Pożyczki bez BIK Zawiercie

Pożyczki bez BIK Zawiercie

author
Aleksandra Gościnna
12 maja 2022

Chcesz wziąć pożyczkę, ale nie możesz dostać jej w banku? To jeszcze nie koniec możliwości – ani negatywna historia kredytowa, ani niska zdolność kredytowa nie są przeszkodą dla pożyczek pozabankowych. Pożyczki bez BIK z każdym rokiem są coraz popularniejsze. Ofert takich na rynku finansowym stale przybywa. Powinnismy jednak zwrócić uwagę na to, czy dana firma pożyczkowa cieszy się dobrą opinią wśród innych Klientów. Do spłaty pożyczki będziemy potrzebowali stałego dochodu. Sprawdź szczegóły.

Aktualnie na naszym rynku funkcjonuje bardzo duża ilość firm oferujących tego typu finansowanie. Oferty w zestawieniu są dostępne online lub w placówkach stacjonarnych w Zawierciu.

Pożyczki bez BIK Zawiercie - ranking

Pożyczki bez BIK w Zawierciu – szczegóły oferty:

Kwota pożyczki:od 100 do 60 000 zł
Spłata:od 3 do 120 miesięcy
Weryfikacja BIK:nie
Weryfikacja KRD:nie
Szybka wypłata:na konto
Jakie firmy:Profi Credit, Provident, Bocian Pożyczki
Prowizja:od 0%
RRSO:od 6,23%

Spis treści:

  1. Pożyczki bez BIK Zawiercie - ranking
  2. Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Zawierciu?
  3. Kto może otrzymać pożyczkę w Zawierciu?
  4. Wymagane dokumenty
  5. Ile kosztują pożyczki bez BIK w Zawierciu?
Zwiń spis treści

Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Zawierciu?

Prezentowane oferty dostępne są przez Internet. Do otrzymania pożyczki wystarczy:

1. Wybrać kwotę pożyczki i okres spłaty.

2. Wypełnić wniosek o pożyczkę.

3. Poczekać na decyzję pożyczkową.

4. Oczekiwać wypłaty pieniędzy na konto.

Podczas wypełniania wniosku potrzebne nam będą: dowód osobisty, telefon komórkowy i konto w banku. Będziemy musieli wskazać w nim podstawowe dane osobowe, swój zakład pracy oraz uzyskiwano wynagrodzenie.

W rzadkich przypadkach może się zdarzyć, że zostaniemy poproszeni o udokumentowanie uzyskiwanego dochodu.

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Sprawdź także:

Kredyt online – do 200 000 zł online

Pożyczki na dowód – bez zaświadczeń

Pożyczki bez baz – wysoka przyznawalność

Kto może otrzymać pożyczkę w Zawierciu?

Pożyczki są dostępne dla osób:

a) pełnoletnich,

b) z polskim obywatelstwem,

c) mieszkających w Polsce (w tym przypadku w Zawierciu),

d) posiadających stałe i udokumentowane dochody,

e) mających konto osobiste i telefon komórkowy.

Firmy przedstawione w rankingu przyzwalają na złą historię kredytową Klienta – wszelkie negatywne wpisy w rejestrze dłużników nie będą stanowiły przeszkody do wzięcia pożyczki.

Na rynku dostępne są także firmy pożyczkowe, które udzielają finansowania także osobom, których zadłużenie jest na tyle poważne, że mają na głowie komornika. Znajdziemy je jako pożyczki z komornikiem.

Wymagane dokumenty

Do wymaganych dokumentów zaliczamy zwykle tylko dowód osobisty. Przy wypełnianiu wniosku potrzebne będą dane z tego dokumentu jego numer i seria, data wydania/ważności oraz nazwa organu, który go wydał. Niektóre firmy, które udzielają pożyczek przez Internet, nie wymagają dodatkowo zaświadczeń o dochodach. Są to zatem pożyczki bez zaświadczeń.

Wnioskując składamy oświadczenie o dochodach oraz przechodzimy weryfikacje za pomocą aplikacji (najpopularniejsza to Kontomatik), która sprawdza nasz rachunek bankowy. Część pożyczkodawców może nas prosić o dostarczenie wyciągów z konta bankowego z ostatnich kilku miesięcy.

Mieszkasz w Zawierciu? Sprawdź pozostałe oferty:

Chwilówki Zawiercie – darmowe pożyczki

Pożyczki pozabankowe Zawiercie – szybka wypłata

Kredyt konsolidacyjny Zawiercie – minimum formalności

Kredyt gotówkowy Zawiercie  – na dowolny cel

Kredyt hipoteczny Zawiercie – ranking

Ile kosztują pożyczki bez BIK w Zawierciu?

Osoby zadłużone, które sięgają po tego rodzaju pożyczki, muszą liczyć się z faktem, że kosztują one więcej, niż oferty bankowe. Wszystko wynika bowiem z podwyższonego ryzyka, że Klient nie odda pożyczonej kwoty w odpowiednim terminie.

