty
  5. Ile kosztują pożyczki bez BIK w Mielcu?
Zwiń spis treści

Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Mielcu?

Prezentowane oferty dostępne są przez Internet. Do otrzymania pożyczki wystarczy:

1. Wybrać kwotę pożyczki i okres spłaty.

2. Wypełnić wniosek o pożyczkę.

3. Poczekać na decyzję pożyczkową.

4. Oczekiwać wypłaty pieniędzy na konto.

Aby otrzymać pożyczkę, musimy posiadać tylko: dowód osobisty, telefon komórkowy oraz konto w banku. We wniosku pożyczkowym, oprócz podstawowych danych osobowych, trzeba wskazać zakład pracy oraz nasze wynagrodzenie.

Jedynie w wyjątkowych przypadkach pożyczkodawca może nas poprosić o udokumentowanie uzyskiwanego dochodu.

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Sprawdź także:

Kredyt online – do 200 000 zł online

Pożyczki na dowód – bez zaświadczeń

Pożyczki bez baz – wysoka przyznawalność

Kto może otrzymać pożyczkę w Mielcu?

Pożyczki są dostępne dla osób:

a) pełnoletnich,

b) z polskim obywatelstwem,

c) mieszkających w Polsce (w tym przypadku w Mielcu),

d) posiadających stałe i udokumentowane dochody,

e) mających konto osobiste i telefon komórkowy.

Ujęte w rankingu firmy akceptują negatywną historię kredytową w BIKu albo innych rejestrach osób zadłużonych – nie jest to problemem przy braniu pożyczki.

Na rynku dostępne są także firmy pożyczkowe, które udzielają finansowania także osobom, których zadłużenie jest na tyle poważne, że mają na głowie komornika. Znajdziemy je jako pożyczki z komornikiem.

Wymagane dokumenty

Zwykle do otrzymania finansowanie potrzebne są dane z dowodu osobistego (numer i seria, data wydania/ważności oraz nazwa organu, który go wydał). Wiele firm, które udzielają finansowania przez Internet nie wymaga zaświadczenia o dochodach. Są to więc pożyczki bez zaświadczeń.

We wniosku należy złożyć oświadczenie o dochodach lub przejść weryfikacje przez aplikacje, która sprawdzi nasz rachunek bankowy ( często jest to Kontomatik). Niektórzy pożyczkodawcy mogą prosić Klientów o dostarczenie wyciągów z konta, które potwierdziłby dochody z ostatnich kilku miesięcy.

Mieszkasz w Mielcu? Sprawdź pozostałe oferty:

Chwilówki Mielec – darmowe pożyczki

Pożyczki pozabankowe Mielec – szybka wypłata

Kredyt konsolidacyjny Mielec – minimum formalności

Kredyt gotówkowy Mielec  – na dowolny cel

Kredyt hipoteczny Mielec – ranking

Ile kosztują pożyczki bez BIK w Mielcu?

Osoby zadłużone, które sięgają po tego rodzaju pożyczki, muszą liczyć się z faktem, że kosztują one więcej, niż oferty bankowe. Wszystko wynika bowiem z podwyższonego ryzyka, że Klient nie odda pożyczonej kwoty w odpowiednim terminie.

Pożyczki bez BIK oferowane dla mieszkańców miasta Mielec często charakteryzuje wysokie RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Jest to wskaźnik, który informuje nas o kosztach, które poniesiemy przy spłacie zobowiązania.

Dobrą opcją jest więc skorzystanie z rankingów ofert, dzięki którym możemy porównać dostępne możliwości i wybrać najtańszą. Co ciekawe, niektórzy pożyczkodawcy mają w swojej ofercie również pierwszą pożyczkę zupełnie za darmo. Oznacza to, że oddajemy wyłącznie tyle, ile pożyczyliśmy.

Także dla osób zadłużonych w Mielcu

Dane, jakie podaje Biuro Informacji Kredytowej, wskazują na to, że aż 3 miliony Polek i Polaków ma problem ze spłatą swoich zobowiązań. Wśród nich są też osoby, które mieszkają w Mielcu i okolicach. Zwykle to oni chętnie poszukują kredytu dla zadłużonych. Jest to oferta, przy której firma pożyczkowa nie weryfikuje Klientów w Biurze Informacji Kredytowej, ERIF, KRD i innych rejestrach dłużników.

