Pożyczki bez BIK Zgierz

Pożyczki bez BIK Zgierz

author
Aleksandra Gościnna
11 maja 2022

Pożyczka bez BIK to produkt finansowy, który jest dostępny bez weryfikacji Klienta w Biurze Informacji Kredytowej. Nie oznacza to jedna, że Klienci nie będą w ogóle weryfikowani. Firmy pożyczkowe używają indywidualnych systemów, które pozwalają na szybkie sprawdzenie zdolności kredytowych potencjalnych pożyczkobiorców, a także sięgają po statystyki z Biur Informacji Gospodarczej. Tego rodzaju pożyczki dostępne są w całej Polsce, także dla mieszkańców Zgierza i okolic.

Aktualnie na naszym rynku funkcjonuje bardzo duża ilość firm oferujących tego typu finansowanie. Oferty w zestawieniu są dostępne online lub w placówkach stacjonarnych w Zgierzu.

Pożyczki bez BIK Zgierz - ranking

Pożyczki bez BIK w Zgierzu – szczegóły oferty:

Kwota pożyczki:od 100 do 60 000 zł
Spłata:od 3 do 120 miesięcy
Weryfikacja BIK:nie
Weryfikacja KRD:nie
Szybka wypłata:na konto
Jakie firmy:Profi Credit, Provident, Bocian Pożyczki
Prowizja:od 0%
RRSO:od 6,23%

Spis treści:

  1. Pożyczki bez BIK Zgierz - ranking
  2. Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Zgierzu?
  3. Kto może otrzymać pożyczkę w Zgierzu?
  4. Wymagane dokumenty
  5. Ile kosztują pożyczki bez BIK w Zgierzu?
Zwiń spis treści

Jak otrzymać pożyczkę bez BIK w Zgierzu?

Prezentowane oferty dostępne są przez Internet. Do otrzymania pożyczki wystarczy:

1. Wybrać kwotę pożyczki i okres spłaty.

2. Wypełnić wniosek o pożyczkę.

3. Poczekać na decyzję pożyczkową.

4. Oczekiwać wypłaty pieniędzy na konto.

Do wypełnienia wniosku pożyczkowego będziemy potrzebowali jedynie dowodu osobistego, telefonu komórkowego oraz konta w banku. We wniosku o pożyczkę wskazuje się dane osobowe oraz miejsce pracy i wysokość wynagrodzenia.

Jedynie w wyjątkowych przypadkach pożyczkodawca poprosi dodatkowo o udokumentowanie dochodu.

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Sprawdź także:

Kredyt online – do 200 000 zł online

Pożyczki na dowód – bez zaświadczeń

Pożyczki bez baz – wysoka przyznawalność

Kto może otrzymać pożyczkę w Zgierzu?

Pożyczki są dostępne dla osób:

a) pełnoletnich,

b) z polskim obywatelstwem,

c) mieszkających w Polsce (w tym przypadku w Zgierzu),

d) posiadających stałe i udokumentowane dochody,

e) mających konto osobiste i telefon komórkowy.

Wskazane wyżej firmy zezwalają na to, aby Klient miał negatywną historię kredytową – wpisy w BIKu i innych podobnych rejestrach nie będą przeszkodą w uzyskaniu pożyczki.

Na rynku dostępne są także firmy pożyczkowe, które udzielają finansowania także osobom, których zadłużenie jest na tyle poważne, że mają na głowie komornika. Znajdziemy je jako pożyczki z komornikiem.

Wymagane dokumenty

Do wypełnienia wniosku o finansowanie wystarczą dane z dowodu osobistego Klienta, czyli seria, numer, data ważności i nazwa organku, który dokument wydał. Wiele z firm, które udzielają pożyczek online, nie oczekuje dodatkowych zaświadczeń dochodowych. O takich pożyczkach mówi się pożyczki bez zaświadczeń.

We wniosku składamy także oświadczenie o dochodach lub jesteśmy weryfikowani za pomocą aplikacji (zwykle Kontomatik), która sprawdza rachunki bankowe. W niektórych wypadkach możemy być proszeni także o wyciągi z konta bankowego, które potwierdzą dochodu z ostatnich kilku miesięcy.

Mieszkasz w Zgierz? Sprawdź pozostałe oferty:

Chwilówki Zgierz – darmowe pożyczki

Pożyczki pozabankowe Zgierz – szybka wypłata

Kredyt konsolidacyjny Zgierz – minimum formalności

Kredyt gotówkowy Zgierz  – na dowolny cel

Kredyt hipoteczny Zgierz – ranking

Ile kosztują pożyczki bez BIK w Zgierzu?

Osoby zadłużone, które sięgają po tego rodzaju pożyczki, muszą liczyć się z faktem, że kosztują one więcej, niż oferty bankowe. Wszystko wynika bowiem z podwyższonego ryzyka, że Klient nie odda pożyczonej kwoty w odpowiednim terminie.

