Promocje bankowe
Promocja: „Konto Mega Oszczędnościowe – XXIII edycja” w Alior Banku
Promocje bankowe

Promocja: „Konto Mega Oszczędnościowe – XXIII edycja” w Alior Banku

author
22 kwietnia 2022

Kategorie:

Promocja: „Nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit – edycja XXXVI” w Banku Millennium

W Banku Millennium trwa promocja związana z Kontem Oszczędnościowym Profit, w której Klienci instytucji mogą zyskać oprocentowanie wynoszące 1,6% na 60 dni dla kwoty do 100 000 złotych. Promocja trwa do 16 kwietnia 2022 roku. Sprawdź szczegóły.

Promocja: „Mega szansa” w BNP Paribas

W BNP Paribas trwa promocja, w której nowi Klienci banku za założenie konta i spełnienie prostych warunków promocji mogą zgarnąć 500 złotych premii w gotówce. Promocja trwa do 30 kwietnia 2022 roku Sprawdź warunki.

Promocja: „Polecam mój Bank – 2022/edycja I” w Santander Bank Polska

W Santnader Bank Polska trwa promocja, w której nowi Klienci w zamian za otworzenie konta z polecenia mogą zgarnąć 80 złotych premii w formie bonu do wybranego sklepu lub biletów do wybranego kina. Promocja trwa do 30 czerwca 2022 roku. Sprawdź warunki.

Promocja: „Konto Mega Oszczędnościowe – XXII edycja” w Alior Banku

W Alior Banku trwa kolejna edycja promocji Konta Mega Oszczędnościowego, w której w zamian za spełnienie prostych warunków Klienci mogą zyskać oprocentowanie wynoszące 2,5% an okres 3 miesięcy dla kwoty do 100 000 złotych. Sprawdź warunki.

Promocja: „Konto w marcu” w BNP Paribas

W BNP Paribas trwa promocja, w której nowi Klienci mogą zgarnąć nagrodę w wysokości 400 złotych. Aby zgarnąć premię wystarczy założyć Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową oraz spełnić proste warunki promocji. Promocja trwa do 1 kwietnia 2022 roku. Sprawdź szczegóły.

Promocja: “Super okazja” w BNP Paribas

W BNP Paribas trwa promocja, w której nowi Klienci w zamian za otworzenie konta i spełnienie banalnych warunków mogą zgarnąć 450 złotych premii. Promocja trwa do 7 kwietnia 2022 roku. Sprawdź warunki.

Promocja: „Przyjazny bonus” w BNP Paribas

W BNP Paribas trwa promocja, w której w zamian za założenie konta i spełnienie prostych warunków Klienci mogą zgarnąć 450 złotych premii w postaci nagród gotówkowych i rzeczowych. Promocja trwa do 4 kwietnia 2022 roku. Sprawdź warunki.

Promocja: „100 zł na zakupy” w Santander Bank Polska

W Santander Bank Polska trwa szybka i prosta promocja, w której w zamian za założenie Konta Jakie Chcę wraz z kartą debetową oraz spełnienie bardzo prostych warunków oferty, Klienci mogą zgarnąć 100 złotych na zakupy do Decathlon. Promocja trwa do 31 marca 2022 roku a pula promocyjnych wniosków wynosi 2000 sztuk. Sprawdź warunki.

Promocja: „Przezakupy z kartą Visa Debit FX – edycja II” – w Banku Pekao

W Banku Pekao trwa promocja, w której nowi Klienci w zamian za założenie konta oraz spełnienie prostych warunków mogą zgarnąć bony do Allegro o wartości 200 złotych. Promocja trwa do 31 marca 2022 roku a pula wniosków promocyjnych wynosi 1300 sztuk. Sprawdź warunki.

Promocja: „Ty kupujesz – my zwracamy do 660 zł” w Citi Handlowy

W Citibanku trwa promocja, w której Klienci w zamian za wyrobienie karty kredytowej i aktywne wykorzystywanie jej mogą zgarnąć do 660 złotych zwrotu. Promocja trwa do momenty wyczerpania puli wniosków promocyjnych. Sprawdź warunki.

