Od 26 kwietnia 2018 roku w sklepach Kaufland będzie można zbierać i płacić punktami Payback. Kartę można nabyć w placówkach sklepu, bądź składając wniosek przez Internet. Zebrane przez Klientów punkty będą mogły być wymienione na nagrody lub zakupy także u innych partnerów programu.

Autor: Patryk Byczek
Dodano: 26.04.2018
Udostępnij:

Każde wydane 3 złote w sklepie Kaufland będzie owocowało jednym zdobytym punktem Payback. Dodatkowo w ramach obowiązujących promocji punktów będzie można zdobyć jeszcze więcej. Warto podkreślić, że program lojalnościowy nie działa jednak na wszystkie artykuły, które można kupić w jednej z placówek. 


źródło grafiki: https://www.kaufland.pl/dla-klienta/payback.html
 

Promocje Payback w sklepach Kaufland

26 kwietnia bieżącego roku za pierwszą transakcje w sieci sklepów Kaufland można otrzymać aż 200 promocyjnych punktów Payback. Nowi Klienci, którzy karty nie posiadali wcześniej, również mogą liczyć na bonusowe punkty w zamian za rejestrację karty i dowolną transakcję. 

Ponadto, wykorzystując zebrane punkty jednocześnie zyskujemy nowe. Każdy Klient, który zdecyduje się wymienić 1000 punktów na zakupy, bądź nagrodę, otrzyma od Kauflandu zwrot w wysokości 200 punktów. Z innych promocji można skorzystać używając aplikacji, serwisu internetowego oraz wykorzystując kupony fizyczne, które można otrzymać przy kasie w każdym ze sklepów sieci.


źródło grafiki: https://www.kaufland.pl/dla-klienta/payback.html

Jak zdobyć kartę

Kartę można zdobyć wykorzystując jeden z trzech możliwych sposobów. Pierwsze dwa dotyczą rejestracji karty online, na stronie sklepu Kaufland lub na stronie Payback. Należy wejść w odpowiednie opcje, wypełnić formularz zgłoszeniowy i odebrać kartę. Trzecim sposobem jest rejestracja karty w sklepie. W każdej placówce będzie rozstawione konkretne miejsce, do którego będzie mógł się udać każdy Klient w celu wyrobienia własnej karty.


źródło grafiki: https://www.kaufland.pl/dla-klienta/payback.html
 

Za co nie dostaniemy punktów

Nie każda kategoria zakupowa bierze udział w wymianie „3 złote za 1 punkt”. Kupując:
 

  • alkohol,

  • papierosy elektroniczne,

  • produkty lecznicze,

  • preparaty do do karmienia niemowląt, 

  • wyroby i rekwizyty tytoniowe,

  • bony upominkowe,

  • karty płatnicze,

punktów nie otrzymamy, ponieważ te artykuły nie są brane pod uwagę przy przeliczaniu wydanej kwoty na punkty Payback.
 

Aplikacja Payback
 

Warto pamiętać, że użytkownicy korzystający z aplikacji Payback mają o wiele lepiej. To tam pojawiają się e-kupony, które można wykorzystać podczas zakupów, dostając jednocześnie jeszcze więcej punktów. 

Sieć sklepów Kaufland

W całej Europie funkcjonuje mniej więcej 1200 placówek sklepów Kaufland, w których zatrudnionych jest ponad 150 000 pracowników. Na terenie naszego kraju działa ponad 200 sklepów tej sieci.

Stan konta Payback

Sumę zebranych punktów można bardzo łatwo sprawdzić. Wykorzystując aplikację mobilną lub stronę internetową w każdej chwili można poznać liczbę punktów, którą dysponujemy. Warto też podpytać osobę, która obsługuje nas w sklepie – pracownik również może sprawdzić ile punktów zebraliśmy na naszej karcie.
 

Komentarze