Pożyczki bez BIK oferowane dla mieszkańców miasta Zgierz często charakteryzuje wysokie RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Jest to wskaźnik, który informuje nas o kosztach, które poniesiemy przy spłacie zobowiązania.

Dobrą opcją jest więc skorzystanie z rankingów ofert, dzięki którym możemy porównać dostępne możliwości i wybrać najtańszą. Co ciekawe, niektórzy pożyczkodawcy mają w swojej ofercie również pierwszą pożyczkę zupełnie za darmo. Oznacza to, że oddajemy wyłącznie tyle, ile pożyczyliśmy.

Także dla osób zadłużonych w Zgierzu

Według danych Biura Informacji Kredytowej nawet 3 miliony Polaków może mieć problemy z uregulowaniem spłaty za zobowiązania. Wielu z nich to także mieszkańcy Zgierza i okolic. To oni najczęściej poszukują pożyczek dla zadłużonych, takich bez weryfikacji w rejestrze dłużników. Wielu pożyczkodawców nie weryfikuje bowiem swoich Klientów w Biurze Informacji Kredytowej, KRD, ERIF lub innych.

Są to świetne oferty dla osób, które szybko potrzebują gotówki bez konieczności wychodzenia z domu – formalności załatwimy online. Niektórzy pożyczkodawcy nie będą wymagać nawet zaświadczenia o dochodach – wystarczy im oświadczenie o dochodach. Większość firm pożyczkowych uznaje większość źródeł zarobków: umowę o pracę, umowę zlecenie, umowę o dzieło lub własną działalność gospodarcza.

Pożyczka bez BIK Zgierz – jakie alternatywy?

Przeszkodą do otrzymania pożyczki nie jest negatywny wpis w Biurze Informacji Kredytowej. Brana jest tak samo pod uwagę odpowiednia zdolność kredytowa Klienta. Oznacza to, że wysokość miesięcznych dochodów musi być wystarczająca do pokrycia spłaty zobowiązania.

Pożyczka prywatna to oferta odpowiednia dla osób bez regularnych dochodów. Prywatni inwestorzy nie wymagają raczej zaświadczenia o dochodach, ale mogą oczekiwać zabezpieczenia w postaci nieruchomości lub ruchomości. Z tej oferty skorzystać mogą mieszkańcy Zgierza i okolic miasta.

Pożyczki w domu Klienta Zgierz – od ręki

Większość pożyczkodawców decyduje się na udzielanie finansowania przez Internet. Jest to bardzo prosty sposób udzielenia pożyczki, który zapewnia szybki czas wypłaty. Niektórzy klienci wolą jednak tradycyjny sposób załatwienia finansowania. Preferują wizytę pracownika w swoim domu/mieszkaniu i załatwienie wszelkich formalności pod danym adresem. Taka możliwość jest dostępna dla mieszkańców Zgierza i okolic. Warto pamiętać, że aktualnie pożyczkodawcy ograniczają udzielania finansowania w ten sposób. Obecnie w Zgierzu takie pożyczki oferuje Bocian Pożyczki oraz Provident.

O czym jeszcze warto pamiętać?

Dla wielu osób może okazać się ryzykowne branie pożyczek bez wnikliwej weryfikacji oferty. Zanim podpiszemy umowę, warto abyśmy pamiętali o kilku kwestiach, które pomogą nam uniknąć zagrożenia. O czym konkretnie musimy pamiętać, jeśli decydujemy się na tego typu oferty w Zgierzu? Po pierwsze, należy wybrać wyłącznie sprawdzoną firmę pożyczkową. Wiarygodność wybranej placówki możemy sprawdzić, poprzez odnalezienie jej w spisie Komisji Nadzoru Finansowego.

Po drugie, warto porównać i sprawdzać wysokość RRSO. Faktem jest, że im niższa rzeczywista roczna stopa oprocentowania, tym mniej zapłacimy za daną pożyczkę. Wiadomości na temat wartości procentowej całkowitej kwoty pożyczki w stosunku rocznym możemy znaleźć na stronach internetowych pożyczkodawców oraz w ofertach, które od nich dostaniemy. Nie zapominajmy też o tym, że koszty pożyczki to nie tylko odsetki, ale również opłaty dodatkowe, takie jak prowizje, ubezpieczenia czy opłaty przygotowawcze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Alior Bank w Częstochowie
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
20 maja 2019

Alior Bank w Częstochowie

SKOK Chmielewskiego Białystok
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
01 maja 2021

SKOK Chmielewskiego Białystok

Wieczorne dostawy od Allegro
Wpisy
author
Aneta Jankowska
07 października 2017

Wieczorne dostawy od Allegro

WeWork w Polsce
Aktualności
author
Aneta Jankowska
15 maja 2018

WeWork w Polsce

Styczniowa oferta obligacji Skarbu Państwa
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
28 grudnia 2019

Styczniowa oferta obligacji Skarbu Państwa

Indywidualny rachunek podatkowy – najważniejsze informacje
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
01 sierpnia 2019

Indywidualny rachunek podatkowy – najważniejsze informacje

Porównaj