Reklama nowej aplikacji od Millenium Banku

Reklama nowej aplikacji od Millenium Banku

author
Alicja Uzarowicz
18 lipca 2019

12 lipca bieżącego roku swoją premierę miała najnowsza reklama aplikacji mobilnej Banku Millenium. Znany z filmików na YouTube jak i poprzednich reklam prezenter Radosław Kotarski porównuje w niej nowe rozwiązania aplikacji kitesurfingu. W jaki sposób bankowcy postanowili porównać te zgoła dwie różne dziedziny?

Od piątku 12 lipca 2019 r. w telewizji rozpoczęła się emisja reklamy Banku Millenium. Przedmiotem spotu jest nowa aplikacja mobilna, o której jak już to nastąpiło wielokrotnie opowiada Radosław Kotarski. Reklama nawiązuje w swojej treści do prędkości poruszania się na wodzie kitesurferów.

W jaki sposób specjaliści od marketingu Banku Millenium postanowili powiązać funkcjonalność aplikacji z uprawianiem wodnego sportu? Reklama tłumaczy, iż przy sprzyjających warunkach kitesurfer potrafi rozwinąć prędkość nawet 100 km/h. Właśnie na tej szybkości postanowili oprzeć swoje porównanie reklamodawcy.

Zgodnie z dalszym wywodem znanego pierwotnie z YouTube, a w dalszej kolejności właśnie z reklam Millenium Banku, Radka Kotarskiego, szybkość jest również jedną z ważniejszych cech, jakie posiada nowa aplikacja mobilna Banku. Jakie inne funkcje posiada reklamowane narzędzie?

reklama

Fot. Millenium Bank

 

Koniec eurobanku – Bank Millenium przejmuje markę.

Reklama wyjaśnia funkcjonalność aplikacji

Wspomniana szybkość aplikacji mobilnej gwarantuje szereg możliwości jej użytkownikom. Zgodnie z komunikatem Banku Millenium na tenże temat nowa aplikacja „zapewnia wygodny dostęp do finansów i pozwala równie szybko wykonać wiele transakcji”. Mowa tutaj o na przykład płaceniu telefonem czy kartą.

Nowe narzędzie, którego funkcje prezentuje reklama umożliwia także dokonywanie przelewów podając numer telefonu zamiast numeru konta. Jest to niezwykle wygodne i szybkie narzędzie, zdaniem specjalistów od marketingu Millenium zasługujące na porównanie do kitesurferów.

W swoim komunikacie Bank podkreśla, iż ich najnowsza aplikacja pozwala na szeroką personalizację klienta oraz jest niebywale użyteczna. Co więcej, bank postanowił kolejne funkcje prezentować stopniowo, aby klienci mieli czas na zapoznanie się z każdą z nowych usług i możliwości.

reklama

Płatność za autostradę z aplikacji Banku Millennium.

Biometria w aplikacji Millenium Banku

Reklama wspomina również o zastosowaniu technologii biometrii przy tworzeniu nowej aplikacji dla Millenium Banku. Logowanie do niej może zostać dokonane przy użyciu odcisku palca, jak również za pomocą technologii rozpoznawania twarzy. Narzędzie zawiera również funkcję chatbota.

Ten swoisty przewodnik po aplikacji reaguje na rozmowę językiem naturalnym i umożliwia realizację niektórych transakcji. Poza kwestiami czysto bankowymi, aplikacja posiada wiele innych funkcjonalności, na przykład możliwość wykupu polisy ubezpieczeniowej.

Chociaż reklama nie zagłębia się tak znacznie w możliwości, jakie daje nowa aplikacja Millenium, to sam Bank w komunikacie przytacza także możliwość wykupu ubezpieczenia komunikacyjnego oraz turystycznego. Co więcej, klienci banku dzięki aplikacji zapłacą za bilet komunikacji miejskiej czy parking.

W aplikacji można ponadto zmienić dane dokumentu tożsamości i aktualizować różne inne dane dotyczące konta. Przygotowaniem najnowszego spotu zajęła się agencja Change Serviceplan, a produkcją firma Corner Shop. Reklama emitowana będzie na wybranych kanałach ogólnopolskich w telewizji oraz na kanale YouTube poświęconym Bankowi Millenium.


Źródła:
https://www.bankmillennium.pl/o-banku/centrum-prasowe/informacje-prasowe/-/news-info/nowa-reklama-aplikacji-mobilnej-banku-millennium-12-07-2019

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Bank Pekao w Różanie
Oddziały
author
Patryk Byczek
04 sierpnia 2019

Bank Pekao w Różanie

Santander Bank Polska w Częstochowie
Oddziały
author
Patryk Byczek
04 czerwca 2019

Santander Bank Polska w Częstochowie

Sopot najbardziej luksusowym miejscem dla Polaków
Wpisy
author
Aneta Jankowska
18 sierpnia 2018

Sopot najbardziej luksusowym miejscem dla Polaków

Znaczek z okazji jubileuszu PKO BP
Bez kategorii
author
Aneta Jankowska
12 lutego 2019

Znaczek z okazji jubileuszu PKO BP

Credit Agricole w Świdniku
Oddziały
author
Patryk Byczek
06 sierpnia 2019

Credit Agricole w Świdniku

Porównaj