Promocja: “eKonto osobiste plus premia – edycja III” w mBanku

W mBanku trwa kolejna edycja promocji, w której nowi Klienci w zamian za otworzenie konta oraz spełnienie warunków mogą zgarnąć 300 złotych premii. Promocja trwa do 29 czerwca 2022 roku. Sprawdzamy szczegóły.

Promocja: „Zakupy z kontem – edycja II” w Santander Bank Polska

Santander Bank Polska wystartował z drugą edycją promocji, w której nowi Klienci w zamian za otworzenie konta i spełnienie warunków oferty mogą zgarnąć 100 złotych premii. Promocja trwa do 28 lutego 2022 roku. Sprawdzamy szczegóły.

Promocja: „Konto w dobrej kondycji” w BNP Paribas

W BNP Paribas trwa promocja, w której nowi Klienci za otworzenie konta i spełnienie warunków mogą zgarnąć 400 złotych w gotowce. promocją trwa do 6 marca 2022 roku. Sprawdź szczegóły.

Promocja: „Zgarnij Premię z Kontem Mój Biznes Banku Millennium – 3 edycja” w Banku Millennium

W Banku Millennium trwa promocja, w której nowi Klienci w zamian za założenie konta Mój Biznes oraz spełnienie prostych warunków mogą zgarnąć 200 złotych premii. Promocja trwa do 15 marca 2022 roku.

Promocja: „Punkty na start z Bankiem Pekao S.A. – edycja VIII”

W Banku Pęka trwa kolejna edycja promocji programu Bezcenne Chwile, w której za spełnienie banalnych warunków można zgarnąć 50 złotych w formie Punktów Bezcenne Chwile. Promocja trwa do 31 marca 2022 roku.

Promocja „Konto z premią 300 zł” w Santander Bank Polska

W Santander Bank Polska trwa promocja, w której nowi Klienci w zamian za otworzenie konta i spełnienie warunków oferty zgarną nawet 350 złotych premii. Promocja trwa do 28 lutego 2022 roku. Sprawdź warunki.

Promocja „Płać kartą i zyskaj bony do Biedronki” w mBanku

W mBanku trwa promocja, w której w zamian za założenie karty kredytowej i spełnienie prostych warunków Klienci otrzymają 200 złotych do wykorzystania w Biedronce. Promocja trwa do 20 kwietnia 2022 roku. Sprawdź warunki.

Promocja: „Skille w finansach” w PKO BP

W PKO BP trwa promocja, w której młodzi Klienci w zamian za założenie rachunku i spełnienie prostych warunków promocji mogą zgarnąć nagrody gamingowe o wartości 514 złotych. Promocja trwa do 6 marca 2022 roku. Sprawdź warunki.

Promocja: „Aż 360 zł z Kontem 360° – II edycja” w Banku Millennium

W Banku Millennium trwa druga edycja promocji, w której nowi Klienci w zamian za otworzenie konta oraz spełnienie prostych warunków mogą zgarnąć 360 złotych premii w gotówce. Promocja trwa do 31 marca 2021 roku. Sprawdź warunki.

Promocja: „Bonus na wiosnę” w BNP Paribas

W BNP Paribas trwa promocja, w której nowi Klienci w zamian za założenie konta i spełnienie prostych warunków mogą zgarnąć łącznie 330 złotych premii. Promocja trwa do 28 lutego 2022 roku.

Promocja: „Otwórz Konto Przekorzystne dla młodych i otrzymaj nagrodę 200 zł” – edycja III

W Banku Pekao trwa promocja, w której młodzi Klienci instutucji w zamian za otworzenie konta dla młodych oraz spełnienie prostych warunków promocji mogą zgarnąć 200 złotych premii w gotówce. Promocja trwa do 31 marca 2022 roku. Sprawdź warunki.