Pożyczki bez BIK oferowane dla mieszkańców miasta Zawiercie często charakteryzuje wysokie RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Jest to wskaźnik, który informuje nas o kosztach, które poniesiemy przy spłacie zobowiązania.

Dobrą opcją jest więc skorzystanie z rankingów ofert, dzięki którym możemy porównać dostępne możliwości i wybrać najtańszą. Co ciekawe, niektórzy pożyczkodawcy mają w swojej ofercie również pierwszą pożyczkę zupełnie za darmo. Oznacza to, że oddajemy wyłącznie tyle, ile pożyczyliśmy.

Także dla osób zadłużonych w Zawiercie

Z danych zebranych przez Biuro Informacji Kredytowej dowiadujemy się, że nawet 3 miliony Polek i Polaków nie radzi sobie ze spłatą swoich zobowiązań. Podobnie jest w przypadku mieszkańców Zawiercia i okolic. To oni najczęściej poszukują kredytu dla zadłużonych – bez sprawdzania w bazach dłużników. Część pożyczkodawców nie ma potrzeby weryfikowania swoich Klientów w Biurze Informacji Kredytowej, ERIF, KRD czy innych rejestrach.

Jest to zatem dobra oferta dla osób, które szybko potrzebują pieniędzy bez wychodzenia z domu. Bez problemu załatwimy wszystkie formalność przez Internet. Dodatkowo u części firm pożyczkowych nie ma potrzeby dostarczania zaświadczenia o dochodach – wystarczy, że złożymy oświadczenie o dochodach.  Firmy honorują większość źródeł dochodu: umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło lub własna działalność gospodarcza.

Pożyczka bez BIK Zawiercie – jakie alternatywy?

Negatywna historia kredytowa w Biurze Informacji Kredytowej nie musi być przeszkodą w otrzymaniu pożyczki. Liczy się bowiem również zdolność kredytową. Chodzi o to, aby otrzymywane co miesiąc dochody były wystarczające, by spłacać zobowiązanie.

Bez stałych przychodów starać można się co najwyżej o pożyczki prywatne – dostępne także dla mieszkańców Zawiercia i okolic. Pożyczki prywatne to oferty bez konieczności dostarczania zaświadczenia o dochodach, ale zwykle z koniecznością zastawu nieruchomości lub ruchomości.

Pożyczki w domu Klienta Zawiercie – od ręki

Firmy pożyczkowe coraz częściej decydują się na udzielenie finansowań przez Internet. Ułatwia to cały proces przyznania pożyczki oraz sprawia, że czas wypłaty środków jest przyspieszony. Wielu Klientów preferuje stacjonarną wizytę pracownika danej firmy i załatwienie wszelkich kwestii związanych z wzięciem pożyczki pod wskazanym adresem. Dla mieszkańców Zawiercia i okolic również istnieje taka możliwość. Warto mieć na uwadze jednak fakt, że liczba pożyczkodawców, którzy udzielają finansowań w ten sposób, stale się zmniejsza. Aktualnie tego typu pożyczki w Zawierciu oferuje Bocian Pożyczki oraz Provident.

O czym jeszcze warto pamiętać?

Dla Klientów ryzykownym jest podpisywanie umowy pożyczkowej, bez wcześniejszego sprawdzenia oferty. Dlatego przed zawarciem takiego porozumienia, warto pamiętać o kilku rzeczach, które pozwolą zminimalizować wystąpienie zagrożenia. O czym konkretnie warto pamiętać, zanim zdecydujemy się na tego typu oferty w Zawierciu? Po pierwsze, należy wybrać wyłącznie pewne firmy pożyczkowe. W tym przypadku warto sprawdzić, czy dany podmiot figuruje w rejestrze Komisji Nadzoru Finansowego.

Po drugie, należy też sprawdzić oraz zestawić ze sobą wysokości RRSO. Opłacalnym może się okazać fakt, że im mniejsze RRSO, tym niższa będzie kwota, jaką zapłacimy za daną pożyczkę. Na stronach internetowych pożyczkodawców i w ofertach, które od nich otrzymamy, bez problemu znajdziemy informacje o  rzeczywistej stopie rocznego oprocentowania. Pamiętajmy też, że kwota pożyczki to nie tylko odsetki, ale też koszty dodatkowe w postaci prowizji, ubezpieczenia oraz opłaty przygotowawczej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Koronawirus. Będą specjalne zasiłki dla studentów?
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
23 marca 2020

Koronawirus. Będą specjalne zasiłki dla studentów?

Waloryzacja emerytur 2019
Emerytura
author
Dominika Sobieraj
07 listopada 2018

Waloryzacja emerytur 2019

PKO BP w Jaworznie
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
20 sierpnia 2019

PKO BP w Jaworznie

Kredyt obrotowy dla firm
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
04 lutego 2019

Kredyt obrotowy dla firm

Hipoteka umowna – co to jest?
Ekonomia
author
Halszka Gronek
12 marca 2020

Hipoteka umowna – co to jest?

Rozsądnie wydajemy świadczenie 500+
Blog
author
Aneta Jankowska
22 sierpnia 2017

Rozsądnie wydajemy świadczenie 500+

Porównaj