SkyCash z promocjami dla portfela Masterpass

SkyCash z promocjami dla portfela Masterpass

author
05 grudnia 2019

Od początku bieżącego roku wszyscy Polacy korzystający z usług fintechu SkyCash mają możliwość korzystania z metody płatności, jaką jest portfel Masterpass. Usługa ta umożliwia wygodne dokonywanie płatności elektronicznych. Fintech dla popularyzacji tej metody płatności przygotował promocje na różne przejazdy.

Klienci SkyCash, którzy zdecydują się na rozpoczęcie korzystania z portfela Masterpass, będą mieli szansę na tańsze przejazdy taksówkami i komunikacją miejską. Albowiem fintech przygotował dla użytkowników promocję, która ma zwiększyć popularność wspomnianej metody płatności.

Masterpass to elektroniczny portfel, z którego można korzystać z poziomu smartfona. Klienci SkyCash mają dostęp do tej metody płatności już od początku bieżącego roku, a promocja ma za zadanie zachęcić tych, którzy jeszcze się wahają. Co więcej, promocja obowiązuje zarówno dla nowych, jak i obecnych użytkowników usługi.

Zatem nie ma znaczenia, czy z portfela Masterpass użytkownik korzystał już wcześniej, czy dopiero uruchamia tę elektroniczną metodę płatności po raz pierwszy. Każda promocja, która znajduje się w ofercie uwzględnia transakcje dokonane przy użyciu kart płatniczych Mastercard, jak i Maestro.

SkyCash ma trzy promocje dla użytkowników

Trzy oferty promocyjne, które przygotował dla swoich klientów fintech skyCash, dzielą się na dwa rodzaje. Pierwsze dwie dotyczą przejazdów komunikacją miejską. Przy czym jedna z nich dotyczy tylko uczniów i studentów, którzy poruszają się po mieście z biletem długookresowym.

Zakup biletu na czasem nawet kilka miesięcy to z jednej strony oszczędność, z drugiej zaś duży jednorazowy wydatek. Aby portfel studenta czy ucznia mógł odetchnąć z lekką ulgą, użytkownicy SkyCash, którzy dokonają dwóch transakcji zakupu takiego biletu otrzymają zwrot kwot 55 złotych.

Aby upewnić się, czy promocja obejmuje na pewno miasto, w którym akurat się poruszamy, warto odwiedzić stronę skycash.com, gdzie w zakładce „Aktualności” znajduje się lista biletów objętych promocją. Użytkownicy SkyCash to jednak nie tylko uczniowie i studenci. Co fintech przygotował dla swoich innych klientów?

Fot. SkyCash

 

Promocja na bilety normalne, ulgowe oraz taksówki

Druga oferta promocyjna, jaką przygotował SkyCash w celu popularyzacji metody płatności Masterpass, dotyczy już wszystkich użytkowników. Bez znaczenia, czy kupujemy bilety normalne czy ulgowe, za co trzeci bilet kupiony dzięki usługom fintechu użytkownik otrzyma zwrot środków, które za niego zapłacił.

W tym jednak przypadku obowiązuje również limit zwrotu, jaki jednorazowo może otrzymać użytkownik. Wynosi on 5 zł. Trzecia promocja, którą przygotował SkyCash, opiera się o sieć taksówek iTaxi i zacznie obowiązywać od 6 grudnia. Już przez aplikację fintechu można w niecałą minutę zamówić przejazd.

W ramach promocji, przy wyborze metody płatności Masterpass podczas zamawiania przejazdu, na konto klienta wróci część zapłaconej kwoty. W zależności od długości i kosztów trasy, klient może otrzymać różne kwoty.

I w ten sposób, jeżeli za nasz przejazd zapłacimy mniej niż 10 złotych, na nasze konto wróci 3 zł. Przy przejazdach o wartości od 10 do 20 złotych do użytkownika wraca 5 złotych, a za przejazdy droższe niż 20 złotych na konto dotrze zwrot o wartości aż 10 złotych.


Źródła:
https://www.skycash.com/aktualnosci/promocja-skycash-i-masterpass-na-bilety-komunikacj/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Barbara Borgieł-Cury z ING – wpływ na branżę płatniczą
Bez kategorii
author
11 marca 2020

Barbara Borgieł-Cury z ING – wpływ na branżę płatniczą

Kredyt hipoteczny Będzin
Kredyty miasta
author
17 sierpnia 2017

Kredyt hipoteczny Będzin

62-latka prawie 800 razy zapłaciła ukradzioną kartą
Bez kategorii
author
20 listopada 2019

62-latka prawie 800 razy zapłaciła ukradzioną kartą

Podpis elektroniczny Szafir
Bez kategorii
author
04 stycznia 2019

Podpis elektroniczny Szafir

Nowa moneta od NBP z serii Wyklęci przez komunistów żołnierze niezłomni
Bez kategorii
author
16 października 2019

Nowa moneta od NBP z serii Wyklęci przez komunistów żołnierze niezłomni

W mBanku firmę założysz przez Internet
Wpisy
author
28 lutego 2018

W mBanku firmę założysz przez Internet