Polskie tournée Stacji Santander

Polskie tournée Stacji Santander

author
Alicja Uzarowicz
28 maja 2019

Bardziej świadome finansowo społeczeństwo to dużo lepsi potencjalni klienci dla banku. Doskonale rozumieją to specjaliści Banku Santander Polska. Stacja Santander jest mobilną atrakcją zawierającą gry i zabawy na temat finansów przyszłości. Od maja do września instalacja odwiedzi 6 polskich miast.

Stacja Santander jest dowodem na to, że banki dbają o swoich aktualnych, ale także potencjalnych klientów. W ramach akcji banku w sześciu miastach Polski odwiedzający mogą bezpłatnie wejść i pobawić się z finansami. Wśród rozrywek odnajdą się gry i zabawy podparte multimedialnymi wycieczkami w bankową przyszłość.

"

Zapraszamy wszystkich do Stacji Santander, w której pokażemy świat finansów od nieznanej dla wielu osób strony. Współczesna bankowość to znacznie więcej niż tylko konta i przelewy. To przede wszystkim ludzie. Jako bank staramy się ich wspierać, nie tylko finansowo, o czym najlepiej przekonać się można odwiedzając naszą Stację

– wyjaśnia Katarzyna Meissner z Santander Bank Polska.

W organizowaniu akcji czynny udział brali pracownicy oraz klienci banku. Pod swoim dachem bowiem Stacja Santander zgromadziła najciekawsze projekty odnoszące się do lokalnej społeczności. Dużą część decyzji, które projekty się tam znajdą podjęli właśnie klienci i pracownicy Santander Bank Polska.

Stacja Santander – które miasta

Stacja na przestrzeni maja i września bieżącego roku odwiedzi sześć polskich miast. Co ciekawe, celem nie są tylko wielkie miasta, w których najczęściej odbywają się podobne akcje. Na wybór przystanków Stacji Santander miały wpływ projekty zgłaszane przez pracowników Banku Santander – Stacja odwiedzi zwycięzców.

Na samym początku swojej trasy Stacja Santander przebywała już w Pruszczu Gdańskim i Świdniku. Następne w kolejności są Kostrzyn nad Odrą, Bielsko Podlaskie, Wrocław i w końcu Łódź. Czego dotyczyły zgłaszane projekty? Miały one w jak najbardziej innowacyjny sposób odpowiadać na potrzeby lokalnej społeczności.

Jakie atrakcje czekają na odwiedzających?

Najważniejszymi zabawami dla dzieci są gry o wdzięcznych nazwach Finansiaki oraz Liderzy Europy. Pierwsza gra ma na celu pokazać szczególnie rodzicom, że każdy wiek jest dobry na poznawanie realiów otaczającego nas zewsząd pieniądza. Liderzy Europy służą zaś młodzieży do nauki podstaw ekonomii.

Stacja Santander jest to przede wszystkim instalacja dydaktyczna. W interesujący sposób połączono w niej naukę z zabawą. Organizatorzy zachęcają również do wzięcia udziału w kursie pierwszej pomocy. Jest to promocja akcji Jak Jeździsz, która propaguje przestrzeganie środków ostrożności na drodze.

Fani najnowszych technologii również znajdą coś dla siebie. Stacja Santander pokaże im także hologramy, roboty, oraz wykorzystanie nowoczesnych narzędzi w usługach bankowych. Całą imprezę podsumuje zaś koncert Santander Orchestra. Muzyków ma poprowadzić batutą między innymi Adam Sztaba.

Skoro odnalazły się już rozwiązania naukowe, technologiczne i kulturalne, warto byłoby dodać odrobinę sportu. Santander Bank jest sponsorem Ligi Mistrzów UEFA. Z tego powodu Stacja będzie wyposażona w odpowiednią strefę kibica. Przewidziano również zabawę z treningowym ergometrem – za każdy przebyty na „wioślarzu” kilometr Fundacja Santander przekaże pieniądze na wskazany cel społeczności lokalnej.


Źródła:
https://media.santander.pl/pr/440122/stacja-santander-ruszyla-w-polske

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Promocja: “Świąteczny czas” w BNP Paribas
Promocje bankowe
author
Patryk Byczek
06 grudnia 2021

Promocja: “Świąteczny czas” w BNP Paribas

Kredyt gotówkowy Suwałki
Kredyty miasta
author
Dominika Sobieraj
24 grudnia 2021

Kredyt gotówkowy Suwałki

Ile wynosi mandat za parkowanie na zakazie?
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
27 stycznia 2020

Ile wynosi mandat za parkowanie na zakazie?

Ranking kredytów konsolidacyjnych marzec 2021
Bez kategorii
author
Aneta Jankowska
01 marca 2021

Ranking kredytów konsolidacyjnych marzec 2021

Biuro w mieszkaniu – jak liczyć koszty?
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
16 września 2019

Biuro w mieszkaniu – jak liczyć koszty?

Porównaj