Jest to doskonała opcja, jeśli poszukujemy szybkiej pożyczki bez wychodzenia z domu. Wszystkie formalności możemy bowiem załatwić przez Internet. Co więcej, u niektórych pożyczkodawców nie ma nawet konieczności dostarczania zaświadczenia o dochodach – wystarczy złożyć oświadczenie o dochodach. Firmy pożyczkowe zwykle uwzględniają większość źródeł zarobków: umowę o pracę/dzieło/zlecenie czy własną działalność gospodarczą.

Pożyczka bez BIK Mielec – jakie alternatywy?

Osoby z negatywną historią kredytową w Biurze Informacji Kredytowej także mogą liczyć wciąż na otrzymanie, gdyż liczy się również odpowiednia zdolność kredytowa. Wysokość otrzymywanych co miesiąc przychodów powinna być taka, aby umożliwiła spłatę zobowiązania.

Pożyczki prywatne to alternatywne finansowanie dla osób, które nie posiadają stałego dochodu, są dostępne także dla mieszkańców Mielec. Inwestorzy prywatni zwykle nie wymagają zaświadczenia o dochodach, ale przeważnie oczekują zabezpieczenia w postaci ruchomości lub nieruchomości.

Pożyczki w domu Klienta Mielec – od ręki

W dzisiejszych czasach dużą popularnością wśród pożyczkodawców cieszą się pożyczki udzielane przez Internet. Jest to opcja, która nie wymaga wielu formalności oraz sprawia, że środki otrzymujemy w mgnieniu oka. Klienci mogą też skorzystać ze sposobu stacjonarnego. Do domu/mieszkania Klienta przychodzi pracownik danej firmy i cały proces udzielenia pożyczki przeprowadza pod wskazanym adresem. Jest to opcja dostępna także dla mieszkańców Mielca oraz okolic. Klienci powinni jednak pamiętać, że liczba firm pożyczkowych, które działają w taki sposób jest ograniczona. Aktualnie w Mielcu tego typu pożyczek udzielają Bocian Pożyczki oraz Provident.

O czym jeszcze warto pamiętać?

Klienci powinni być uważni na branie pożyczek, bez wnikliwego sprawdzenia danej oferty, ponieważ może to grozić niebezpieczeństwem. Zanim podpiszemy umowę pożyczkową, musimy zwrócić uwagę na kilka kwestii, które pomogą nam uniknąć takiego ryzyka. O czym powinni pamiętać Klienci, którzy podejmują decyzję o takiej pożyczce w Mielcu? Przede wszystkim powinni wybrać zweryfikowaną i sprawdzoną wcześniej firmę pożyczkową. W tym celu warto sprawdzić, czy dany podmiot znajduje się w rejestrze Komisji Nadzoru Finansowego.

Pamiętajmy także o analizie oraz kontroli RRSO. Przydatną wiadomością jest fakt, że im niższe RRSO, tym mniej zapłacimy za daną pożyczkę. Strony internetowe pożyczkodawców oraz oferty, które nam przekazują, zawierają informacje na temat wysokości rzeczywistej stopy rocznego oprocentowania. Nie zapominajmy także o tym, aby do kosztów pożyczki  doliczyć nie tylko odsetki, ale także prowizje, ubezpieczenia i inne opłaty dodatkowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Prezes ING Banku Śląskiego Bankowcem Roku 2020
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
29 marca 2020

Prezes ING Banku Śląskiego Bankowcem Roku 2020

Credit Agricole w Łomży
Oddziały
author
Patryk Byczek
18 lipca 2019

Credit Agricole w Łomży

Nowe opłaty w PKO BP
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
04 listopada 2020

Nowe opłaty w PKO BP

Bardzo dobre wyniki Citi Handlowego
Wpisy
author
Patryk Byczek
15 maja 2018

Bardzo dobre wyniki Citi Handlowego

PKO BP w Brzozowie
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
02 października 2019

PKO BP w Brzozowie

Mieszkanie Plus w Wieluniu
Ekonomia
author
Dominika Sobieraj
25 lipca 2017

Mieszkanie Plus w Wieluniu

Porównaj