Revolut podbija polski rynek finansowy. CNBC, czyli największa na świecie sieć telewizyjnych kanałów informacyjnych o tematyce ekonomicznej mówi o niej jasno - jest to „wyrafinowana aplikacja, która została stworzona w oparciu o niesamowitą technologię”. Nowy country manager firmy, Karol Siadaj, dba o popularyzację aplikacji wśród Polaków. W planach Revoluta jest obsługiwanie 150 000 klientów z naszego kraju.  

Autor: Dominika Sobieraj
Dodano: 10.03.2018
Udostępnij:

Obecnie fintech z Londynu znalazł w Polsce 50 000 klientów, a w najblizszym czasie (do końca 2018 roku) liczba ta ma być potrojona. Nikolay Storonsky, założyciel i Prezes Revolut, wyjaśnia: 

"Jesteśmy tu by dostarczyć polskim konsumentom alternatywę w postaci innowacyjnej bankowości i łatwy dostęp do usług finansowych dla każdego, kto chce zwiększyć bezpośrednią kontrolę nad swoimi finansami. Chcemy nie tylko przedefiniować tradycyjne usługi finansowe, ale oprzeć je całkowicie na technologii, oferując cyfrowy portfel do zarządzania domowym budżetem i kategoryzacji wydatków, rozszerzony zakres bezpieczeństwa, z opcją zablokowania i odblokowania karty na jedno kliknięcie czy kontrolą dostępu opartą na geolokalizacji"

Bezpłatne konto w 25 walutach

Revolut oferuje założenie darmowego konta w aplikacji, która pozwala na obracanie 25 walutami bez dodatkowej opłaty. Do konta można także zamówić dedykowaną kartę płatniczą, dzięki której – również bez dodatkowej opłaty – można płacić zbliżeniowo za granicą. To rewolucja w płatnościach w obcej walucie, ponieważ dotąd we wszystkich bankach trzeba było z tego tytułu opłacać prowizję. 

Więcej o aplikacji Revolut przeczytasz w naszym artykule Wszystko o aplikacji Revolut


 

Skąd pobrać aplikację w Polsce? 

Aplikację możemy pobrać z każdego miejsca w Polsce. Dostępna jest ona zarówno w sklepie Google Play, jak i App Store.  Aplikacja jest dostępna na sprzęty:
 

  • iPhone (min. iOS 8),
  • iPad (min. iOS 8),
  • telefony z systemem Android (min. 4.3) i minimalnym rozmiarem ekranu 3,5”.


źródło grafiki: https://www.revolut.com/pl/

Komentarze