Santander Bank zaprasza do wspólnego marszu

Santander Bank zaprasza do wspólnego marszu

author
Alicja Uzarowicz
19 lipca 2019

Santander Consumer Bank patronuje w te wakacje Pucharom Regionalnym Nordic Walking. Po sześciu przystankach pora na Wągrowiec, gdzie amatorzy marszu z kijkami będą mogli 21 lipca wybrać pomiędzy dwoma dystansami. Organizatorzy przewidzieli także trasę Mini Nordic Walking, która zająć ma dzieciaki podczas konkurencji ich rodziców.

W ramach Regionalnych Pucharów Nordic Walking pod patronatem Santander Consumer Bank odbyło się już sześć etapów. Najbliższe wydarzenie z cyklu marszów z kijkami odbędzie się 21 lipca w Wągrowcu. W swoim oficjalnym komunikacie Santander Consumer Bank serdecznie zaprasza do wzięcia udziału.

Zawodnicy zmierzą się na trasach o długościach 5 i 10 km. Organizatorzy przygotowali także specjalną trasę dla najmłodszych – Mini Nordic Walking o długości 400 m i przeznaczony dla dzieci do lat 8. Osoby biorące udział w marszu powalczą o Puchar Wielkopolski. Do akcji przyłączyć się mogą indywidualni fani nordic walking jak i całe drużyny.

Zawodnicy podzieleni zostaną na odpowiednie grupy wiekowe oraz pod względem płci. Organizatorzy zachęcają do wzięcia udziału całe rodziny – osoby niepełnoletnie do marszu mogą dołączyć bezpłatnie. Nie zabraknie także rozrywki dla osób niepełnosprawnych, którym Santander Consumer Bank proponuje spróbować chociażby na dystans 5 km.

santander

Polaków portfel własny: w drodze raport Santander Consumer Bank

Zawody nordic walking z Santander Consumer Bank

Nordic walking nie należy do najbardziej męczących sportów. Do wydarzenia poza samym Santander Consumer Bankiem zachęca także Polska Federacja Nordic Walking. Zdaniem jej przedstawiciela jest to dyscyplina sportu odpowiednia dla całych rodzin. Co więcej, jest to świetna okazja dla osób na co dzień zapracowanych, aby zażyć trochę ruchu.

"

Do startu w zawodach nie potrzeba specjalnego przygotowania, są organizowane głównie z myślą o tych, którzy chcą sprawdzić się w rywalizacji i poprawić swoją kondycję fizyczną

– powiedział Arkadiusz Kozak z Polskiej Federacji Nordic Walking, cytowany w komunikacie Santander Consumer Bank.

santander

Nordic walking z Santander Consumer Bankiem

Sportowy sukces Santander Consumer Banku

Rosnąca popularność zawodów pod patronatem Santander Consumer Banku świadczy o niebagatelnym sukcesie. Coraz więcej Polaków decyduje się bowiem na aktywne spędzanie wolnego czasu dzięki inicjatywom tego podmiotu rynku finansowego.

Takie akcje świetnie wpasowują się w ideę CSR (Corporate Social Responsibility – z ang. społeczna odpowiedzialność przedsiębiorstw), którą stara się wypełniać coraz więcej banków. Santander Consumer Bank postanowił w świetny sposób zareklamować swoje usługi, bo przy okazji zachęca do wspólnej zabawy i ruchu.

"

Coraz większa popularność zawodów świadczy o tym, że działania na rzecz poprawy stylu życia Polaków, podejmowane przez nas od lat w ramach Akademii Zdrowia Santander Consumer Banku, przynoszą oczekiwane efekty. Uczestnictwo w rywalizacji jest doskonałą okazją, żeby wspólnie spędzić czas i zadbać o to, co najważniejsze – zdrowie swoje i bliskich

– podkreśla Joanna Ożóg z Santander Consumer Banku, cytowana w komunikacie.

santander


Źródła:
https://www.santanderconsumer.pl/serwis-prasowy/aktualnosci/chodz-z-nami-na-pucharze-regionalnym-w-wagrowcu,236,1.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Profi Credit w Jarosławiu
Wpisy
author
Dominika Sobieraj
08 czerwca 2019

Profi Credit w Jarosławiu

Polska gospodarka w najlepszym stanie od 1989 roku
Bez kategorii
author
Aneta Jankowska
01 stycznia 2019

Polska gospodarka w najlepszym stanie od 1989 roku

Kredyt samochodowy Bochnia
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
29 listopada 2017

Kredyt samochodowy Bochnia

Bank Spółdzielczy w Otwocku sesje przychodzące i wychodzące
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
24 września 2019

Bank Spółdzielczy w Otwocku sesje przychodzące i wychodzące

Porównaj