Santander Bank Polska udostępnił portal RazemPokonamy.pl

Santander Bank Polska udostępnił portal RazemPokonamy.pl

author
Patryk Byczek
26 kwietnia 2020

Santander Bank Polska ruszył z ogólnodostępnym portalem RazemPokonamy.pl, na którym będą dostępne najprzydatniejsze i najbardziej rzetelne wskazówki oraz informacje dotyczące ułatwień przetrwania epidemii koronawirusa. Nowy serwis jest częścią międzynaporowej odpowiedzialności Grupy – Santander. All. Together. Now.

RazemPokonamy.pl to strona internetowa publikująca aktualizowane i weryfikowane na bieżąco treści, których linki prowadzą do rzetelnych i bezpiecznych źródeł informacji. Powstanie portalu ma na celu przekazywanie informacji, a także agregowanie najpotrzebniejszych treści w trakcie panującej w Polsce epidemii koronawirusa w Polsce.

W tym trudnym dla wszystkich czasie chcemy być partnerem dla naszych Klientów – nie tylko w kwestiach finansowych, ale też, aby ułatwić im codzienne życie. Jesteśmy instytucją zaufania publicznego i działamy odpowiedzialnie – wprowadzamy wiele finansowych udogodnień dla naszych Klientów, które łagodzą skutki sytuacji oraz włączamy się aktywnie w pomoc polskim szpitalom. Widzimy również potrzebę zwiększenia naszego zaangażowania w kontakcie z Klientami i wyjścia poza ramy dotychczasowej współpracy biznesowej. Odpowiedzią na tę potrzebę jest powstanie portalu informacyjnego RazemPokonamy.pl.

– mówił cytowany w komuniakacie Michał Gajewski, prezes zarządu Santander Bank Polska.

Portal RazemPokonamy.pl

Nowo powstała strona udostępnia oficjalne komunikaty, regulacje oraz doniesienia, które na bieżąco stara się publikować rząd i służba zdrowia. Informacje dotyczą programów pomocowych dla gospodarstw domowych, firm oraz osób z jednoosobową działalnością gospodarczą. Widoczne na stronie artykuły uporządkowano tematycznie, dzięki czemu poruszanie się po portalu jest proste i przyjazne dla czytelników.

Dodatkowo Bank przygotował specjalną sekcję „Jak możesz pomóc”, która skierowana jest do osób chcących włączyć się w walkę z epidemią. We wspomnianej sekcji znajduje się szczegółowa lista akcji wolontariackich, do których dołączono link do oficjalnych platform pozwalających na przekazanie środków pieniężnych na akcje charytatywne oraz nawiązanie współpracy.

W sekcji „Aktywności w domu” można znaleźć pomysły oraz porady dotyczące ciekawych form spędzania czasu w domu. Chodzi o:

– codzienną naukę nowych umiejętności,
– atrakcyjne formy rozrywki i wspólne zajęcia dla całej rodziny: zabawy z dziećmi, gotowanie,
– wskazówki i narzędzia do bardziej efektywnej pracy zdalnej.

Sekcja „Zdrowie” skierowana jest do osób poszukujących ćwiczeń, które można wykonywać w domu. Aktywności rekomendowane są przez profesjonalistów. Można tam znaleźć również adres strony prowadzący do testy diagnostycznego online. Umieszczona w sekcji interaktywna mapa wskaże Użytkownikom portalu:

– najbliższe ośrodki zdrowia,
– apteki,
– sklepy,
– oddziały i bankomaty wszystkich banków. 

Obecna sytuacja stanowi dla nas wszystkich ogromne wyzwanie, w tym w aspekcie poznawczym, dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć portal, który będzie agregować rzetelne informacje i oficjalne komunikaty w jednym miejscu. Nasz serwis będzie stanowił bazę praktycznej wiedzy, usystematyzowanej i łatwo dostępnej. Będzie też rozbudowywany adekwatnie do bieżących wydarzeń, aby jak najlepiej spełniać swoją funkcję.

– mówił cytowany w komunikacie Artur Sikora, dyrektor obszaru Komunikacji Korporacyjnej i Marketingu w Santander Bank Polska.


Santander Bank Polska

Santander Bank Polska jest bankiem uniwersalnym z siedzibą zlokalizowaną w Warszawie. Obecnie jest drugim największym bankiem w Polsce pod względem aktywów i liczby posiadanych placówek. Pod koniec 2018 roku aktywa SBP wynosiły ponad 206 000 000 000 złotych. Bank obsługiwał aż 611 placówek, w których pracowało 611 pracowników. Prezesem instytucji jest Michał Gajewski.

Santander Bank Polska przejął działalność Banku Zachodniego WBK. Ten powstał w wyniku połączenia Banku Zachodniego z Wielkopolskim Bankiem Kredytowym w 2001 roku. Od 2011 roku należał do hiszpańskiej grupy Santander.

W listopadzie 2018 roku SBP przejął również wydzieloną część Deutsche Bank Polska. W związku z tym Santander Bank Polska zyskał blisko 400 000 nowych Klientów detalicznych, private banking oraz biznesowych.


źródło: https://media.santander.pl/pr/500095/razempokonamy-pl-nowy-portal-internetowy-santander-bank-polska-pomoze-w-czasach-koronawirusa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Kwota wolna od zajęcia na rachunku bankowym
Porady
autor wpisu
Tadeusz_Miziak
13 września 2016

Kwota wolna od zajęcia na rachunku bankowym

mBank placówki w Sopocie
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
04 lutego 2019

mBank placówki w Sopocie

Jak złożyć reklamację w Banku Pocztowym
Wpisy
author
Aneta Jankowska
08 listopada 2016

Jak złożyć reklamację w Banku Pocztowym

Profi Credit w Kętrzynie
Wpisy
author
Dominika Sobieraj
07 czerwca 2019

Profi Credit w Kętrzynie

PKO BP w Dusznikach-Zdroju
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
05 października 2019

PKO BP w Dusznikach-Zdroju

Porównaj