Samochód z dostawą do domu?

Samochód z dostawą do domu?

author
Alicja Uzarowicz
25 marca 2020

Koronawirus odbił swoje piętno na prawie każdej branży. Ze względu na zagrożenie chorobą COVID-19 wiele firm postanowiło zmienić nieco charakter swoich usług. Jak pandemia wpłynęła na rynek motoryzacyjny? Spółki robią wszystko, by klient mógł kupić czy wynająć samochód z jak najmniejszym ryzykiem.

Jak się okazuje, doręczanie zamówień nie musi polegać tylko na przekazywaniu przesyłek przez listonoszy i kurierów. Z bezpłatną dostawą do domu możemy zamówić w dobie koronawirusa nawet samochód. A znaczna liczba Polaków odczula nagłą potrzebę posiadania własnego pojazdu.

Sprawdź także: Kredyt na samochód używany

Warto podkreślić, że często ciężko jest wygospodarować w tych niepewnych czasach odpowiednią ilość środków na zakup nowego pojazdu. Samochód można jednak wynająć czy wydzierżawić nawet na długi czas. Takie usługi oferuje na przykład firma Carsmile, która samochód dostarczy bezpłatnie pod dom klienta.

Jeżdżenie komunikacją miejską jest obecnie nieco ryzykowne. A w obliczu konieczności zmniejszenia kontaktu z innymi ludźmi do minimum wiele przedsiębiorców potrzebuje teraz auta. Wśród zawodów, którzy szukają ofert na wynajem aut znajdują się na przykład weterynarze, firmy gastronomiczne oraz właściciele aptek.

Samochód z dostawą do domu?

Firma Carsmile postanowiła dostosować swoje usługi do panujących obecnie na rynku motoryzacyjnym warunków. Wśród nowych usług, zapewnianych specjalnie ze względu na trwającą pandemię, najważniejszą jest bezpłatna dostawa samochodu pod miejsce zamieszkania klienta.

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Sprawdź najlepsze:

 

Kredyty przez Internet – wypłata nawet w 1 dzień

 

Pożyczki na dowód – wypłata nawet w 15 minut

Warto podkreślić, że podczas takiej nietypowej dostawy dochodzi do bezpiecznej procedury przekazania pojazdu. Kontakt z dostawcą jest ograniczony do koniecznego minimum, a pojazd przed przekazaniem poddawany jest dezynfekcji. Gdyby obecną sytuację określić mianem testu sprzedaży aut przez Internet, to Carsmile zdał śpiewająco.

"

Znosimy opłatę za dostawę auta pod dom. Wprowadzamy ponadto specjalną procedurę wydawania samochodów contactless, analogiczną do procedur. Wszystkie czynności związane już nie tylko z wyborem, ale też z odbiorem auta, można teraz załatwić bez wizyty w salonie i z zachowaniem maksimum bezpieczeństwa  wdrożonych przez kurierów

– powiedział Łukasz Domański, prezes Carsmile.

Koronawirus impulsem do rozwoju e-sprzedaży samochodów?

W każdej sytuacji warto poszukiwać pozytywów. W przypadku epidemii koronawirusa, która zagraża zdrowiu publicznemu i niektórym działom gospodarki, inne powinny się rozwijać i wykorzystać otrzymaną szansę. Niestety w Polsce sprzedaż aut online nie jest jeszcze tak rozwinięta, jak za granicą.

Obecna sytuacja, która zmusza do zmian, by umożliwić przetrwanie firm motoryzacyjnych w trudnych warunkach, powinna zostać przyjęta jako lekcja sprzedaży samochodów online. Największy problem z rozwojem swojej działalności online mają dealerzy samochodowi.

"

My nie musimy się tego uczyć, bo sprzedaż przez Internet i obsługa zdalna użytkowników jest czymś, na czym się bardzo dobrze znamy. Sieci dealerskie mają jednak poważny problem. Dlatego chętnie udostępnimy naszą technologię dealerom, aby mogli też mogli przetestować sprzedaż online

– powiedział Michał Knitter, wiceprezes Carsmile.


Źródła:
Carsmile.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Alior Bank w Aleksandrowie Łódzkim
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
09 lipca 2019

Alior Bank w Aleksandrowie Łódzkim

Konsolidacja chwilówek
Pożyczki
author
Aleksandra Gościnna
30 października 2022

Konsolidacja chwilówek

Pożyczki bez zaświadczeń Kętrzyn
Pożyczki miasta
author
Patryk Byczek
01 lipca 2017

Pożyczki bez zaświadczeń Kętrzyn

Kasa Stefczyka Rawicz
Oddziały
author
Patryk Byczek
18 października 2020

Kasa Stefczyka Rawicz

Santander Consumer Bank Starogard Gdański
Oddziały
autor wpisu
Dorota Cholewicka
05 czerwca 2021

Santander Consumer Bank Starogard Gdański

Porównaj